Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Railjet w Austrii - rezerwacja biletu
Autor Wiadomość

harry Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 04 Lip 2013

PostWysłany: 04-07-2013, 23:14   Railjet w Austrii - rezerwacja biletu Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
chciałbym dostać się do Graz z Wiednia pod koniec sierpnia. Sprawdziłem na stronie rozkład pocigów i wynika z niego, że mam interesujaca opcję za 9 euro http://d.pr/i/ih3N

Jednak mam problem z płatnościa za bilet, gdyż nie mam karty kredytowej - a każda inna opcja widzę że się nie nadaje dla osób spoza Austrii (eplatnosci tylko dla Austriakow, debetowa dla niemieckich krajów, pozostaje tylko kredytowa). Czy można to jakoś obejść? Czy w Polsce jestem w stanie gdzieś wykupić taki bilet, albo może można zapłacić jakoś inaczej za niego (paypal, przelew)?

Z innej beczki: czy cena biletu może się zmienić, gdybym zdecydował się pojechać do Wiednia i dopiero tam kupować bilet? Czy maja tam wysoce obłożone pasażerami pociagi (czyli czy jest duża szansa, że mogę nie dostać biletu w kasie;) ).

Dziękuję za każda pomoc!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 05-07-2013, 07:03    Odpowiedz z cytatem

Bilet można kupić za pomocą zwykłej karty debetowej. Ja tak zawsze robię i nigdy nie mam z tym problemów.
Na miejscu bilet na pewno będzie droższy, ta cena, która się wyświetla teraz to cena promocyjna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 05-07-2013, 07:44    Odpowiedz z cytatem

Tak jak mowi tomeek kazda karta debetowa mozna placic w sklepie on line Oebb i nie tylko ale tomeek zapomnial dodac ze taka karta musi miec w "ustawieniach" opcje platnosci przez internet (tak przynajmniej bylo z moja Mastercard wydana przez mbank) . Niewiem jak jest w innych bankach ale w mbanku mozna latwo to "ustawic"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl