Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Podróż koleją transsyberyjską do Pekinu
Autor Wiadomość

sangha Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 20 Gru 2011
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: 20-12-2011, 20:30   Podróż koleją transsyberyjską do Pekinu Odpowiedz z cytatem

Smile Poszukuję osób, które w terminie maj/czerwiec 2012 chciałyby się wybrać koleją transsyberyjską z Moskwy przez Ułan Bator do Pekinu.
Powrót z Pekinu do Moskwy samolotem. Planuję 1 nocleg w Moskwie i 5 noclegów w Pekinie.
Przejazd Warszawa- Moskwa- Warszawa pociągiem sypialnym.
Zainteresowanych proszę o kontakt, przekaże szczegóły.

_________________
Lidia
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

piotrek_89 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Mar 2009

PostWysłany: 21-12-2011, 13:40    Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zainteresowany, poproszę o szczegóły na priv.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

karol22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2011
Skąd: ...

PostWysłany: 21-12-2011, 14:18    Odpowiedz z cytatem

W związku z powrotem samolotem nie jestem zainteresowany, w przyszłości pojadę do Władywostoku w tą i z powrotem Transsyberyjską.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

knur79 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2011

PostWysłany: 21-12-2011, 20:40   :) Odpowiedz z cytatem

ja jestem jak najbardziej zainteresowany wyjazdem:) obliczałeś już może ewentualne koszta?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Harvi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2010

PostWysłany: 21-12-2011, 22:23    Odpowiedz z cytatem

Niestety termin mi nie pasuje, ale byłbym bardzo wdzięczny sangha za podanie w tym wątku cen przejazdów, dostępu do biletów, sposobu załatwiania miejscówek itp. Myślę, że takie informacje będą bardzo cenne dla forumowiczy. Ja sam planuję kolej transyberyjską być może już w sierpniu tego roku.

Pozdrawiam i życzę niezapomnianych przeżyć na wyjeździe Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sangha Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 20 Gru 2011
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: 23-12-2011, 08:53   podróż koleją transsyberyjską do Pekinu Odpowiedz z cytatem

[ Dodano: 23-12-2011, 08:58 ]
knur79 napisał/a:
ja jestem jak najbardziej zainteresowany wyjazdem:) obliczałeś już może ewentualne koszta?


do tej pory wyliczyłam: wizy, noclegi w Moskwie i Pekinie, przejazd koleją z Moskwy do Pekinu i powrotny samolot to ok.300 euro i 1800 zł.Zostało jeszcze parę punktów do wyjaśnienia, np.: poc do Moskwy, ubezp. i kasa na jedzenie itp.

[ Dodano: 23-12-2011, 09:10 ]
Harvi napisał/a:
Niestety termin mi nie pasuje, ale byłbym bardzo wdzięczny sangha za podanie w tym wątku cen przejazdów, dostępu do biletów, sposobu załatwiania miejscówek itp. Myślę, że takie informacje będą bardzo cenne dla forumowiczy. Ja sam planuję kolej transyberyjską być może już w sierpniu tego roku.

Pozdrawiam i życzę niezapomnianych przeżyć na wyjeździe Smile


jak dobrnę do końca załatwiania formalności związanych z wyjazdem, to chętnie podzielę się doświadczeniem

_________________
Lidia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

remig4 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2012

PostWysłany: 06-05-2012, 12:28   podróż koleja transsyberyjską Odpowiedz z cytatem

czy mogłabyś podpowiedzieć gdzie znależć jakie są dopłaty do biletu OSŻD na trasie Moskwa-Irkuck?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sangha Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 20 Gru 2011
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: 06-05-2012, 15:17    Odpowiedz z cytatem

Do biletu OSŻD trzeba wykupić miejscówkę w wagonie sypialnym.Wg taryfy międzynarodowej obowiązującej przy wykupie miejscówek w Polsce, kosztuje to w relacji Moskwa- Irkuck ok. 150 euro(przedział sypialny, 4 osobowy)Jak się dowiadywałam w Brześciu, to koszt zakupu na kolejach białoruskich jest podobny.Trzeba znaleźć możliwość zakupu miejscówki w Moskwie. Jeżeli zostało Tobie sporo czasu do wyjazdu to spróbuj się skontaktować z Intouristem w Warszawie, ul.Belwederska.Słyszałam, że pośredniczą w zakupie miejscówek w Moskwie.
Pewnie, też parę euro trzeba zapłacić w pociągu za wypożyczenie pościeli.Ale to wyniesie mogę napisać po 6.06, gdy wrócę z podróży.Za 2 tygodnie wybieram się nad J.Bajkał do Listwianki.
Planowana podróż do Pekinu uległa skróceniu i się zakończy właśnie nad J.Bajkał. Smile

_________________
Lidia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

malyniak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2012

PostWysłany: 08-05-2012, 22:53    Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o miejscówki z możliwością zakupu w Polsce, to najlepiej jechać białoruskim pociągiem Mińsk - Irkuck nr 64BJ, koszt to 56 Euro. Kupowanie miejscówki w taryfie TCV na rosyjskie pociągi Moskwa - Irkuck za 156 Euro trochę mija się z celem, bo to jest niewiele taniej niż cena normalnego biletu w rosyjskiej taryfie krajowej. W jednym z wątków na innym podforum są te kwestie bardziej szczegółowo omówione.

Oczywiście oczekujemy na relację z podróży, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii biletowo - taryfowych Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 09-05-2012, 10:48    Odpowiedz z cytatem

sangha napisał/a:
(...) Jeżeli zostało Tobie sporo czasu do wyjazdu to spróbuj się skontaktować z Intouristem w Warszawie, ul.Belwederska.Słyszałam, że pośredniczą w zakupie miejscówek w Moskwie (...)

Zgadza się. Formalności załatwiasz w warszawskim oddziale Intourist, także tu dokonuje się wpłaty, a miejscówki czekają do odbioru w Moskwie. Ja jak ostatnio jechałem z Polski do Pekinu wsiadłem w przedpołudniowy nocny do Moskwy, tam jestem późnym rankiem, zostawiam bagaże na Dworcu Jarosławskim i mam cały dzień na odbiór biletów oraz zwiedzanie. Do Pekinu pociąg wyjeżdża we wtorek około północy (mówię o "lepszym" pociągu - standard wagonu, krajobrazy, czas jazdy - czyli składzie "chińskim" jadącym przez Mongolię) Zg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

remig4 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2012

PostWysłany: 10-05-2012, 19:51    Odpowiedz z cytatem

Witam!
Dzięki za informacje, mam tylko pytanie gdzie można kupić te tańsze miejscówki na pociąg Mińsk-Irkuck, w Polsce czy tylko na Białorusi? Ja wybieram się nad Bajkał w sierpniu, do miejscowości Port Bajkał. Planuję też przejazd kolejką turystyczną wokół j. Bajkał (http://www.baikalsea.ru/rus/krugobaikalka/baik_). Powrót samolotem do Moskwy (trochę drogo) ale w dwie strony pociągiem chyba nie da rady.
Pozdrawiam i czekam na szczegółowa relację od Sanghy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

malyniak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2012

PostWysłany: 13-05-2012, 18:02    Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź w tym wątku: http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=251702#251702 Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jarul Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Maj 2010
Skąd: Wrocław Główny

PostWysłany: 13-05-2012, 19:13    Odpowiedz z cytatem

Życzę powodzenia i prosiłbym o zdanie relacji potem Smile. Dla niemających czasu lub pieniędzy jej czytanie będzie bardzo miłe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

spoczko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2013
Skąd: śląsk

PostWysłany: 21-07-2015, 11:16    Odpowiedz z cytatem

Hej
Czy możesz mi więcej opowiedzieć o tym wyjeździe??? ponieważ wybieram się w podróż do Pekinu na bilet OSŻD Smile dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl