Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Bilet miesięczny - stacja docelowa
Autor Wiadomość

toman3 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Sty 2011

PostWysłany: 23-09-2013, 19:31   Bilet miesięczny - stacja docelowa Odpowiedz z cytatem

Witam

Czy jest możliwość zakupu biletu miesięcznego TLK tylko do stacji na której TLK nie stają? Czy jednak tylko od stacji do stacji docelowych TLK? Dokładniej to czy mogę kupić bilet miesięczny z Wrocławia Głównego do stacji na wsi?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

figo_fago Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Maj 2013

PostWysłany: 23-09-2013, 20:48    Odpowiedz z cytatem

Może i można tylko po co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 23-09-2013, 21:32   

Wątpię by się dało, skoro stacja nie występuje w wykazie
Powrót do góry

toman3 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Sty 2011

PostWysłany: 24-09-2013, 06:26    Odpowiedz z cytatem

figo_fago napisał/a:
Może i można tylko po co?


Ok. Już tłumaczę. Chodzi o to że ja z reguły jeżdżę pociągami REGIO ze stacji która znajduje się pomiędzy stacjami docelowymi pociągów TLK. Jeżdżę w stronę Wrocławia. Jednak co jakiś czas zdarza się że jeżdżę TLK z Wrocławia do stacji która jest tuż przed tą stacją wiejska. A podobno jeśli mam bilet miesięczny TLK to mogę na nim jeździć również w pociągach REGIO.
Więc chodzi mi o to czy można kupić bilet miesięczny TLK tylko do stacji na której te nie stają? Czy jednak bilet może zostać wydany tylko do stacji na której zatrzymuje się TLK?

Trochę to skomplikowane ale jakoś trzeba kombinować. Czy ktoś może zna się na tych sprawach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 24-09-2013, 10:07    Odpowiedz z cytatem

toman3, Nawet najbardziej zadupiarska pipidówa jest w systemie i teoretycznie można kupić do niej bilet. Ja w wakacje kupiłem bilet prosząc w kasie o wpisanie "PRZEZ" stacji Piotrków Kujawski gdzie rozkładowo nie zatrzymuje się w ciągu doby ŻADEN pociąg pasażerski, no i było to możliwe i na bilecie wydrukowane. Bardziej chodzi chyba o to że kasjer(ka) we Wrocławiu zna swoje okolice i pewnie zrobi wszystko by takiego biletu Ci nie sprzedać. Najlepiej niech ktoś kupi Ci go w kasie na drugim końcu Polski i prześle Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 24-09-2013, 12:26    Odpowiedz z cytatem

@toman3
Napiszę tak. Mają się zgadzać kilometry. Czyli jeżeli masz bilet miesięczny na TLK na odcinek Wrocław - Opole
to mogę jechać nawet na odcinku Wrocław - Lipki. Bilet powinien być honorowany na tym odcinku.
Ale już nie możesz jechać do Opola Grotowic, gdyż ilość km wybiega poza taryfę kilometrową.
To tak w skrócie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

toman3 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Sty 2011

PostWysłany: 24-09-2013, 14:15    Odpowiedz z cytatem

A czy faktycznie tak jest, że jeśli zakupię bilet miesięczny na TLK to mogę na nim bez żadnych problemów jeździć pociągami REGIO na wykupionej trasie Question
I jeszcze jedno. Czy jest jakaś możliwość wykupienia dopłaty na pociągi TLK do biletu miesięcznego REGIO Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Blodar Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 26 Wrz 2013

PostWysłany: 29-09-2013, 10:27    Odpowiedz z cytatem

Podbijam pytania. Też bardzo chciałbym się dowiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

rysio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Kwi 2009

PostWysłany: 29-09-2013, 13:35    Odpowiedz z cytatem

wg mnie nie ma możliwości zakupu biletu miesięcznego do stacji w której TLK sie ne zatrzymuje. Nie ma również możliwosci zakupu takiego biletu jednorazowego. Poki co możliwa jest jazda pociagiem Regio na bilecie TLK.

[ Dodano: 29-09-2013, 14:37 ]
nie ma mozliwosci doplaty do biletu miesiecznego(jednorazowego zreszta tez)

[ Dodano: 29-09-2013, 14:37 ]
nie ma mozliwosci doplaty do biletu miesiecznego(jednorazowego zreszta tez)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Edita Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 28 Wrz 2013

PostWysłany: 30-09-2013, 10:03    Odpowiedz z cytatem

Podbijam wątek, nieco go modyfikując. Szanowni Państwo, mieszkam w Sulechowie, a na co dzień studiuję w Zielonej Górze. Choć ciekawszą ofertę przewozową do miasta Zielona Góra mają autobusy, preferuję podróż pociągiem. W ubiegłym roku akademickim dojeżdżałam na miesięcznym TLK, który to również bez problemu honorowali w pociągach spółki Przewozy Regionalne. Teraz jednak mam problem. Mianowicie od 9 czerwca wszystkie pociągi TLK, a także wybrane REGIO kursują z pominięciem stacji Czerwieńsk, dzięki czemu jadą szybciej i krótszą trasą (tj. 27 km). Dwa pociągi REGIO ze Zbąszynka do Zielonej Góry i z Zielonej Góry do Zbąszynka jeżdżą przez Czerwieńsk, w związku z czym trasa liczy sobie o 3 km więcej. Pytanie pojawia się następujące: czy nadal mogę jeździć na bilecie miesięcznym TLK pociągami REGIO? Oferta nadal obowiązuje, więc nie ma co do tego wątpliwości jeśli chodzi o te pociągi, które tak jak wszystkie pociągi PKP Intercity pomijają Czerwieńsk, ale co z tymi dwoma połączeniami, które jednak do Czerwieńska zajeżdżają? Cena biletu normalnego z Sulechowa do Zielonej Góry jest identyczna niezależnie od tego, czy jadę przez tę miejscowość, czy ją pomijam. Logiczne jest, że gdybym miała bilet miesięczny na pociąg REGIO Zbąszynek-Zielona Góra przez Czerwieńsk, mogę jechać pociągami omijającymi to miasto, ale manewr odwrotny tzn. podróż pociągiem Zbąszynek-Czerwieńsk-Zielona Gora na bilecie miesięcznym REGIO Zbąszynek-Zielona Góra przez Przylep zdaje się niemożliwy. Ponawiam pytanie: co z biletem miesięcznym TLK Zbąszynek-Zielona Góra? Mogę jechać w REGIO, ale czy w REGIO Zbąszynek-Czerwieńsk-Zielona Góra? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam, Edyta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl