Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 88, 89, 90  Następny
Rozkład jazdy 2013/2014
Autor Wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-04-2014, 17:40   

Możesz wysłać majla do BOKu Przewozów Regionalnych z pytaniem, kiedy IR Busy pojawią się w systemie. Adres znajdziesz na stronie przewoźnika.
Przejdź na dół

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 06-04-2014, 23:26    Odpowiedz z cytatem

Ja bym się spodziewał rozkładów IRb najwcześniej 3-4 dni przed wejściem nowego rozkładu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 07-04-2014, 12:05    Odpowiedz z cytatem

coraz więcej busów- jak tak dalej pójdzie to tory rozbiorą i będziemy mieli IR/BUS,REGIO/BUS,IC/BUS I pociągi będą niepotrzebne,pociag to jest pociąg żadne busy tego nie zastapią Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: 07-04-2014, 14:13    Odpowiedz z cytatem

Ktoś ci każe jechać iR Busem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ElmoVanKielmo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2012

PostWysłany: 07-04-2014, 14:19    Odpowiedz z cytatem

@Bartuś, jak nie masz innego wyboru, to jedziesz nawet bryczką. Przewoźnicy kolejowi zamieniają się w drogowych. Uważasz, że to normalne? Spojrzałem dziś (nie bez osobistego powodu) na rozkład jazdy pociągów z takiej pipidówy jak Cesky Tesin i mnie wmurowało. Takt dla połączeń lokalnych + połączenie do Pragi co godzinę. To ci się dzieje w Wolsce to nie jest brak popytu tylko wygaszanie popytu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: 07-04-2014, 14:21    Odpowiedz z cytatem

Szkopuł w tym że na linii Kraków-Rzeszów jest modernizacja i pociągi interREGIO po prostu nie zostałyby wpuszczone przez PLK (na linię wjazd mają tylko poc. REGIO no i oczywiście prestiżówki). Za jakiś rok-dwa iR Busy prawdopodobnie tam znikną, zresztą nawet któryś rzecznik PR-ów się wypowiadał że iR Bus na Katowice-Rzeszów jest rozwiązaniem tymczasowym, coś w stylu KKA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ElmoVanKielmo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2012

PostWysłany: 07-04-2014, 14:24    Odpowiedz z cytatem

Szkopuł w tym, że modernizacja infrastruktury w Polsce jest robiona na pałę i akurat E30 od Katowice na wschód jest tego najlepszym przykładem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 07-04-2014, 17:05    Odpowiedz z cytatem

Ja się spotkałem z sytuacją, że ktoś wolał jechać IRb niż autobusem PKS.
Dlaczego ? Bo przesiadał się na pociąg, i wiedział że zdąży .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 07-04-2014, 18:45   

Też uważam, że IRbusy to bardzo dobry pomysł, szkoda, że spóźniony - jeśli mówimy o odcinku Kraków - Tarnów - Reszów. Może gdyby wpadnięto na to wcześniej, odpływ pasażerów byłby mniejszy.
Poza tym IRbusy dojeżdżają do miejsc, gdzie pociąg: nie dociera (Karpacz / Stronie) / PR nie dociera (Wisła) / czas przejazdu jest beznadziejny (Zakopane).
Powrót do góry

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 07-04-2014, 19:06   

jajo31 napisał/a:
coraz więcej busów- jak tak dalej pójdzie to tory rozbiorą i będziemy mieli IR/BUS,REGIO/BUS,IC/BUS I pociągi będą niepotrzebne,pociag to jest pociąg żadne busy tego nie zastapią Sad


1) Nikt Ci nie każe jechać


2) Jest to uzupełnienie oferty


3) IR Busy MOGĄ wyjeżdzac TYLKO na trasach na ktorych trwaja modernizacje (ewentualnie koncowki tras gdzie nie dojezdza pociag, ale na innych zasadach)


4) Marudzenie w stylu "ach znowu autobusy" to marudzenie na poziomie 16-letniego mikola. Wiem bo sam przeżyłem ten etap. 10 lat temu.



Ja ostatnio widzialem smutną mine kierowcy Albatros Busa, z Krakowa do Przemysla jechał na pusto, 10 minut za IR Busem.
Powrót do góry

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 07-04-2014, 20:04    Odpowiedz z cytatem

Gdyby nie IRb to odpływ pasażerów byłby jeszcze większy.
Do tego KKA do Kudowy od pociągu IR Chemik będzie również realizowana jako IRb.
To już jest swego rodzaju marka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

winograd Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Maj 2011

PostWysłany: 07-04-2014, 21:15    Odpowiedz z cytatem

Hit sezonu - IR Starosta (o ile pojedzie) z postojem handlowym na stacji... Warszawa ZOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07-04-2014, 22:31    Odpowiedz z cytatem

Przy okazji dyskusji o IR i IRBus. Czy IRBus jest skomunikowany z pociągiem Inter Regio???
26 kwietnia będe jechał z Warszawy do Katowic IR "Chemik" i w Katowicach mam przesiadkę na IR Bus do Rzeszowa. Czas na przsiadkę to 14 minut więc wcale nie tak dużo, biorąc pod uwagę bardzo szeroki zakres prac na CMK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 07-04-2014, 22:53   

Są, ale w bardziej "naturalnych" relacjach, natomiast jazda z Warszawy do Rzeszowa przez Katowice to troche "nienaturalna" trasa (watpie by wiecej osob jechalo w ten sposob i sie przesiadalo).
Powrót do góry

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 07-04-2014, 23:47   

A ja uważam, że powinien być i na miejscu pasażera zgłosiłbym konduktorowi. Wszak oferta IR z Warszawy do Krakowa równie mizerna jak z Warszawy do Katowic, więc to jednak naturalna trasa dla kogoś, kto chce korzystać z PR o tej porze
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 68 z 90 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 88, 89, 90  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl