Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 88, 89, 90  Następny
Rozkład jazdy 2013/2014
Autor Wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-04-2014, 00:02   

W każdym razie techniczne możliwości skomunikowania są (kontakt pomiędzy drużyną z autobusu a dyspozyturą) i są mi znane przypadki oczekiwania pociagu na opozniony iR Bus - jakkolwiek opoznienia IR Busów są naprawdę rzadkością.
Przejdź na dół

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08-04-2014, 09:05    Odpowiedz z cytatem

Ok, dzięki za odpowiedzi. Na IR Bus mam bilet za 1 zł, więc niewiele mi przepadnie w razie co, i najwyżej pojadę później pociągiem. Ja tak naprawdę do Krakowa się wybieram ale że udało mi się dostać Super Bilety na "Chemika" do Katowic i dalej na IRBus to się zdecydowałem na tę kombinację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 08-04-2014, 11:56    Odpowiedz z cytatem

Zgłoś przesiadkę i oczekuj na odpowiedź. Ogólnie IRb są skomunikowane. Powinno być w porządku.
Jakby coś kierownik psioczył, to jedziesz do Krakowa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08-04-2014, 11:59    Odpowiedz z cytatem

I tak zrobię, zgłosić nigdy nie zaszkodzi. A nóż widelec się uda Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pregola Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Lut 2014
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 08-04-2014, 18:11    Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy to jest dobre miejsce na pytanie, ale gdzie można znaleźć poprzednie plakatowe rozkłady jazdy. Dokładnie to poszukuję takich dla stacji Gliwice od 2008/2009. Czy ktoś mi może pomóc?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomaszw22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Lis 2010

PostWysłany: 08-04-2014, 21:06    Odpowiedz z cytatem

IR Chemik do Kudowy- mogiła Sad .. W zamian IR Bus, którym nikt nie będzie z uzdrowisk jeździł na bank.... brak miejsca na rowery dwa, a trzy kto przy zdrowych zmysłach , zwłaszcza starsze osoby pojadą z przesiadką w Kędzierzynie, w Kłodkzu ok.... a tak dalej PKS Warszawa będzie mega obładowany...... PR gratulacje... zasada prosta... mam wybór przesiadka raz czy bez .. wole bez Smile dziekuej za uwagę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 08-04-2014, 22:41    Odpowiedz z cytatem

@tomaszw22
Nie zapominaj o wyborze : 70 zł lub 1 zł.
Przecież PR organizuje pomoc osobom niepełnosprawnym i starszym przy przesiadkach. . . .
A pracy mają ostatnio sporo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-04-2014, 23:43   

Bryndza z tym połączeniem do Kudowy Sad To nie tak miało być...
danio, ile udało Ci się znaleźć biletów za 1 zł? Albo chociaż w ogóle zniżkowych? Sprawdziłem trzy terminy którymi mógłbym być potencjalnie zainteresowany i nie ma tańszych biletów
Powrót do góry

Kolejoman2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: 09-04-2014, 02:26    Odpowiedz z cytatem

A do kiedy jest remont na Kudowie ? Może jak będzie się dało po torach do samej Kudowy to pojedzie skład. PR w swoim komunikacie o IR-Busie wymieniają terminy tylko do 10 maja.

_________________
Pozdr.
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

tomaszw22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Lis 2010

PostWysłany: 09-04-2014, 18:31    Odpowiedz z cytatem

Więcej informacji na temat przeszkód uniemożliwiających uruchomienie pociągu do Kudowy-Zdroju znajdziecie w informacji na naszej stronie internetowej: http://www.przewozyregionalne.pl/node/14198 Dodamy, że nie bez znaczenie pozostaje również ograniczona liczba wagonów. Zależy nam na tym, aby przede wszystkim utrzymać połączenia całoroczne cieszące się największą popularnością. W obecnym rozkładzie jazdy nie planujemy uruchamiać pociągu interREGIO do Kudowy-Zdroju. Analizujemy możliwość, aby w przyszłorocznym rozkładzie jazdy na trasę Kędzierzyn-Koźle - Kudowa-Zdrój wyjechały autobusy szynowe.

NIE BĘDZIE ŻADNYCH IR na torach do Kudowy - why ? powyżej odp z PR Smile może w przyszłym roku szynobus Kędzierzyn-Kudowa.... żart bardzo śmieszny ale realny... w związku z czym nie będzie wogole IR do Kudowy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kuszeta Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 22 Kwi 2007

PostWysłany: 12-04-2014, 08:17    Odpowiedz z cytatem

A wiadomo co jest przyczyna ze ORLIK najpierw zaczal jezdzic przez Sosnowiec (z pominięciem Katowic) a później przez katowice?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kruczek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Wrz 2009

PostWysłany: 12-04-2014, 09:06    Odpowiedz z cytatem

Zdaję się, że roboty rewitalizacyjne na odcinku Jaworzno Szczakowa-DG Ząbkowice.
Bardzo brakuje takiego połączenia osobowego z Krakowa do Katowic o 18.30 - i to od lat - a więc choć na chwilę zapanuje normalność - wiem, że na tym odcinku na razie kolej jest na straconej pozycji, ale trochę osób jeszcze korzysta, w tym ja - często jeżdżę tą ostatnią osobówką o 20.45, 16.20 jeszcze często za wczesnym wyjazdem.
Mam nadzieję, że dożyjemy tych czasów, że składy zakupione z PGZ będą śmigać na ej trasie co godzinę i to z normalnym czasem przejazdu...

_________________
Tramwaj musi wrócić do Gliwic. Frankiewicz już odszedł!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tellchar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Chełm

PostWysłany: 13-04-2014, 19:17    Odpowiedz z cytatem

W związku ze zmianą rozkładu jazdy i tym, że pociągi do Lublina jadą z Warszawy Gdańskiej, PKP Intercity żąda wyższej ceny za bilety wg taryfy kilometrowej. W 2 klasie TLK to 47 zł, podczas gdy bilet do Centralnej kosztuje 44 zł. Wychodzi na to, że taniej jest dojechać do Warszawy, niż z niej wrócić Laughing co Wy na to?

_________________
(...) I am traveler of both time and space, to be where I have been (...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 14-04-2014, 08:01    Odpowiedz z cytatem

Bilet powinien być wystawiony do dworca Warszawa Centralna o ile mi wiadomo i jest honorowany np. w Metrze. A ty chyba mówisz o ofercie "bilet warszawski". On umożliwia przejazd ZTM przez godzinę i jest 2-3 złote droższy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 14-04-2014, 08:49    Odpowiedz z cytatem

Bilety wystawione do/z Warszawy nie obowiązują w metrze, ważne są bilety tranzytowe.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 69 z 90 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 88, 89, 90  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl