Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
[PKP IC] Weekendowa Biletomania
Autor Wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-04-2014, 23:19   

Ale przecież tu nic się nie zmienia, w PR też ma zniżkę więc "jeździ bardziej"
Przejdź na dół

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05-04-2014, 07:14    Odpowiedz z cytatem

I kolejne dwa bilety w "Weekendowej Biletomanii" kupione. Nie wiem jak było w nocy ale teraz serwer działa idealnie, płatności również przebiegają bez zarzutu:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-04-2014, 09:57   

969.326 biletów pozostało - wg licznika na stronie Intercity. W tym tempie wystarczy ich na długie miesiące.
Powrót do góry

miko frustratus
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-04-2014, 10:49   

Moze dlatego, ze niektorzy, z tego co wiem z netu i reala, maja klopoty z kupnem w cenach promocyjnych z powodu zlego wyboru.
Pozwole wiec sobie wkleic fragment mojego postu z innego forum odnosnie jak kupowac-moze sie komus przydac.

"....Trzeba wpisac liczbe pasazerow w polu "liczba osob wg oferty
ulgowej" a nie "wg oferty normalnej" jak jest ustawione defaultowo. W tym polu wyzerowac a w polu "ulgowym" wybierasz Weekendowa biletomania i voila!..."
Powrót do góry

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-04-2014, 14:15   

dddbb napisał/a:
969.326 biletów pozostało - wg licznika na stronie Intercity. W tym tempie wystarczy ich na długie miesiące.



965 807 o 14:00 czyli co godzine idzie niemal 1 000 biletów Smile Swietny wynik! Na pewno sporą część stanowią ci co stale podróżują, ale juz zauwazylem parę przypadków tylko w swoim otoczeniu, ze te bilety kupuja osoby ktore od baaardzo dawna nie jeżdzą pociagami. I o to chodzi Smile
Powrót do góry

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 05-04-2014, 15:38    Odpowiedz z cytatem

Biletomiania przynosi pierwsze efekty. O 40 procent wzrosła sprzedaż biletów po tym, jak PKP Intercity ogłosiły promocyjną sprzedaż.

Więcej:
http://forsal.pl/artykuly/788835,nowa-strategia-dziala-pkp-intercity-sprzedalo-40-proc-wiecej-biletow.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-04-2014, 15:40   

Brawo. Tyle straconych lat..... żeby odkryć że obniżka cen powoduje wzrost popytu i pozwala zapełnić puste pociągi.
Powrót do góry

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-04-2014, 00:46   

Cytat:
Moze dlatego, ze niektorzy, z tego co wiem z netu i reala, maja klopoty z kupnem w cenach promocyjnych z powodu zlego wyboru.

Bo system nie jest propasażerski. Aby znaleźć promocyjni bilet trzeba wykonać przedstawione przez ciebie operacje. I znów mamy wyższość systemu Przewozów Regionalnych, gdzie cena promocyjna Superbiletu pojawia się od razu.
Powrót do góry

MisQ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Lis 2012

PostWysłany: 08-04-2014, 21:52    Odpowiedz z cytatem

Zaznajomionych z ofertą proszę o małego tipa Smile

Działa to tak:

1) Wchodzę sobie po przerwie konserwacyjnej na system IC
2) Wyszukuję połączenie, które mnie interesuję, daję kup bilet
3) Zaznaczam x osób ulgowych, wybieram zniżkę weekendowa biletomania
4) Miejsce jest ustalone w pociągu, czy mogę wybrać?
5) W którym momencie dowiem się, czy taki bilet jest lub nie?

Dzięki z góry:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

miko frustratus
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-04-2014, 22:15   

Punkt 1-3 prawidlowo. Potem pkt 4: nie mozesz sobie wybrac miejsca, system sam przydziela, od razu po punkcie 3 jak klikasz " dalej" masz juz ( przewaznie) bilet za 29 lub 49 zl ( w tym momencie juz wiesz czy jestes szczesliwym posiadaczem bileciku- czyli punkt 5 zaliczony:-) i kontynuujesz zakupy klikajac "dalej"
Nie zapomnij tylko wyzerowac liczbe osob wg taryfy normalnej.
Powrót do góry

wiktorwektor Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lip 2010

PostWysłany: 09-04-2014, 08:03    Odpowiedz z cytatem

MisQ napisał/a:
Zaznajomionych z ofertą proszę o małego tipa Smile

4) Miejsce jest ustalone w pociągu, czy mogę wybrać?


Możesz wybrać miejsce. Musisz tylko dokładnie wszystko czytać Smile Jest to parę linijek pod wyborem oferty, gdzieś niedaleko rezerwacji obok miejsca już zajętego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MisQ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Lis 2012

PostWysłany: 09-04-2014, 09:43    Odpowiedz z cytatem

Dopytuję o to właśnie dlatego, że parę osób tutaj narzeka iż przy tej promocji nie ma właśnie możliwości wyboru, a wiadomo - to zawsze strata cennych sekund. Z drugiej strony, poluję zawsze na bezprzedziałowe - więc mając tą opcje - skorzystałbym ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wiktorwektor Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lip 2010

PostWysłany: 09-04-2014, 11:09    Odpowiedz z cytatem

Ja na razie sprawdzałem ofertę tylko w celach orientacyjnych i taka opcja na pewno była, ale nie wiem czy np. nie wróciło kogoś z etapu kupowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kriss Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Maj 2012

PostWysłany: 09-04-2014, 11:55    Odpowiedz z cytatem

testowałem wybór miejsca, nie ma możliwości wyboru w przypadku weekendowej biletomani, wywala błąd jakiś, on sam musi przydzielić to wynika z tego, że w danym pociągu jest wyznaczony jakiś tam przedział na sprzedaż w tej promocji, a reszta nie i tylko w nim można wybrać miejsce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09-04-2014, 12:36    Odpowiedz z cytatem

W Weekendowej Biletomanii też miałem tę sytuację co kolega kriss. Wyskoczył mi komunikat, że brak możliwości kombinacji wagonu i miejsca. Podobna sytuacja była już niejednokrotnie przy promocjach w IC. Ale nie narzekajmy bo i tak oferta jest bardzo dobra, i oby się tylko utrzymała i została rozszerzona.

[ Dodano: 12-04-2014, 08:13 ]
Dzisiaj kilkanascie minut po 1 w nocy, jak odblokowana została sprzedaż biletów kupowałem bilet w tej ofercie i nie było najmniejszych problemów. System chodził jak błyskawica. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl