Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
[PKP IC] Weekendowa Biletomania
Autor Wiadomość

pytaniusa Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 05 Sie 2014

PostWysłany: 06-08-2014, 07:46    Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich Very Happy
Udało mi się kupić 2 bilety ale niestety osobno bo razem się nie dało.
Niestety koleżanka siedzi w innym przedziale ( miejsca 27 i 32 są w innym przedziale? dobrze myślę??). Czy da się jakoś zmienić miejsca.
Myślałam już o kupnie dodatkowego biletu z miejscem wybranym ale jak wpisuje nr wagonu np 17 miejsca np 28 to wyskakuje błąd -Nieprawidłowa kombinacja klasy, wagonu, przedziału i/lub miejsca.
Czy należy liczby poprzedzać zerami czy coś? Czy po prostu te miejsca są już zajęte?
A może by tak spróbować w następny weekend kupić 2 razem a tamte zwrócić?? Czy jak dokonam zwrotu tydzień przed wyjazdem otrzymam zwrot pieniędzy na konto z którego płaciłam (mimo promocyjnej ceny)??
Z góry dziękuję za odpowiedz i sugestie co tu teraz zrobić Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Nebbud Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 24 Sty 2013

PostWysłany: 06-08-2014, 08:52    Odpowiedz z cytatem

W tej promocji nie da się kupić z wybranym wagonem i miejscem. Proponuje znaleźć sobie wolny przedział lub poprosić kogoś o zamianę miejsc Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Hapek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2013

PostWysłany: 06-08-2014, 12:08    Odpowiedz z cytatem

pytaniusa, Możesz zrezygnować z biletów (ale nie wiem czy zwracają całą kwotę) i bawić się od nowa w rezerwacje Smile Ale nie wiem czy jest sens, bo jak jest to krótka podróż ~ 9 h, no to czym tu się przejmować Smile Very Happy

Nebbud, Da się. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

theart Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Sie 2013

PostWysłany: 06-08-2014, 13:53    Odpowiedz z cytatem

pytaniusa napisał/a:
A może by tak spróbować w następny weekend kupić 2 razem a tamte zwrócić?? Czy jak dokonam zwrotu tydzień przed wyjazdem otrzymam zwrot pieniędzy na konto z którego płaciłam (mimo promocyjnej ceny)??
Z góry dziękuję za odpowiedz i sugestie co tu teraz zrobić Smile


Możesz próbować nowych rezerwacji a bilety których nie chcesz zwrócić nawet w dniu odjazdu pociągu. Pobierana jest opłata manipulacyjna od 5% do 20%.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kolejoman2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: 08-08-2014, 01:50    Odpowiedz z cytatem

Można też chyba raz albo dwa zrobić wymianę a nie zwrot, wtedy nie potrącają niczego.

_________________
Pozdr.
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

fajek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2013

PostWysłany: 21-08-2014, 19:21    Odpowiedz z cytatem

Czy na bilecie z weekendowej biletomanii mogę jechać z rowerem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

konrado1007 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lut 2012
Skąd: Legnica/Przemyśl

PostWysłany: 31-10-2014, 21:11    Odpowiedz z cytatem

Jaka bedzie wynosic cena biletu na EIC z Wrocławia do Przemyśla od 13grudnia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-11-2014, 18:04   

Weekendowa biletomania - tylko do 13.12.2014.
http://intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/utrudnienia/jeszcze-tylko-dwa-weekendy-z-weekendowa-biletomania.html
Czy to się nie nazywa zmiana reguł w trakcie obowiązywania? Nie dość, że oferta była przez dwa weekendy niedostępna, to nie został spełniony żaden z wcześniejszych dwóch warunków wygaśnięcia oferty - czyli ani nie zostały wykupione wszystkie bilety (bo niby jakim cudem), ani nie skończył się jeszcze 2014 rok. Komu chce się skrobnąć do UTK?
Powrót do góry

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 24-11-2014, 22:48    Odpowiedz z cytatem

I niby na jakiej podstawie? W warunkach umowy nie było mowy o terminie obowiązywania oferty. PKP IC mogło ją wycofać w każdym czasie, a informuje z wyprzedzeniem. Szanse na powodzenie raczej marne.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24-11-2014, 23:59    Odpowiedz z cytatem

Od dawna było mówione i IC podawało, że oferta ta obowiązuje tylko do 13 grudnia, także tutaj do IC nie możemy mieć pretensji. Szkoda, to prawda, bo zwłaszcza była szansa na tanie podróże EIC, gdzie ceny bazowe biletów z Warszawy do największych miast wahają się w granicach 127-134 zł. Także w przypadku długich tras TLK była to spora oszczędność. Miejmy nadzieję, że może nie od razu, ale w trakcie trwania rozkładu coś podobnego zostanie wprowadzone. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony, że taka oferta obowiązywała bo naprawdę sporo się wyjeździłem za relatywnie nieduże pieniądze:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Romario997 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Paź 2014
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29-12-2014, 22:29    Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, aby cokolwiek względnie atrakcyjnego jak WB zostało przez tę beznadziejną "spółeczkię" wprowadzone. Skoro dotacja w nagrodę za marnotrawstwo i jeszcze większe straty została przeżarta i jeszcze powiększona, to widać wyraźnie, że w tym wszystkim nie chodzi o żadnego pasażera, tylko o obsadę dyrektorskich stołków w centralce. A pasażer to w sumie zbędny balast. Nie wiem jak długo jeszcze taka firemka może być "zarządzana" przez nieudaczników z zerowym efektami i zerową odpowiedzialnością. Byznys yntelydżęs za to wymyślił świetną promocję, gdzie swoimi truchłami przewiezie PROMOCYJNIE każdego na trasie Wrocław Główny - Wrocław Mikołajów za (UWAGA, bo ja prawie z krzesła spadlem!) JEDYNE 59 polskich złotych!!!11111jeden
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl