Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
[PKP IC] Weekendowa Biletomania
Autor Wiadomość

Pershing Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2010

PostWysłany: 15-06-2014, 09:59    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Login lub hasło są nieprawidłowe lub Błędny login lub hasło.


Ale lipa, a bilet mam do wydrukowania ... Jak daje przypomnienie hasła, to pokazuje, że nie ma mnie w ogóle w bazie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

de007r Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Paź 2012
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 15-06-2014, 11:02    Odpowiedz z cytatem

Odpisali z IC:
"Szanowny Panie,
Informujemy, że w związku z awarią techniczną nie działa serwis
internetowej sprzedaży e-IC przewoźnika Intercity.
Aktualnie trwają intensywne prace nad przywróceniem działania usługi.
Niestety na obecną chwilę nie posiadamy informacji dotyczącej terminu
usunięcia awarii.

Przepraszamy za utrudnienia."
Już działa, ale zostały tylko bilety w ofercie "wcześniej" (na Podlasiaka) Very Happy
.

_________________
100% kolej na YouTube
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Elektronik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2011
Skąd: Kraków

PostWysłany: 21-06-2014, 14:54    Odpowiedz z cytatem

Chcę kupić bilety z promocji na Uznama ze Szczecina do Krakowa na 1 lipca i system nie chce przydzielić biletów.

Wyświetla się taki komunikat:

"Przepraszamy, w tej chwili nie możemy dokonać rezerwacji. Prosimy spróbować później."

Co się stało? Chyba nie możliwe, żeby już się skończyły...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wojtek68 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Cze 2014

PostWysłany: 22-06-2014, 21:44    Odpowiedz z cytatem

Ja trafiłem dziś na inny kwiatek. Przy próbie zakupu biletu na TLK Pojezierze w tej promocji nie można wybrać wagonu. Miałem chrapkę na bezprzedziałowca, a tu nici. Rezerwacja obok innego miejsca też jest niemożliwa. To przypadek, czy celowe pogorszenie warunków ? Kilka tygodni temu dałosię wybrać wagon.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Hapek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2013

PostWysłany: 22-06-2014, 23:06    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj miałem możliwość wyboru i wagonu i miejsca Smile Chociaż właściwie to dzisiaj w nocy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bandi56 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Sie 2011
Skąd: tarnów

PostWysłany: 26-06-2014, 17:08    Odpowiedz z cytatem

może nie odpowiednie miejsce,ale mam pytanie,czy można kupić bilet pracowniczy przez internet na TLK?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bert Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Kwi 2008
Skąd: chybie

PostWysłany: 26-06-2014, 22:49    Odpowiedz z cytatem

nie mozna przez internet ale mozna w bilotomacie

_________________
bert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Podróznik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Mar 2011
Skąd: Toruń

PostWysłany: 29-06-2014, 03:44    Odpowiedz z cytatem

Planuje jechać w kilka osób właśnie z tą ofertą tylko żeby nie było zbyt łatwo nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy z zakupionym biletem mam udać się na dworzec do kasy w celu zakupienia biletu dla psa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Nebbud Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 24 Sty 2013

PostWysłany: 29-06-2014, 10:15    Odpowiedz z cytatem

Tak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mario72 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2014

PostWysłany: 04-07-2014, 11:08    Odpowiedz z cytatem

Jako że jestem tu nowy to wypada się przywitać ! Więc wszystkich serdecznie witam Wink .

Na forum trafiłem przypadkowo szukając informacji o przejazdach PKP IC ,i tak mnie tu jakość zainteresowało ,więc się zarejestrowałem .
Jako że ze 20 lat nie jechałem pociągiem Shocked Happy ( dawniej jak nie miałem prawo jazdy zdecydowanie często ) to od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie aby sobie zafundować i zrobić mały wypad pociągiem,usiąść sobie wygodnie i podziwiać przez okno widoki i zobaczyć jak to jest obecnie na kolei ! Wpadłem na pomysł aby zrobić sobie z żoną wyjazd na 1-2 dni nad morze lub do Zakopanego ( mieszkam w Wielkopolsce ) ,a że przy okazji znalazłem w sieci informację o dostępnych " wekendowych " tanich biletach za 29 zł na IC,to ciekawa oferta,i tanio można sobie zrobić mały wypad za niewielką kasę . A ze przeglądając połączenie to z Ostrowa WLKP. mam bezpośrednie połączenie i nad morze jak i do Zakopanego,więc można by było taki wypad zorganizować nawet na jeden dzień,bo wyjazd powiedzmy mam w nocy ,rano jestem na miejscu a wieczorem mam powrotny pociąg,więc mając Sobotę-Niedzielę wolną można się pokusić na taką małą przygodę koleją np. nad morze ,zjeść rybkę,nałykać jodu i do domu Język .
Jako że dawno nie miałem styczności z PKP ,mam kilka pytań dotyczących zakupu tych promocyjnych biletów ,może ktoś korzystał,a czytałem że byli tacy i zna odpowiedzi .

1. Głównie chodzi mi o to czy jak uda mi się zakupić te bilety promocyjne to mam gwarancję miejsc siedzących ( nie uśmiecha mi się stać z 8 h ),a jeśli tak to czy jest szansa jadąc w dwie osoby siedzieć obok siebie ? Nie mam zamiaru jechać w jednym wagonie a żona w drugim,bo nie ma miejsca siedzącego dla 2 osób w jednym wagonie/ przedziale Wink ?

2. Czy zamawiając te tanie bilety można za jednym razem wykupić zaraz powrotne,np. na ten sam dzień wieczorem i zapłacić za jednym razem ? Może się okazać ze w jedną stronę uda mi się kupić promocyjne bilety,a na powrotny będę musiał już płacić normalnie,lub nie będzie biletów,o to mi chodzi . Idzie to jakoś sprawdzić za jednym razem zanim kupie bilety w jedną stronę ,czy są promocyjne na powrotny pociąg ?

Póki co ,jak ktoś zna odpowiedz to bardzo proszę o info .

Pzdr. miłośników kolei . Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 04-07-2014, 11:40    Odpowiedz z cytatem

W tej promocji wszystkich wrzuca system do jednego przedziału. To się nie zdziw jak będziesz mieć w przedziale 8 osób a w pozostałych będzie siedziało po jednej. A przy kupnie masz napisane jakie masz miejscowki. Tylko numeracja trochę jest mylaca. To najlepiej jak sobie poszukasz schemat wagonu i zasady numeracji w nim. Co do biletów jak dodasz do kupna bilety w jedna stronę to nie plac tylko zaznacz ze zapłacisz później. Wtedy dodasz jeszcze bilety na powrót. Jak wszystko będzie ok to dopiero zapłacisz za przejazd w obydwie strony.
O ile dobrze pamiętam to masz 30 minut na zapłatę za bilety od chwili dodania ich.

[ Dodano: 04-07-2014, 11:43 ]
Tylko jak chcesz skorzystać z tej promocji to przy ilości biletów normalnych zaznacz zero a przy ulgowych te dwa bilety czy ile tam chcesz. Wtedy rozwijasz listę ulgowych i tam masz weekendowa biletomanie. Nielogiczne ze bilet promocyjny normalny schowany jest w ulgowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mario72 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2014

PostWysłany: 04-07-2014, 12:06    Odpowiedz z cytatem

Czyli rozumiem że miejsce siedzące jest gwarantowane ?
Co do tych miejsc siedzących to czytałem gdzieś że jak się jeden bilet kupuje to można wybrać,jak więcej to nie idzie,to jak to jest,chyba że zle coś doczytałem .
Jakieś dodatkowe rady mile widziane,dzięki .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-07-2014, 12:41   

Cytat:
Czyli rozumiem że miejsce siedzące jest gwarantowane ?

Tak, łącznie z biletem masz rezerwację miejsca. Przy zakupie dwóch biletów w jednym momencie system sam przydziela miejsca w jednym przedziale.
Powrót do góry

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 04-07-2014, 12:45    Odpowiedz z cytatem

Gwarantowane, no chyba ze jakaś pijana hołota tam usiądzie bez miejscówki i ich nie będzie jak wyrzucić Zg A z drugiej strony takich biletów chyba jest z 8 na pociag. Ja tam jak chce mieć 100% gwarancji to kupuję po 1 w nocy z piatku na sobote 30 dni wczesniej. Wtedy masz pewnosc że dostaniesz tam bilet gdzie chcesz, czy przy drzwiach czy przy oknie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-07-2014, 12:52   

Cytat:
Ja tam jak chce mieć 100% gwarancji to kupuję po 1 w nocy z piatku na sobote 30 dni wczesniej.

Nie jesteś ze swoimi obawami sam Smile
Cytat:
Ciekawostki z okazji trzech miesięcy (14 tygodni) trwania promocji:
Najwięcej biletów sprzedaje się w sobotę pomiędzy 1:00 a 2:00.

http://intercity.pl/pl/site/o-firmie/aktualnosci/trzy-miesiace-tanich-podrozy-z-weekendowa-biletomania.html
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl