Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Wars poszukuje asystentów obsługi podróżnego
Autor Wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13-06-2014, 17:20   Wars poszukuje asystentów obsługi podróżnego Odpowiedz z cytatem

Przygotowanie wagonu sypialnego, kuszetki do podróży, przyjęcie podróżnego do wagonu – sprawdzenie biletów, pomoc przy wnoszeniu bagażu, obudzenie go o określonej porze, pomoc przy wysiadaniu - to tylko niektóre z wyzwań, jakie stoją przed asystentem obsługi podróżnego. Rekrutacja współpracowników Wars, którzy będą pomagać przy obsłudze wagonów sypialnych i kuszetek potrwa tylko do 4 lipca. Nabór prowadzony jest w czterech miastach Polski - Warszawie, Krakowie, Gdyni i Szczecinie.

Więcej:
http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/19904/Wars-poszukuje-asystentow-obslugi-podroznego.html

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13-06-2014, 19:47    Odpowiedz z cytatem

Bardzo późno w tym roku rusza rekrutacja rok temu wszystko było załatwiane około miesiąc, półtora szybciej. Ja w tym roku ta sama trasa co rok temu czyli Łebsko plus Wydmy. Praca jako przygoda dla osób które lubią kolej bardzo fajna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

andrej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009

PostWysłany: 13-06-2014, 22:16    Odpowiedz z cytatem

Ja trafiłem na tak niekompetentną asystentkę , że po reklamacji zwrócili mi cała kasę za przejazd .
Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14-06-2014, 08:34    Odpowiedz z cytatem

andrej,
Niestety wielu asystentów w ogóle nie łapie tematyki kolejowej i takie są skutki. Ja podczas jazdy szkoleniowej jako "drugi" już podczas przyjmowania ludzi w Krakowie dostałem informację od mojego patrona-konduktora że tak ładnie ogarniam że on idzie spać i mam go obudzić w Szczecinie;d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

międzynarodowy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2011

PostWysłany: 16-06-2014, 17:40    Odpowiedz z cytatem

A jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej o ile będzie? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16-06-2014, 17:47    Odpowiedz z cytatem

Żadnych, i mówię to całkiem serio;] pewność siebie, wygadanie i starczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

międzynarodowy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2011

PostWysłany: 16-06-2014, 20:03    Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, bo właśnie wybieram się w środę na takową ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16-06-2014, 21:29    Odpowiedz z cytatem

Rozmowa raczej jest jednoznaczna z przyjęciem do pracy, do tego od razu mussiz wyrabiać książeczkę sanepidowską. Dla przykładu z Wrocławia obieg wygląda tak: czterodniówka łebsko/wydmy/wydmy/łebsko. Z Krakowa są dwudniówki oraz czterodniówki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

międzynarodowy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2011

PostWysłany: 16-06-2014, 21:47    Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 16-06-2014, 22:16    Odpowiedz z cytatem

Byli konduktorzy WARS a będą asystenci ponieważ lepiej brzmi dla osób z młodzieżówki PO (oraz absolwentów SGH). Teraz to zupełnie co innego i tego typu partyjni bezrobotni będą zainteresowani. Lepiej wygląda to w CV i łatwiej naściemniać (co się robiło) ubiegając się o nową posadę z polecenia banksterów kolejowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wisla9110 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2010

PostWysłany: 17-06-2014, 19:21    Odpowiedz z cytatem

mateusz123 bo widze ze Ty oblatany kilka pytań z racji tego, że 26 mam szkolenie i zaczynam od 1 lipca. Jak z kimą w pociągach i prysznicem? można na sypialny iść się wykąpać? i jak z jedzeniem ogarniałeś ;> Pozdrówki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

młody warsiarz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2013

PostWysłany: 19-06-2014, 00:07    Odpowiedz z cytatem

to może ja pośpieszę z odpowiedzią na Twoje pytania, myślę, że Mateusz się nie pogniewa:

1. spanie: śpisz na postojach pociągu, czyli po przyjeździe do stacji docelowej po posprzątaniu wagonu sypialnego (zmiana pościeli, kosmetyka, toalety, śmieci itd..) Oczywiście możesz nie sprzątać wagonu sypialnego, którego nie obsługujesz (jesteś na Bangladeszu), ale jest zasada że asystent pomaga konduktorowi.

2. prysznic: w zależności od stacji docelowej jest pewna możliwość skorzystania z prysznica.. nie ma problemu w Katowicach, Lublinie, Gdyni, Krakowie (tylko KGZ), Wrocławiu, Bielsku. W Helu, Raciborzu, Zakopanem, Lęborku zapomnij o prysznicu. Dwie butelki wody Słowianki muszą Ci wystarczyć. Generalnie dla chcącego nic trudnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Yaszczyk Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 03 Lis 2012

PostWysłany: 22-06-2014, 17:44    Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar zacząć pracować na okres wakacji na stanowisku Asystenta w kuszetkach w Warsie w Krakowie, stąd mam kilka pytań:

Które pociągi są obsługiwane przez ten oddział? Można to gdzieś sprawdzić? Czy z Zakopanego, Raciborza i Wrocławia również należą do oddziału południowego?

Jak z zarobkami? Na których trasach płacą najwięcej, a na których najmniej i ile?

Jak często zdarzają się szesciodniowki?


Proszę i dziękuję za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 23-06-2014, 07:55    Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jeździsz z Krakowa to bardzo rzadko są 6-dniówki. Racibórz i Wrocław to jeden obieg i jest on obsługiwany z Wrocławia, przez lokalnych konduktorów-asystentów. Trasy są mniej więcej podobnie płatne, sam nie wiem czemu są różnice w różnych nockach itd. ale ogólnie podobnie.
Zakopane? Albo z Warszawy albo z Krakowa obsługiwane, sprawdź na zestawieniu składów IC na stronce czy kuszetki są włączane w Krk czy w Zakopanym.
No i tak swoją drogą bardzo późno się zgłaszasz do pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

międzynarodowy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2011

PostWysłany: 25-06-2014, 16:49    Odpowiedz z cytatem

młody warsiarz napisał/a:

2. prysznic: w zależności od stacji docelowej jest pewna możliwość skorzystania z prysznica.. nie ma problemu w Katowicach, Lublinie, Gdyni, Krakowie (tylko KGZ), Wrocławiu, Bielsku. W Helu, Raciborzu, Zakopanem, Lęborku zapomnij o prysznicu. Dwie butelki wody Słowianki muszą Ci wystarczyć. Generalnie dla chcącego nic trudnego.


W Helu można iść kąpu do morza Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl