Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Informator mobilny
Autor Wiadomość

Barbakan Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 07 Lip 2014
Skąd: Kraków

PostWysłany: 09-07-2014, 18:26   Informator mobilny Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.

Jestem studentem UJ WPIA.
Mam nadzieję, że w dobrym dziale założyłem temat i nie będzie z tym problemów. Mam pytanio-prośbę do pracowników i miłośników kolei tu zaglądających. Mianowicie, gdzie mogę się zgłosić aby spróbować swoich sił jako Informator Mobilny ? Są takowe oferty z Warszawy i Wrocławia w sieci, ale w ogóle nie ma ofert z Krakowa. Ostatnio wracając jednym z regionalnych pociągów miałem okazje spotkać owych ludzi na Dworcu Głównym w Krakowie i muszę z przykrością stwierdzić, że ich wiedza na temat dworca, peronów i ogólnie pociągów nie była zbyt duża. Może nie jestem tzw Mikolem ale bardzo lubię podróże pociągami, dworce, całą infrastrukturę kolejową. To wszystko ma dla mnie taki niesamowity kilmat i atmosferę. Bardzo chciałbym kiedyś pracować na jakimś stanowisku związanym z ruchem pociągów.
I stąd moja prośba, że jeśli ktoś wie gdzie można ubiegać się o stanowisko takiego informatora dla Krakowa lub jakiekolwiek stanowisko pracy związane z pracą na kolei to bardzo proszę o odpowiedź Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl