Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Drezno - Wrocław Regio Specjal
Autor Wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 14-07-2014, 17:23   Drezno - Wrocław Regio Specjal Odpowiedz z cytatem

Witam

planuje w najbliższym czasie wybrać się na jednodniowy wypad do Drezna ze znajomymi, planujemy zakupić bilety na odcinek polski obsługiwany przez PR do Zgorzelca, a od Zgorzelca pojechać na już Sachsen-Ticket, który jest ważny pomiędzy Zgorzelcem i Görlitz, szczegóły tutaj: http://www.bahn.de/regional/view/mdb/pv/deutschland_erleben/allgemein/tickets/pdfs_laender-tickets/2013/mdb_121435_geltungsbereich_suedost_ab_010813.pdf

Jako posiadacz BahnCard 25 mogę skorzystać z wersji Online Ticket i tu pojawia się moja wątpliwość czy polski konduktor będzie honorował bilet internetowy wydany przez DB ?

Jak kształtuje się wielkość frekwencji w porannym pociągu do Drezna oraz w ostatnim powrotnym składzie do Wrocławia ?

Czy pociągi Drezno - Wrocław kursują punktualnie?

Z góry dziękuje za odpowiedź Very Happy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marcel Štancl Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 05 Sty 2006
Skąd: Praha

PostWysłany: 17-07-2014, 09:54    Odpowiedz z cytatem

Jako posiadacz BahnCard 25 mogę skorzystać z wersji Online Ticket i tu pojawia się moja wątpliwość czy polski konduktor będzie honorował bilet internetowy wydany przez DB ? Daj znac jak udalo sie . ja moga stwierdzic, ze polski konduktor honoroval Libnet zakupiony w Czechach wazny Rumburk - Boleslawiec , jechali jsme przes Zgorzelec.

_________________
http://pralinka.venku.cz/stancl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 18-07-2014, 16:40    Odpowiedz z cytatem

Marcel Štancl,
Cytat:
ja moga stwierdzic, ze polski konduktor honoroval Libnet zakupiony w Czechach wazny Rumburk - Boleslawiec , jechali jsme przes Zgorzelec


zapewne ten bilet wcześniej został sprawdzony przez czeskiego konduktora, w moim przypadku niestety swoją podróż rozpoczynam od Legnicy, czyli z Polski,

czekam na potwierdzone info ze strony innych użytkowników Very Happy
Stokrotne dzięki za pomoc, zawsze można liczyć na Ciebie, jak coś dam Tobie znać czy taki wariant jest możliwy Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marcel Štancl Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 05 Sty 2006
Skąd: Praha

PostWysłany: 18-07-2014, 18:11    Odpowiedz z cytatem

Tak o to chodzi! Bo Z Legnici do Löbau za szybko i bez klopot. Kilka lat temu byla w ruchu osobowym linija Löbau - Ebersbach - Rumburk distanc 20 km. W tej chwili gminy uzgodili sie na ruchu busowym. To zle do calej oblasczi. jest pomyszl prywatnych pociagow Löbau - Ebersbach - Rumburk jezeli by sie udalo to byl by z Polski dostempu do cialej oblasczi i odwrotnie rowniez Czechom dostemp do Polski. trzeba poszukac stare mape i rozklady jazde.

_________________
http://pralinka.venku.cz/stancl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl