Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Zniżki 99%, 80%, 70% w Pendolino?
Autor Wiadomość

slotherin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Sie 2013

PostWysłany: 06-11-2014, 11:24   Zniżki 99%, 80%, 70% w Pendolino? Odpowiedz z cytatem

Witam,

czy ktoś wie czy zniżki dla pracowników kolei (oraz ich rodzin i emerytów) będą akceptowane w EIC Premium?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

roman_bukowno
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-11-2014, 14:11   

slotherin, na chwile obecną, zniżki nie będą akceptowane.
Powrót do góry

veinte Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2006

PostWysłany: 06-11-2014, 14:42    Odpowiedz z cytatem

To tak jak w pociagach z cenami globalnymi. ICE, Thalys, Eurostar, Talgo i itp.
Dosc logiczne, ale chyba nie dla wsysztkich Język

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

slotherin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Sie 2013

PostWysłany: 06-11-2014, 16:40    Odpowiedz z cytatem

veinte napisał/a:
To tak jak w pociagach z cenami globalnymi. ICE, Thalys, Eurostar, Talgo i itp.
Dosc logiczne, ale chyba nie dla wsysztkich Język


Jestem pewien, że gdyby Pendolino oprócz ceny miało też prędkość i komfort wyżej wymienionych pociągów to bym o to nie zapytał Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 07-11-2014, 17:56    Odpowiedz z cytatem

Właściwie to chyba dobrze. Jak to by wyglądało; robociarz kolejowy w umorusanym drelichu wracałby z pracy w wagonie 1 klasy razem z wyprasowanym eleganckim biznesmenem. Jednak jeden warunek: musi istnieć alternatywa dla pociągów Pendolino, np. w postaci pociągów InterRegio (z ograniczoną ilością zatrzymań).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Młody Kolejarz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2009

PostWysłany: 07-11-2014, 19:43    Odpowiedz z cytatem

Grad, dlaczego mości panie sortujesz ludzi na lepszych i gorszych ?Nie ma lepszych ani gorszych.Pooglądaj jak co niektóre bydło pod krawatem zachowuje się czy to w pociągach czy w innych środkach transportu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ujd Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 12 Lip 2009

PostWysłany: 07-11-2014, 20:12    Odpowiedz z cytatem

Grad napisał/a:
Właściwie to chyba dobrze. Jak to by wyglądało; robociarz kolejowy w umorusanym drelichu wracałby z pracy w wagonie 1 klasy razem z wyprasowanym eleganckim biznesmenem. Jednak jeden warunek: musi istnieć alternatywa dla pociągów Pendolino, np. w postaci pociągów InterRegio (z ograniczoną ilością zatrzymań).

z komentarzu wynika, że zaliczasz sie do eleganckich biznesmenów, a czy sprawdzałeś buty czy nic nie wystaje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sunny Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 30 Kwi 2007
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07-11-2014, 20:40    Odpowiedz z cytatem

Grad, kultura osobista nie idzie w parze ze statusem społecznym i materialnym. Tak samo jak wiek nie idzie w parze z rozumem.

ujd, brawo! Mistrz ciętej riposty. Happy

_________________
"Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami." - T. Williams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

voyager1231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Wrz 2012

PostWysłany: 07-11-2014, 21:24    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak to by wyglądało; robociarz kolejowy w umorusanym drelichu wracałby z pracy w wagonie 1 klasy razem z wyprasowanym eleganckim biznesmenem.

Jako pracownik kolei jestem oburzony tym wpisem. Domagam się reakcji administracji i usunięcia postu, który obraża mnie i kilkadziesiąt tysięcy innych ludzi.

Nie nazwę cię nawet zwierzęciem, za bardzo je szanuję...

_________________
Manipulacja w najczystszej postaci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 07-11-2014, 21:34    Odpowiedz z cytatem

Trochę dziwne, bo na chwilę obecną mamy ulgi we wszystkich przewoźnikach nawet w tych nowo powstałych czyli Koleje Małopolskie i ŁKA (oczywiście Arriva dalej nie), to nie napisali o tym że IC wyklucza kolejarzy z przejazdów poc Pendolino. Wszak pamiętam jeszcze nie tak dawno na EC była tylko ulga na 2 klasę. Kto wie może lepiej dać jest ulgę tylko na 2 klasę dla kolejarzy niż mieć puste 4 miejsca.

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Goku Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Kwi 2010

PostWysłany: 07-11-2014, 23:30    Odpowiedz z cytatem

Grad może napisał to niestosownie, ale tylko i wyłącznie na tym polega luksus pierwszej klasy, szczególnie w pociągach przedziałowych gdzie 1 klasa często w ogóle komfortem nie różni się od drugiej. Taki człowiek przy kasie nie ważne jaką ma kulturę, ale płaci tyle kasy za bilet aby nie jechać z tymi co mogą kupić bilet taniej. Inaczej kupiłby sobie tańszy bilet na 2 klasę. To jest główny luksus 1 klasy i oferowanie komukolwiek tańszych biletów na nią odbiera jej ten status.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

slotherin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Sie 2013

PostWysłany: 08-11-2014, 12:32    Odpowiedz z cytatem

Nie chcę zakładać nowego tematu bo ten jest w podobnym tonie, właśnie zauważyłem że na stronie IC można kupić bilety dla emerytów kolejowych, rodzin, pracowników i zaplecza technicznego Mr. Green

A w temacie zniżek: pewnie związkowcy się rzucą o brak zniżki w pociągach, bo porozumienie które zostało zawarte na rok 2014 dotyczy także lat następnych (2015, 2016), a tam jest wyraźnie napisane, że dotyczy wszystkich pociągów uruchamianych przez PKP Intercity
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 08-11-2014, 13:48    Odpowiedz z cytatem

Wiekszosc pracownikow kolei nie jezdzi pierwsza klasa, bo za duzo do tego trzeba doplacac co roku, wiec wybieraja tylko druga, mysle ze do startu nowego RJ, sytuacja sie wyjasni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 09-11-2014, 09:32    Odpowiedz z cytatem

Przy okazji na 2015 rok mamy zniżki na ŁKA i Koleje Małopolskie, reszta pozostaje bez zmian. Czyli Arriva dalej się na nas wypina

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 09-11-2014, 15:28    Odpowiedz z cytatem

Ponieważ jest OCZYWISTYM, że większość Pierdo...ino nie będzie mieć pełnego obłożenia nawet w 2 klasie, więc na "chłopski rozum" lepiej, żeby jechały nawet osoby z ulgą 99% i zapełniły wolne miejsca za te co najmniej 50 zł w obie strony (dla rodziny pewnie co najmniej 100 zł w obie strony)... Wszystko się okaże za parę dni, gdy ruszy sprzedaż biletów i będzie można sobie to sprawdzić (przypominam, że od 31.10.2014 wprowadzono możliwość zakupu biletu kolejowego poprzez eIC). Sama się przymierzam, żeby zrobić 13 grudnia trasę tam i z powrotem znad morza do Krakowa Zg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl