Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiana jednostki organizacyjnej w PLK
Autor Wiadomość

bXter Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Cze 2012

PostWysłany: 25-11-2014, 14:40   Zmiana jednostki organizacyjnej w PLK Odpowiedz z cytatem

Witam,
jestem młodym pracownikiem w Sekcji Eksploatacji w moim IZ. pracuje niedługo, dodatkowo studiuje zaocznie pożądany kierunek na kolei. w sumie praca jest ok, ale oczywiście pieniądze mogłyby być lepsze (tak, wiem - zaraz ruszy na mnie tłum, że i tak jako młody mam 'podstawę' lepszą niż pracownik z 30-letnim stażem, ale z zasady nie porównuje się do innych).
jako, że śledzę ogłoszenia pracy na stronie PLKi aplikowałem na stanowisko w Centrum Realizacji Inwestycji. znalazł się odzew, więc stawiłem się na rozmowę kwalifikacyjną (nie mówiąc nic zwierzchnikom w ISE/IZ).
zostałem później poinformowany, że JEŚLI chcę być dalej brany pod uwagę w kontekście rekrutacji to muszę uzyskać zgodę dyrektora mojego zakładu.
szczerze mówiąc nie wiem za bardzo co teraz robić. samo spotkanie z dyrektorem mnie nie paraliżuje, bo mam mocne argumenty na to żeby się dalej rozwijać, ale obawiam się tego, że będzie chciał omówić moją sprawę z moimi bezpośrednimi zwierzchnikami, a wtedy mogłoby być gorzej, bo - wiadomo - ludzi brakuje, młodych ogarniętych Język potrzeba, więc mogą mnie nie puścić.
a nawet jeśli uzyskałbym zgodę, to i tak nie mam pewności czy ci w CRI się na mnie zdecydują, a wtedy smród po tym, że chciałem "uciec" pozostaje.

ktoś miał podobną sytuacje albo ma dla mnie jakieś porady?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bert Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Kwi 2008
Skąd: chybie

PostWysłany: 25-11-2014, 15:23    Odpowiedz z cytatem

należy próbować i liczyć tylko na siebie.Zazdrościć i tak będą czy tez awansujesz czy nie.

_________________
bert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rail_user Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Lis 2012

PostWysłany: 25-11-2014, 15:37    Odpowiedz z cytatem

Powinienes udac sie na rozmowę z dyrektorem. Jeżeli nie było jakiejś 'klauzuli" w umowie o prace a CRI by Cie poparło masz duze szanse na zmianę.
Ale wszystko w rękach dyrektora IZ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl