Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Inwazja Biedronek na dworce
Autor Wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30-01-2015, 17:58   Inwazja Biedronek na dworce Odpowiedz z cytatem

Już wkrótce na warszawskim Dworcu Centralnym pojawi się kolejny sieciowy najemca. Tym razem podróżni będą mogli skorzystać z szerokiej oferty spożywczo-przemysłowej, jaką zaoferuje im sklep Biedronka.

Lokal zostanie otwarty na poziomie antresoli zachodniej, nadając tym samym nową funkcję niezagospodarowanej dotychczas części dworca. Powierzchnia sklepu wyniesie ponad 900 mkw., co oznacza, że będzie to największa Biedronka funkcjonująca na terenie dworca kolejowego. Obecnie sklepy sieci działają już w obiektach Kraków Główny i Warszawa Wschodnia, a wkrótce uruchomione zostaną również na dworcach Wrocław Główny i Poznań Główny.

- Poziom komercjalizacji powierzchni na Dworcu Centralnym jest coraz wyższy. Obecnie wynajęto tam już niemal wszystkie dostępne lokale – mówi Małgorzata Szychułda, dyrektor Departamentu Komercjalizacji PKP S.A. – Sklep Biedronka dodatkowo zwiększy ofertę handlowo-usługową, która już teraz dostępna jest na dworcu, a podróżni i mieszkańcy Warszawy zyskają dodatkowe miejsce, aby w ścisłym centrum miasta zrobić codzienne zakupy – dodaje.

Źródło:
http://pkpsa.pl/pkpsa/artykul.html?id=943

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

LoloPendolo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 31-01-2015, 02:18   

Lepsze to niż puste przestrzenie i "wielkie biadolenie" PKP ,ze nikt nie chce wynająć lokali użytkowych Wink
Powrót do góry

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 31-01-2015, 19:33    Odpowiedz z cytatem

Biedronka to jedyna zagraniczna sieć sklepów, która w Polsce płaci podatki. Wszystkie inne zagraniczne sieci supermarketów oficjalnie przynoszą straty (czytaj: zyski wyprowadzają za granicę do centrali) i nie płacą w Polsce podatku dochodowego (CIT).

http://lideksynubeka.salon24.pl/509277,tylko-biedronka-placi-w-polsce-podatki-a-inne-sieci-handlowe

Warto dodać, że od kwietnia 2014 minimalne wynagrodzenie w Biedronce wynosi 2000 zł. To kwota o ok. 20 proc. większa od krajowej płacy minimalnej.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mariozam Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Mar 2015

PostWysłany: 25-03-2015, 16:13    Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej na zakupy blisko przed podróżą i po podróży Very Happy

_________________
http://polskiezamki.meximas.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sopek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Lut 2007

PostWysłany: 31-03-2015, 12:19    Odpowiedz z cytatem

JMD własciciel sieci ma ogromny kapitał, wz. czym stać go na drogie powierzchnie dworcowe.

Czekam, aż na Dworcu Łódź Fabryczna powstanie kolejny dyskont... Mad

_________________
https://kolejowyportal.pl
https://www.facebook.com/kolejowyportal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

EU07-469 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lip 2010
Skąd: Polanów

PostWysłany: 31-03-2015, 13:57    Odpowiedz z cytatem

W Poznaniu na dworcu głównym Biedronka działa więcej niż 5 lat, co więcej - jest otwierana szybciej niż "wolnostojące" sklepy tej sieci (o 06:00). Jakoś nie słyszałem narzekań, sam w niej robiłem szybkie zakupy przesiadając się między pociągami, sklep też nigdy nie był pusty.

_________________
Gdyby cały beton PKP przerobić na podkłady, to można by zmodernizować wszystkie czynne szlaki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

d-t-x Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lip 2011
Skąd: Poznań

PostWysłany: 31-03-2015, 17:05    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
działa


Działała. Zlikwidowano ją wraz z zamknięciem starego budynku dworcowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wojtek68 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Cze 2014

PostWysłany: 31-03-2015, 19:20    Odpowiedz z cytatem

mariozam napisał/a:
Przynajmniej na zakupy blisko przed podróżą i po podróży Very Happy


Ja z Biedronką na dworcu spotkałem się jedynie na nowym krakowskim dworcu i byłem mega zaskoczony : w tym królestwie ładnych kafejek, sklepików i tego rodzaju przybytków z paskarskimi cenami (mala woda mineralna minimum 2 zł) znalazłem biedronkę w wersji mini z biedronkowymi cenami - przysłowiowa mała woda mineralna za kilkadziesiąt groszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 22-04-2015, 13:43    Odpowiedz z cytatem

Jutro na Dworcu Centralnym otworzony zostanie sklep Biedronka. Logo sklepu wyeksponowane jest na elewacji dworca.

Więcej:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,17794347,Ogromna_Biedronka_na_Dworcu_Centralnym__Wkrotce_otworza.html

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Gaspares Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Mar 2008
Skąd: Wrocław / Zgorzelec

PostWysłany: 22-04-2015, 20:57    Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej ta biedronka na Centralnym dorobiła się estetycznego, minimalistycznego logo.

_________________
W ŚWIECIE IMITACJI DOSKONAŁYCH SZTUKA RODZI SIĘ Z PRZEKŁAMAŃ W KOPIOWANIU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 28-04-2015, 13:42    Odpowiedz z cytatem

Biedronka Centralna. Klapa dyskontu na dworcu.

Sklep Biedronka wylądował na antresoli Dworca Centralnego. Tylko ludzi w nim mało, choć potencjalnych klientów (pasażerów) jest kilkanaście milionów.

Więcej:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,17825708,Biedronka_Centralna__Klapa_dyskontu_na_dworcu.html

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29-04-2015, 22:12    Odpowiedz z cytatem

Minimalistyczna Biedronka na Dworcu Centralnym w Warszawie

Zamiast krzykliwego logo z owadem - prosty, biały napis na czarnym tle. Tak z zewnątrz prezentuje się sklep sieci Biedronka otwarty na warszawskim Dworcu Centralnym. Warunkiem włączenia go w kompleks było wpasowanie identyfikacji sklepu w architekturę dworca. Market liczący niemal 700 m2 mieści się na dworcowej antresoli.

Więcej TUTAJ

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

marekwisniewski Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2015

PostWysłany: 07-07-2015, 11:10    Odpowiedz z cytatem

Mi to wcale nie przeszkadza, że na dworcu będą biedronki. Zawsze będzie można zrobić zakupy potrzebne na dłuższą podróż, nie trzeba będzie szukać innych sklepów. Myślę, że pasażerowie powinni być zadowoleni.

_________________
Warto kupować sprawdzone kosmetyki: http://www.zawszepiekna.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

audrin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 05 Cze 2010

PostWysłany: 08-07-2015, 20:29    Odpowiedz z cytatem

Biedronka otworzy się także w holu głównym wrocławskiego dworca. Mam nadzieję, że wystrój i logo będą podobne (z wiadomych przyczyn) do tych w Warszawie Centralnej. Smile

Ja również nie mam nic przeciwko Biedronkom na dworcach - można przed podróżą (albo po) kupić jedzonko w normalnej cenie, bo w innych punktach są mocno przesadzone ceny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 29-07-2015, 00:16    Odpowiedz z cytatem

Tematem dnia jest odznaczenie. Konkretnie Krzyża Kawalerskiego Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej dyrektorowi operacyjnemu Grupy Jeronimo Martins. Tak, to ci od Biedronki. Długo myślałam nad tym jak to skomentować. Bo napisać, że ktoś w PO ma gówno zamiast mózgu to zdecydowanie za mało!

I tylko jedna osoba w medialnym ścieku broni tej decyzji... Nie, nikt z GóWna. Funkcjonariusz Sikora z parówek. Ale on poparłby platformerską decyzję, nawet gdyby kazali mu wymordować własną rodzinę.

http://natemat.pl/149925,msz-odznaczy-jednego-z-najwiekszych-pracodawcow-w-polsce-dyrektora-generalnego-biedronki-na-prawicy-lament

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl