Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PR
Autor Wiadomość

driver Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Sty 2015

PostWysłany: 21-02-2015, 20:51    Odpowiedz z cytatem

jaronx, dzięki za informację. Z tego wynika że zarobki są całkiem niezłe Przewozach Regionalnych, skoro na starcie można zarobić 3500. czyli można powiedzieć lepiej w PR niż w Cargo.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szewczykluk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Wrz 2014
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 22-02-2015, 09:59    Odpowiedz z cytatem

Po kiego wy słuchacie takich głupot jakie 3500 czy 4000 chyba z dodatkiem stażowym za 20 lat? osobiście podejmowałem kontakt z PR Rzeszów, Opole, Kielce, Kraków - i we wszystkich wspomnianych spółkach zaproponowano mi 1800 netto na świadectwie natomiast 3000 na początku samodzielnej jazdy, lojalka jest o wiele dłuższa niż u pozostałych przewoźników np. w Rzeszowie aż 10 lat. Na chwilę obecną wszystkie rekrutacje we wspomnianych spółkach są zamknięte być może coś się zmieni wiosna - lato.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

kamil3836 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2015

PostWysłany: 22-02-2015, 11:45    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
natomiast 3000 na początku samodzielnej


To nie jest mało.


Cytat:
w Rzeszowie aż 10 lat


W kujawsko-pomorskim słyszałem o 5 latach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szewczykluk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Wrz 2014
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 22-02-2015, 11:55    Odpowiedz z cytatem

dałem przykład Rzeszowa - natomiast Pr-y mają dłuższe lojalki od Cargo czy też IC, natomiast 10 lat to już sporo czasu. Plusem jest szybkie szkolenie - 1,5 roku i mówili że jeździsz samodzielnie, w innych spółkach również szkolenie jest zróżnicowane zależne czy robisz manewrowego itp. itd. Co się tyczy wysokości uważam że to mało - gdyż ogólnie mało w kraju zarabiamy Sad - za pracę maszynisty związaną z jakże dużą odpowiedzialnością - masą nauki - powinno się zarabiać o wiele lepszą kasę - ja akurat zawód maszynisty śmiało mogę porównać do pilota Twisted Evil dużo nauki, masa godzin praktyk...a zarobki dużo niższe...tylko że pilot ma większość w elektronice a maszynista musi mieć to w głowie;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

driver Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Sty 2015

PostWysłany: 22-02-2015, 12:13    Odpowiedz z cytatem

tylko tyle, że na świadectwie jest większa wypłata. z tego co wiem to w Cargo jest ok. 1350 netto a w Intercity 1500. No chyba że kwota 1800 już jest z różnymi dodatkami. Pomijając kwotę, w jakim ruchu chcielibyście pracować pasażerskim czy towarowym?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szewczykluk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Wrz 2014
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 22-02-2015, 12:24    Odpowiedz z cytatem

PR-y 1800 netto na początek, Cargo ok 1400 netto, IC coś koło 1500 netto zasłyszane - ale IC nie sprawdzałem, resztę potwierdziłem osobiście. Cargo natomiast po kursie manewrowego około 1800 netto potem jak się zaczną jazdy i dodatki, minie roczek to trochę więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

jaronx Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2014

PostWysłany: 22-02-2015, 15:19    Odpowiedz z cytatem

szewczykluk napisał/a:
Po kiego wy słuchacie takich głupot jakie 3500 czy 4000 chyba z dodatkiem stażowym za 20 lat?


Przeczytałeś co napisałem więc nie pisz że to są głupoty

Cytat:
Co do kasy to jest rożnie zależy od stażu ilości nadgodzin itp. w praktyce od 3500 do 4000 netto.


Po świadectwie można liczyć na 3000 na rękę, zostaje jeszcze kwestia lojalki nie wiem skąd wziąłeś te 10 lat normą są 3 lata jak u pozostałych przewoźników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szewczykluk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Wrz 2014
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 22-02-2015, 15:25    Odpowiedz z cytatem

Proszę Pana od naczelniczki kadr...ale rozumie że Pan za to ma informację od wujków, sąsiadów itp. itd. żal że wypowiada się ktoś kto coś usłyszał i powtarza pierdoły...normą są 3 lata ale w PR jak widać 10 lat też obowiązuje!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

jaronx Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2014

PostWysłany: 22-02-2015, 17:11    Odpowiedz z cytatem

szewczykluk napisał/a:
Proszę Pana od naczelniczki kadr...ale rozumie że Pan za to ma informację od wujków, sąsiadów itp. itd. żal że wypowiada się ktoś kto coś usłyszał i powtarza pierdoły...normą są 3 lata ale w PR jak widać 10 lat też obowiązuje!!!!


Kolego nie mam zwyczaju powtarzać rzeczy o któryś gdzieś coś słyszałem, tak się składa że pracuje w PR więc wiedzę na ten temat posiadam sprawdzoną. Proponuje zanim następnym razem kogoś ocenisz zastanów się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szewczykluk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Wrz 2014
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 22-02-2015, 17:15    Odpowiedz z cytatem

Nie bede sie z Panem droczyl. W kazdym razie jestem pewny swych stwierdzen po rozmowach z naczelnikami w zeszlym tygodniu i tyle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

jaronx Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2014

PostWysłany: 22-02-2015, 17:31    Odpowiedz z cytatem

Warunki jakie opisałem obowiązują w oddziałach Białystok, Olsztyn, Gdynia, Bydgoszcz. Być może na południu Polski panują inne warunki.Życzę powodzenia w zdobyciu wymażonego zawodu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szewczykluk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Wrz 2014
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 22-02-2015, 17:36    Odpowiedz z cytatem

No Rzeszów może wystraszy część osób tym 10 letnim okresem, sam myślałem nad tym ale biorąc pod uwagę jeszcze ceny nieruchomości które o dziwo nie są tanie to kisza, aha była różnica w "kwocie lojalki" w Cargo 100 tys mam natomiast w PR powiedzieli iż 50 tyś z jakimś tam hakiem...w Rzeszowie jest wexel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

jaronx Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2014

PostWysłany: 22-02-2015, 17:47    Odpowiedz z cytatem

Kwota weksla się zgadza wszędzie jest taka sama, dziwi mnie tylko te 10 lat. Tą kwotę spłacisz w 3 lata, dodam że są spółki które spokojnie zapłacą te 50 parę tysięcy za szkolenie. Najważniejsze jest zrobić świadectwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pajun Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Sty 2015
Skąd: Cekcyn

PostWysłany: 23-02-2015, 12:28    Odpowiedz z cytatem

jakubcis napisał/a:

A dokładniej w Toruniu Kluczyki. A jak widzę kolega z Cekcyna będzie do Torunia jeździł?


Jeszcze dokładnie nie wiem jak to rozwiąże w najgorszym razie będę dojeżdżał co dziennie arrivą do Bydgoszczy a tam PR do Torunia. Jeśli ktoś ma jakąś propozycje np. wspólne dojazdy z okolic Tucholi (chojnic) to jestem otwarty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maszynista KUBA Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2015

PostWysłany: 23-02-2015, 17:18    Odpowiedz z cytatem

szewczykluk, kontaktowales sie ze bedzie mozliwa rekrutacja do spolek pr rzeszow, krakow?
Tak rozumiem. Fajnie by bylo bo czekam na taka rekrutacje w krakowie mam nadzieje ze cos ruszy niebawem. O moze sie ktos orientuje o nowych rekrutacjach do PR?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl