Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 68, 69, 70  Następny
Wieści z WARS-u

Czy WARS należy zlikwidować (całkowite przejęcie przez PKP IC)?
TAK
66%
 66%  [ 194 ]
NIE
21%
 21%  [ 64 ]
Niech zostanie tak jak jest
5%
 5%  [ 17 ]
Nie mam zdania
6%
 6%  [ 18 ]
Głosowań: 293
Wszystkich głosów: 293

Autor Wiadomość

K. Liszczyna Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Lip 2008

PostWysłany: 09-07-2008, 15:48    Odpowiedz z cytatem

Zanim Pan coś napisze, proszę sprawdzić wiarygodność informacji, ktore Pan umieszcza. Chyba, że domeną tegoż forum jest umieszczanie nieprawdziwych newsów.
Jeśli zadałby Pan sobie tyle trudu i sprawdził w BIP czy funkcja rzecznika prasowego Spółki Wars w ogóle istnieje i kto ją piastuje, to wiedziałby Pan, że niestety nie jestem to ja.

Niektórzy mogą być przewrażliwieni na punkcie swojej osoby, a tacy są pijarowcy, czego na tym forum dowiedli już wcześniej Prześluga i Rosiek (teraz Pani), odmieniający przez wszystkie przypadki słowa "sąd, odpowiedzialność karna" itd. gdy ich działalność została poddana krytyce.

Zanim Pan skrytykuje czyjąkolwiek działalność - proponuję się z nią najpierw zapoznać. Pańska wypowiedź dowodzi jedynie braku tej wiedzy. W ogóle proponuję sprawdzić czym zajmują się PR, w tym bezpośrednio agencje, a dopiero potem pozwalać sobie na komentarze w stylu:

Jeśli ktoś kręci interesy z państwowymi spółkami kolejowymi, to zawsze będzie w kręgu zainteresowań naszego forum i takim firmom "żerującym" na PKP będziemy się przyglądać.

Publikowanie informacji, które są niezgodne z prawdą (pisowska pozostałość po Lechu Kaczyńskim), używając czyjegoś nazwiska, dowodzi jedynie o braku znajomości tematu, wiarygodności i kultury.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 09-07-2008, 16:00    Odpowiedz z cytatem

K. Liszczyna napisał/a:
Jeśli zadałby Pan sobie tyle trudu i sprawdził w BIP czy funkcja rzecznika prasowego Spółki Wars w ogóle istnieje i kto ją piastuje, to wiedziałby Pan, że niestety nie jestem to ja.

Formalnie nie jest Pani na etacie rzecznika w Warsie, ale de facto taką rolę Pani pełni i Core PR bierze za to pieniądze. Prasa przedstawia Panią jako rzeczniczkę Warsu - czy ktoś z Warsu lub Core PR prostuje to? Wydaje mi się, że nie.

Gazeta Wyborcza:
- Planujemy, by na trasach między największymi miastami w Polsce jeździło 30 wagonów, już teraz są one umieszczone również w pociągach kursu Warszawa - Berlin - mówi Kamila Liszczyna, rzeczniczka prasowa firmy.

http://www.pkp.pl/node/1712
Informacja prasowa Wars S.A. - 60 lat jednej z najstarszych polskich spółek
Informacje dla mediów:
Kamila Liszczyna
Core PR
tel.: 503 099 243
e-mail: kamila.liszczyna@corepr.pl

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 09-07-2008, 17:57    Odpowiedz z cytatem

Pomyliłem się!
Terek nie zatrudnił fachowca. W swoim poście z 3 lipca zawarłem ważniejsze informacje niż "pisowska pozostałość po prezydencie Warszawy Lechu Kaczyńskim". Napisałem tam o ustawionym pod Wars przetargu na obsługę wagonów gastronomicznych, o propozycji sprzed półtora roku zniesienia prohibicji i o tym, że nadal handluje się piwem spod lady. Napisaliśmy wspólnie w tym temacie 751 postów a zaczęło się to 31 stycznia 2007 roku, gdy Krycha zainicjowała:
Cytat:
Jak wspomniałam w wątku na temat WARS-u "Poczet prezesów, czy władze spółek PKP", osobą faktycznie sprawującą władzę w spółce WARS jest Antoni Jaje - członek Rady Nadzorczej.
Pani rzecznik - tak ją przedstawia prasa - powinna też zapoznać się ze stawianymi tu nie tylko przeze mnie (dołączyłem 26.03.2007r.) zarzutami.

Dzisiaj nie wypada przyznawać się do związków z prezydentem Lechem Kaczyńskim i z PiS, lepiej do uciekiniera z PiS Marcinkiewicza. Do Kochalskiego
Cytat:
Od listopada 2005 roku był zastępcą prezydenta Warszawy. 19 grudnia 2005 roku został przez Radę Warszawy powołany na funkcję sekretarza miasta, a 20 grudnia 2005 roku Lech Kaczyński udzielił mu specjalnych pełnomocnictw do reprezentowania miasta po objęciu przez dotychczasowego Prezydenta m.st. Warszawy urzędu Prezydenta RP.
9 lutego 2006 roku premier Kazimierz Marcinkiewicz powierzył Kochalskiemu sprawowanie obowiązków prezydenta m. st. Warszawy do czasu wyborów samorządowych.
20 lipca 2006 r. Kochalski przekazał swoją funkcję zdymisjonowanemu premierowi Kazimierzowi Marcinkiewiczowi, by cztery dni później objąć stanowisko prezesa Ciechu.
też bym się nie przyznawał.

Nie rzecznika prasowego Wars dotyczyła moja sugestia:
Cytat:
Nie ma to jak stała praca w Warsie i coś na boku.
lecz zarządu. Alkohol spod lady też można pod to podciągnąć.

Na koniec przytaczam obrazek, który opisałem w temacie "PKP Posady Regionalne II": Do autobusu wsiada młoda dwudziestoletnia kobieta. Zajmuje miejsce siedzące, na wolnym obok kładzie torebkę. Za nią wchodzi grupa bardziej i mniej sprawnych starszych ludzi, jedna staruszka o kulach. Rozgląda się, by usiąść. Widzi wolne miejsce ale na nim torebkę, znak że zajęte. Za chwilę na tym miejscu siada silny i sprawny dwudziestolatek. Staruszka stoi podpierając się kulą. Na przeciwko niej siedzi kilkunastolatka, twarzą w twarz jej matka. Matka nie reaguje. Pokolenie J.P.2, przyszli władcy Polski i zdobywcy stanowisk. Radzę nie komentować, bo pytanie jest: ile lat miała matka?
Romuald Marczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Romuald Marczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Kwi 2007

PostWysłany: 10-07-2008, 10:03    Odpowiedz z cytatem

KLIENT Z LAPTOPEM JEST MNIEJ KONSUMUJĄCY?

Na krótkiej na razie liście czynności zabronionych w wagonach restauracyjnych "Wars", poza np. paleniem, znalazło się ... korzystanie z laptopa. Ponoć przeszkadza to innym podróżnym, w przeciwności choćby do długich i głośnych rozmów przez telefon.
- "Wars" nie wydaje się najlepszym miejscem do pracy, czytania czy grania. Kulturalniej byłoby spożyć to, co pasażer zamówił, i z laptopem czy gazetą zajął potem swoje miejsce, na które ma przecież miejscówkę - tłumaczy Zbigniew Terek, prezes spółki "WARS" SA.

Ale spółka też tłumaczy, że klient z laptopem miejsca zajmuje za dwóch - a je za jednego... - Jeżeli przy większej frekwencji sporo osób używa laptopów, to konsumenci przychodzący z pozostałych wagonów rezygnują - przyznaje Dariusz Herman, kierownik wagonu "Wars" w ekspresie Gliwice-Gdynia.

Zakaz dziwi jednak wielu pasażerów. Pytają dlaczego, skoro można pić piwo, to nie można pracować? Według wielu osób, to właśnie "Wars" jest miejscem, gdzie przy kawie i czymś do jedzenia można spokojnie porozmawiać, czy pokazać jakąś prezentację.

Przepis sobie, praktyka sobie

Sama obsługa barów nowe przepisy stosuje jednak dosyć oszczędnie. Wszystko bowiem zależy od kierownika wagonu i jego oceny "poziomu naporu konsumentów". - Jak jadę w nocy, to sam często włączam komputer i oglądam filmy - przyznaje Aleksander Lej, kierownik wagonu "Wars" w ekspresie Kołobrzeg-Kraków.

mkg/sk TVN24
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 10-07-2008, 12:57    Odpowiedz z cytatem

Mnie też wkurzają faceci z laptopami w zatłoczonym warsie. W pustym nich sobie używają do woli. Ciekawa jest wypowiedź pasażera
Cytat:
Pytają dlaczego, skoro można pić piwo, to nie można pracować?
zarejestrowana na filmie (link pod hasłem TVN24). Czyżbym nie był gołosłowny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 10-07-2008, 13:23    Odpowiedz z cytatem

Pani Kamilo, czy te nowe, niewydarzone i skrytykowane chyba przez wszystkich "odświeżone" logo Warsu to wymysł Core PR? Jeśli tak to gratuluję głupoty! Na miejscu zarządu Warsu natychmiast podziękowałabym za współpracę z Core PR i domagałabym się zwrotu poniesionych kosztów, bo pieniądze wydane na projekt nowego pseudo-logo to pieniądze wyrzucone w błoto! Nawet laik w dziedzinie PR wie, że nie zmienia się dobrego i rozpoznawalnego od 60 lat loga znanej firmy na coś badziewnego co wygląda jakby namalował uczeń 1 klasy podstawówki na zajęciach plastyki. Dobre, znane logo (marka), a takim było poprzednie, stanowi pewną wymierną wartość, kapitał spółki. Spece od PR powinni to wiedzieć! Cóż, należy się:
Beton

Nowe logo
http://img329.imageshack.us/img329/6454/warsnowehf6.th.jpg

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Piottr Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Mar 2008
Skąd: Wilanów Wąsk

PostWysłany: 11-07-2008, 10:54    Odpowiedz z cytatem

Jako dtp-owiec raczej z zamiłowania, niż z doświadczenia (co to jest rok pracy dorywczej 9 lat temu, jak jeszcze nie było InDesigna) muszę powiedzieć, że nowe logo Warsu zostało zaprojektowane z kardynalnym błędem: użyto w nim więcej niż trzech kolorów. W logo Warsu naliczyłem ich pięć.
Czyli druk wizytówek, papierów firmowych, gadżetów typu długopisy czy kubeczki, a wreszcie naszywek na mundurach konduktorów będzie 4 razy droższy niż gdyby logo było jednokolorowe, tak jak poprzednie. Na wagony trzeba mieć pięć folii kolorowych do wyklejania.
O samej formie loga nie będę się wypowiadał, bo moim zdaniem jest żałosna, kilka kółeczek i tyle, ale o gustach się nie dyskutuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 11-07-2008, 11:15    Odpowiedz z cytatem

Piottr, ja tu widzę 6 kolorów. Oprócz kółeczek w 5 kolorach jest jeszcze napis WARS w kolorze białym. Biel to też kolor. Smile

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Piottr Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Mar 2008
Skąd: Wilanów Wąsk

PostWysłany: 11-07-2008, 12:11    Odpowiedz z cytatem

Białego na białym papierze się nie drukuje, dlatego 5.... ale na wagonie czy mundurze to już tak, czyli 6 kolorów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 11-07-2008, 13:34    Odpowiedz z cytatem

Dla dziennikarzy śledczych:
Oprócz Salomon Industries SA w Szczecinie działają spółki Salomon sp. z o.o. i Salomon Energy sp. z o.o. Ta ostatnia nazywała się kiedyś International Packegings Systems i była objęta tarnobrzeskim śledztwem w sprawie wyłudzenia VAT. Z akt rejestrowych szczecińskiego sądu wynika, że jej pierwszymi udziałowcami, poza siostrą Stanisława P. Romaną W., były cztery angielskie spółki. Ciekawe, że wszystkie podały ten sam londyński adres. Ich udziały odkupili ostatnio członkowie rodziny Stanisława P. W umowie sprzedaży udziałów po stronie "londyńczyków" są tylko nieczytelne podpisy. Ostatnio kapitał Salomon Energy wynoszący 10 tys. zł został podniesiony o 7 mln zł przez spółkę Royal Grant SA.
Gazeta Wyborcza
KRS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 11-07-2008, 13:59    Odpowiedz z cytatem

fury, interesujące. Czy mamy rozumieć, że dyrektor Oddziału Południe WARS w Krakowie i prezes Salomon Energy sp. z.o.o. to ten sam Jan Kaźmierczak? Bo jeśli tak to mamy nie lada sensację.

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 11-07-2008, 17:04    Odpowiedz z cytatem

Przypuszczam, że kilkoro pilnych czytelników tego tematu sami sprawdzą kim jest Jan Kaźmierczak prezes Salomon Energy sp. z o.o. Nie przypadkiem bowiem znalazł się on w Krakowie, tak daleko od swego rodzinnego Deszczna pod Gorzowem. Mnie ta wiedza jest zbędna, bom bliżej Deszczna niż Krakowa. Tak sobie wkleiłem tę informację, gdy rozpoczęła się dyskusja o kolorach - daleko od tego co zainicjowała Krycha. Może ci, którzy w Krakowie procesują się z Antkiem Jaje i jego marionetką dyrektorem oddziału, z niej skorzystają?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Anubis Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2007
Skąd: Polska

PostWysłany: 11-07-2008, 20:56    Odpowiedz z cytatem

Witam.

Myślę że fury odkrył wierzchołek góry lodowej i chyba nie tak daleko jak to stwierdził od wątklu który podjęłą KRYCHA. Poniżej cytat z artykułu co do Spólki której niejaki Jan Kaźmierczak jest prezesem.
Jeszcze się okaże że prezes zarządu WARS też jest z tym powiązany.

A teraz fragment artykułu:

(...) Z nieoficjalnych przecieków wynika, że częścią hal zainteresowana jest powstająca Faurecia, ponoć trwają rozmowy z niemieckim przedsiębiorcą produkującym energię elektryczną z innych źródeł niż ekologiczne.

Na pewno wiadomo tylko, że z deklarowanego dwa lata temu tysiąca zatrudnionych ostało się 50. pracowników.

Daty Salomon Energy

sierpień 2001 - pojawia się Ryszard Bonda, zaczynają się pierwsze rozmowy o kupnie byłego Ursusa.

listopad 2001 - Royal Grant SA z Koszewka kupuje majątek po byłym Ursusie, negocjowana kwota: 25 mln zł.

grudzień 2001 - Salomon Energy przejmuje od Royal Grant część majątku i deklaruje rozpoczęcie produkcji wiatraków oraz zatrudnienie ludzi.

kwiecień 2002 - Salomon Energy ogłasza, że zatrudni 50 robotników, zgłasza się ponad 1000 chętnych. W tym samym czasie Zakład Energetyczny odcina firmie Royal Grant prąd.

kwiecień 2003 - oficjalna rezygnacja Salomon z produkcji wiatraków(...).

Ps. Zapewne wkrótce dalszy ciąg nastąpi.

_________________
Mój podpis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

K. Liszczyna Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Lip 2008

PostWysłany: 11-07-2008, 23:40    Odpowiedz z cytatem

Modliszka napisał/a:
Pani Kamilo, czy te nowe, niewydarzone i skrytykowane chyba przez wszystkich "odświeżone" logo Warsu to wymysł Core PR? Jeśli tak to gratuluję głupoty! Na miejscu zarządu Warsu natychmiast podziękowałabym za współpracę z Core PR i domagałabym się zwrotu poniesionych kosztów, bo pieniądze wydane na projekt nowego pseudo-logo to pieniądze wyrzucone w błoto! Nawet laik w dziedzinie PR wie, że nie zmienia się dobrego i rozpoznawalnego od 60 lat loga znanej firmy na coś badziewnego co wygląda jakby namalował uczeń 1 klasy podstawówki na zajęciach plastyki. Dobre, znane logo (marka), a takim było poprzednie, stanowi pewną wymierną wartość, kapitał spółki. Spece od PR powinni to wiedzieć!


Droga Pani.
Kreacją, czyli przygotowywaniem wszelkich projektów graficznych zajmują się specjaliści (agencje graficzne, reklamowe, designerskie, brandingowe). CORE PR jest agencją PR, która zajmuje się RELACJAMI SPÓŁKI Z MEDIAMI. Gdyby śledziła Pani uważnie informacje, które ukazywały się w mediach nt. rebrandingu wiedziałaby Pani kto jest autorem nowego logotypu. Rozumiem, że jest Pani znawcą tematu, bowiem krytykuje Pani pracę profesora z gdańskiej ASP. Logo może się podobać lub nie - o gustach się nie dyskutuje. Odsyłam do obszernych analiz marki, które swego czasu pojawiały się w mediach marketingowych.

Również gdyby znała Pani badania nt. marki to wiedziałaby Pani, że Spółka była znana jedynie ze swojej nazwy, nie ze znaku graficznego.

Nie wiem czy jest Pani związana z Wars, ale na szczęście Spółka, jak i wielu innych Klientów naszej agencji są zadowoloni z usług CORE PR.
Jeśli tak bardzo interesuje Panią współpraca Wars-CORE PR, proponuję o uważną lekturę mediów oraz śledzenie naszych działań.
Ponownie bowiem forowicz używa faktów, które nie są zgodne z prawdąSmile
Zadziwiające jest, iż na tym forum są sami eksperci od PR, brandingu oraz rozwoju marki itp.Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 12-07-2008, 10:23    Odpowiedz z cytatem

Anubis ma nadzieję:
Cytat:
Ps. Zapewne wkrótce dalszy ciąg nastąpi.
Ja też liczę na to, że wkrótce dopiszecie coś ciekawego do tego tematu i nie będę musiał czytać wykładów o kreowaniu wizerunku z przywołaniem autorytetu z tytułem jakiegoś tam profesora. Nasz prezydent spod znaku PiS jest profesorem. I co z tego wynika? Wałęsa nazwał go durniem. Jakiś menel z Dworca Centralnego był najbardziej poszukiwanym bezdomnym w tym kraju, by sąd mógł go osądzić za wypowiedzianą w pijanym widzie przed policjantami opinię o Kaczyńskim. Palikot pyta prezydenta, czy jest zdrowy i czy przypadkiem nie jest uzależniony od alkoholu, bo wiele jego wypowiedzi na to wskazuje. Pić, pije jak każdy prezydent. Poziomu Kwaśniewskiego nie przekroczył. Sam prezydent też nie daje sobie w kaszę dmuchać. Dziennikarkę nazwał "małpą w czerwonym", "dziadowi" z Pragi Północ kazał "spieprzać". Jego brat nazywa większość gazet "polskojęzycznymi gazetami niemieckimi".

Zatem opisujcie prawdziwy wizerunek Warsu. Od jego kreowania są piaorwcy, choć to tak im wychodzi jak Bielanowi i Kamińskiemu. Do 100 tysięcy odsłon tego tematu zostało już tylko nieco ponad 34 tyś.

Interwencję na Bałkanach wykreowali piarowcy. Amerykański film fabularny o niej oglądałem na kolejowym szkoleniu PR w ośrodku na Minerskiej w Warszawie w 1999 roku. Świadectwo ukończenia mam, zatem bez wstydu używam słownictwa wielkich tego kraju, choć dawno przestałem pić. Czy mijam się z faktami? - Jeszcze nikt mi tego nie udowodnił, bo nikt nie odważył się podważać stawiane tutaj zarzuty.

Zapraszam "panią rzecznik Warsu" do dyskusji o faktach a nie o gustach. Pesel Jana Kaźmierczaka jest w KRS pod numerami: 0000070695 i 0000029621. Spółka "SALOMON ENERGY" nadal figuruje w rejestrze przedsiębiorców w przeciwieństwie do spółki "Wars Catering", przy której widnieje zapis: POZYCJA KRS WYKREŚLONA Z REJESTRU PRZEDSIĘBIORCÓW.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 51 z 70 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 68, 69, 70  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl