Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 220, 221, 222  Następny
Rozkład jazdy 2015/2016
Autor Wiadomość

Skierniewiak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2015

PostWysłany: 04-09-2015, 21:35    Odpowiedz z cytatem

TLK do Poznania, Szczecina, Krakowa w Żyrardowie/Skierniewicach? O czymś nie wiem? Jakie pociągi dojdą dla Skierniewic od nowego rozkładu?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Maciejanek Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 24 Lip 2015
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 04-09-2015, 21:37    Odpowiedz z cytatem

Ponoć przynajmniej niektóre TLK Warszawa-Poznań mają jechać trasą Warszawa-Skierniewice-Łowicz-...-Poznań.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciekp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2010
Skąd: Łowicz

PostWysłany: 04-09-2015, 21:48    Odpowiedz z cytatem

nie ponoć niektóre tylko jeden, GOMBROWICZ przemyśl-Warszawa-Skierniewice-Lowicz-Poznań-Szczecin i to jest jedyny tlk w strone Poznania z Warszawy z zatrzymaniem w Łowiczu, pozostałe cztery tlk pojadą przez Sochaczew ale czemu bez postoju w Łowiczu? Komu to przeszksadza, nie mam pojecia:(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mpo11 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sie 2012

PostWysłany: 04-09-2015, 23:19    Odpowiedz z cytatem

Jeśli to prawda z tym Łowiczem to nie mam wiecej pytan. Sochaczew lezy blizej Warszawy i ma o wiele wiecej Kmek do stolicy. Blisko 30 tysieczne miasto ma byc pozbawione postojow? Sporo osob jezdzilo tez do samego Poznania ze Skierniewic i Zyrardowa. Lowicz jest przeciez wezlem przesiadkowym w przeciwienstwie do Sochaczewa. Rece opadaja. Jesli ktos bedzie w stanie mi to wyjasnic to bede wdzieczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Milan2003 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2015
Skąd: Milanówek

PostWysłany: 04-09-2015, 23:23    Odpowiedz z cytatem

Maciejanek napisał/a:
Przepraszam za ewidentny offtop, ale naprawdę rozjuszają mnie jeremiady pasażerów z Żyrardowa, zwłaszcza dotyczące tego, że gdy wsiadają rano do TLK, to nie ma już miejsc siedzących. I tak dojeżdżają bardzo szybko, mają TLK, IR i jeszcze przyspieszone KM, których Grodzisk Maz. od osiemnastopaździernikowej korekty rozkladu ma zostać pozbawiony.
Aaa, bym zapomniał: jeszcze dojdą im TLK-i do Krakowa, Poznania, Szczecina...


Brak pociągów IC w Grodzisku jeszcze mozna jakoś znieść, ale wycięcie przyspieszonych kursów KM to już powód do permamentnej przesiadki na własne auto. W dobie zbliżajacego się remontu odcinka Grodzisk Maz. - Warszawa Włochy spodziewałem się raczej zwiększenia ilości kursów przspieszonych KM - z resztą tak deklarowali chociażby przy okazji zakupów nowych wagonów piętrowych. Może to tylko do grudnia, a potem będzie znacznie lepiej ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Maciejanek Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 24 Lip 2015
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 04-09-2015, 23:57    Odpowiedz z cytatem

Od 18 października do 12 grudnia przyspieszone KM mają zatrzymywać się w Żyrardowie, Międzyborowie, Jaktorowie, pomijać Grodzisk i tak do Warszawy.
Naturalnie, można znieść brak IC w Grodzisku, jednak: (a) trochę mnie ściska, gdy patrzę, jakie niektóre przysiółki mają dobre połączenie ze światem, a dużo większy Grodzisk - praktycznie ani jednego, (b) to jest uciążliwe, gdy się jedzie np. do Krakowa przez Warszawę(!!!).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Milan2003 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2015
Skąd: Milanówek

PostWysłany: 05-09-2015, 00:10    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Naturalnie, można znieść brak IC w Grodzisku, jednak: (a) trochę mnie ściska, gdy patrzę, jakie niektóre przysiółki mają dobre połączenie ze światem, a dużo większy Grodzisk - praktycznie ani jednego, (b) to jest uciążliwe, gdy się jedzie np. do Krakowa przez Warszawę(!!!).


Tylko, że na postoje tych EIP, które pewnie zostaną samotne na CMK to nie ma co liczyć. O kierunku Katowice, czy Kraków możemy zapomnieć.
A właśnie te najbardziej by się przydały, bo nie da się pojechać "do przodu", żeby przesiąść się na cokolwiek co jedzie po CMK - trzeba zrobić cofkę do Warszawy Zachodniej minimum i stracić lekką ręką godzinę, że o kasie nie wspomnę. W kierunku Łodzi to już tak źle to nie wypada, ale dalej strata czasu niepotrzebna - pewnie rozsądnie by było wykorzystać długie perony po remoncie w Grodzisku, ale opór w IC duży.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Maciejanek Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 24 Lip 2015
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 05-09-2015, 00:22    Odpowiedz z cytatem

Beton to beton. Nie wiem, czym oni myślą, ale nie jestem pewien, czy akurat mózgami.
Nie rozumiem, dlaczego nawet łódzkie IR się nie zatrzymują w Grodzisku.

Wracając do przecieków: przeczytałem ostatnio o nowym IC o trasie:
Kraków Płaszów - Kraków Główny - Miechów - Włoszczowa Płn. - Opoczno Płd. - Tomaszów Maz. - Koluszki - Skierniewice - Żyrardów - W-wa Zach. - W-wa Centr. - W-wa Wsch. - Mińsk Maz. - Siedlce - Łuków - Międzyrzec Podlaski - Biała Podlaska - Chotyłów - Małaszewicze - Terespol. (Przepraszam za powtarzanie, jeśli ten pociąg już było omawiany na forum.)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 05-09-2015, 08:25    Odpowiedz z cytatem

Rufi1302 napisał/a:
Takie coś mam: dla stacji Konin: 4 BWE, Paderewski, Lech, Warta, Dąbrowski(wszystkie EIC); 4 TLK(Goplana pod inną nazwą w obecnej relacji, Gałczyński do Zielonej Góry i Szczecina, Czechowicz do Szczecina(w wakacje do Świnoujścia) oraz Gombrowicz(Przemyśl - Szczecin) i nocny ICN do Kudowy.

Nie będzie żadnego bezpośredniego pociągu z Gorzowa z postojem w Koninie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MK_Wro Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Cze 2015
Skąd: Berlin/Wrocław

PostWysłany: 05-09-2015, 08:30    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
P.S. Właśnie dostałem projekt. Wysłałem do administracji forum. Jeżeli odbiorą to może jeszcze dzisiaj będzie. Jeżeli nie- to będziecie mięli lekturę do czytania na weekend. Pozdrawiam. Nie ma jeszcze konkretnych ustaleń co do połączeń do Gorlitz i Drezna, także tabele z rozkładem na linię Wrocław- Zgorzelec i Zgorzelec- JG zostaną przekazane w późniejszym terminie.


@Światowid dzięki!

Droga Administracjo, czekamy! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

hanys Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Cze 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 05-09-2015, 08:51    Odpowiedz z cytatem

sheva17 napisał/a:

@hanys, jakie są założenia dla marki IC? Ma być to jednak bardziej EIC czy TLK, jeżeli chodzi o liczbę postojów? Może jednak markę TLK trzeba pozostawić?


Ogólnie rzecz biorąć ma to być coś w rodzaju TLK+ więc i założenie było takie, że część postojów wyleci, o tym, że postojów nie będzie na takich stacjach jak Olesno Ślaskie (np. w przypadku Szyndzielni) czy Żmigród to wiedziałem ale nie spodziewałem sie wycięcia Rawicza.
Bardzo możliwe, że powstanie niższa klasa od IC.

Co do Łowicza - skąd info, że TLK będa brac tą stacje na przelocie? To chyba ploty albo błąd PeeLKi, troche posprawdzałem/popytałem i nikt nic nie wie o takich planach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

myszka Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Maj 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05-09-2015, 11:04    Odpowiedz z cytatem

MK_Wro napisał/a:
Cytat:
P.S. Właśnie dostałem projekt. Wysłałem do administracji forum. Jeżeli odbiorą to może jeszcze dzisiaj będzie. Jeżeli nie- to będziecie mięli lekturę do czytania na weekend. Pozdrawiam. Nie ma jeszcze konkretnych ustaleń co do połączeń do Gorlitz i Drezna, także tabele z rozkładem na linię Wrocław- Zgorzelec i Zgorzelec- JG zostaną przekazane w późniejszym terminie.


@Światowid dzięki!

Droga Administracjo, czekamy! Smile


Szanowna Administracjo! POBUDKA!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 05-09-2015, 11:39    Odpowiedz z cytatem

hanys

W godzinach planowanych wcześniej dla IC "Wiking" ze Szczecina do Jeleniej Góry planowany jest "Kamieńczyk" z Poznania, czyli ewidentnie widać, że chyba IC Szczecin- Jelenia Góra nie pojedzie. Chyba że planowane są dla niego ine godziny obecnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

arturking1 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2014

PostWysłany: 05-09-2015, 11:50    Odpowiedz z cytatem

Jakieś nowe pociągi przejeżdżajace przez Włocławek od grudnia?? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marco Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2015

PostWysłany: 05-09-2015, 11:54    Odpowiedz z cytatem

Rawicz-Zakopane bezpośredni w grudniu bedzie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 83 z 222 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 220, 221, 222  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl