Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Urząd Transportu Kolejowego
Autor Wiadomość

plewskyy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Mar 2015

PostWysłany: 18-03-2015, 06:49   Urząd Transportu Kolejowego Odpowiedz z cytatem

Pracuje ktoś z forumowiczów w UTK?
Podobno szukają kogoś na pracownika od infrastruktury:
http://www.utk.gov.pl/pl/urzad/zatrudnienie-w-utk/oferty-pracy-w-sluzbie/5685,inspektor-nadzoru-technicznego-i-eksploatacji-linii-kolejowych.html
Jak wygląda taka rekrutacja? Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 18-03-2015, 07:57    Odpowiedz z cytatem

Kolego odpuść sobie chyba, że jesteś znajomym królika. Możesz mieć wszystko co jest wymagane dodatkowo a oni odpiszą Ci że nie spełniasz ich wymagań. Sam kiedyś startowałem i takiego krętactwa to jeszcze w żadnej firmie nie widziałem.

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 18-03-2015, 08:43    Odpowiedz z cytatem

Droznik - nie zawsze.kręcą.
Jak wszędzie - kiedy mają kogoś podstawionego, konkurs jest tylko pro forma, ale są też wakaty, na które nie ma chętnych "od królika" i wtedy przebierają.

Ale, w sumie nie masz czego żałować.
Czasami piję z takim jednym, co to się załapał.
Bez "pleców" - z czystej łapanki.
A pijemy tylko dlatego, że on musi się napić, żeby nie popełnić czynu niehonorowego na fizjonomii albo zadku któregoś z pajaców rządzących tą firmą..
No i wtedy trochę opowiada...

Wniosek dla kolegi plewskyy: jak lubisz codziennie, nadaremnie szukać sensu wykonywanej niby mrówczej, choć zupełnie bezużytecznej, roboty, za którą zostaniesz oceniony wg widzimisie jakiegoś niekumatego, ale też muszącego się wykazać przed swoim z kolei nadszyszkownikiem, zarękawnika - startuj.
Na pewno będzie tak do zmiany herszta po wyborach parlamentarnych - paczka Relanium i może przetrzymasz.
A dalej?
HGW - najwyżej poszukasz czegoś innego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

plewskyy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Mar 2015

PostWysłany: 19-03-2015, 21:47    Odpowiedz z cytatem

Dzięki bardzo wodkangazico, Droznik.
wodkangazico, a ten gościu ze śląska? tzn. może na śląsku jest inaczej, hm?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 20-03-2015, 00:17    Odpowiedz z cytatem

Nie, nie ze Śląska - raczej centralne dzielnice (dobrze, że ode mnie daleko - tzw. łeb mam zdecydowanie za słaby Smile ).
Nie wiem, jak jest w Katowicach, ale coś mi się wydaje, że epicentrum bezsensu tej instytucji tkwi w jej (epi)centrali.
Zwróć uwagę na dużą rotację pracowników we wszystkich praktycznie oddziałach.
Na ogół ludzie cenią sobie pracę w urzędach. Co więc skłania ich do pożegnań z UTK?
Przedtem była ironiczna mowa trawa, że odchodzą "leśne dziadki" (i tak było), ale ci już dawno wyprowadzili sztandar i zgasili światło, a exodus trwa...
Znaczy: albo rekrutacja jest do d...y, bo odławia same głąby, albo szczęśliwcy, którzy się załapali, sp...lają, kiedy tylko się zorientują, że lepi się z nich bałwanów.

Ale możesz próbować. Nawet jeśli nie zagrzejesz miejsca, te trzy literki w CV mogą Ci później pomóc znaleźć ciekawsze zajęcie. Ludziska myślą: no z urzędu - musi być dobry, skurczybyk.
Sam jednak na jakiś rozwój za bardzo nie licz. Co z tego, że poznasz przepisy, jak i tak szybko się przekonasz, że liczą się tylko słupki wykrywalności i karalności kolejowych przestępstw w rodzaju luźnego wkręta przy podkładzie.
Żeby zaś taką zbrodnię ujawnić i "spenalizować", jakieś tam kodeksy, ustawy itp. należy głęboko schować. Sąd administracyjny i tak przyklepie każdą głupotę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

plewskyy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Mar 2015

PostWysłany: 20-03-2015, 18:38    Odpowiedz z cytatem

wodkangazico, dzięki za odpowiedź,
myślę, że może warto spróbować, chociażby na doświadczenie (także w czasie rekrutacji), czy tak jak pisałeś dla tych trzech literek Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

czeslaw.kruta Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 26 Mar 2015

PostWysłany: 27-03-2015, 07:47    Odpowiedz z cytatem

plewskyy, jeszcze jakieś doszło
http://www.utk.gov.pl/pl/urzad/zatrudnienie-w-utk/oferty-pracy-w-sluzbie/5723,specjalista-ds-nadzoru-nad-kwalifikacjami-pracownikow-zatrudnionych-na-stanowisk.html
jakieś na zastępstwo - dobry pomysł jakbyś chciał przyjść na chwilkę i zebrać wpis do CV Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl