Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
PKP Cargo szuka maszynistów
Autor Wiadomość

ziber Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Lip 2015

PostWysłany: 23-07-2015, 23:22    Odpowiedz z cytatem

W śląskim nabór był w czerwcu, świadectwo zaczynają od 3 sierpnia. Ma być jeszcze jeden nabór późną jesienią ale generalnie bez pleców ciężko się załapać z tego co słyszałem. Pozdrawiam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 24-07-2015, 09:55    Odpowiedz z cytatem

Śląski jak będzie przyjmować to na pojedynicze etaty, szkolą już kilka grup i to powinno zaspokoić ich potrzeby. Każdy liczy się z kosztami. Co do Zakładu Poludniowego to pełna zgoda, że do śląskiego w żaden sposób się nie umywa. Spory bałagan, co wychodzi też przy szkoleniach, słaba praca przewozowa w dawnym sądeckim Zakładzie i sporo wolnych mechaników, których wysyłają gdzieś w Polskę na delegację. Ostatnio chyba do Poznania, także nie polecam. Ale jakoś Zakład Południowy PKP IC też nie błyszczy, dużo lepszą opinię mają inne, chyba klimat na południu nie służy Very Happy.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cinekcool Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2013

PostWysłany: 24-07-2015, 10:20    Odpowiedz z cytatem

sheva17 napisał/a:
Ale jakoś Zakład Południowy PKP IC też nie błyszczy, dużo lepszą opinię mają inne, chyba klimat na południu nie służy Very Happy.

Konkrety?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 24-07-2015, 10:52    Odpowiedz z cytatem

Porozmawiaj z pierwszym lepszym mechanikiem, każdy wie o co chodzi.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cinekcool Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2013

PostWysłany: 24-07-2015, 11:42    Odpowiedz z cytatem

Twój argument zwalił mnie z nóg. Wiem, ale nie powiem. Ech...

_________________
http://maszynista.eu - moja droga do spełniania marzeń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

szewczykluk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Wrz 2014
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 24-07-2015, 21:14    Odpowiedz z cytatem

sheva17 napisał/a:
Co do Zakładu Poludniowego to pełna zgoda, że do śląskiego w żaden sposób się nie umywa. Spory bałagan, co wychodzi też przy szkoleniach, słaba praca przewozowa w dawnym sądeckim Zakładzie i sporo wolnych mechaników.


no właśnie to mnie przeraża... Evil or Very Mad 4 lata robienia świadectwa licząc od daty przyjęcia przy założeniu że przyjmują z licencją tylko - to trochę jednak długo Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

LoloPendolo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-07-2015, 21:16   

sheva17 napisał/a:
Porozmawiaj z pierwszym lepszym mechanikiem, każdy wie o co chodzi.


Ja dalej nie wiem o co chodzi, choć chyba powinienem Razz
Powrót do góry

Marian Szatko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Lis 2013

PostWysłany: 06-08-2015, 14:54    Odpowiedz z cytatem

no właśnie to mnie przeraża... Evil or Very Mad 4 lata robienia świadectwa licząc od daty przyjęcia przy założeniu że przyjmują z licencją tylko - to trochę jednak długo Evil or Very Mad


hehehehe to mnie rozbawiłeś myślisz że ci cargo pozwoli na takie swawole chyba śnisz chłopie masz robić i nie pi....dolić takie fakty. Szybko zrobisz góra 1,5 roku ale to nie jest wcale takie dobre jak by ci się mogło wydawać bo po pierwsze jako nowicjusz będziesz miał spocone ręce i jaja. A po drugie pętla kontroli się zaciska z każdym dniem z minut zaczęli już wyliczać czym a propos zasłużyli sobie na strajk mechaników ale to nie realne w tym układzie. Więc szybko cię wyszkolą wyegzaminują ale za każdy błąd i nie uwagę o co nie trudno przy braku rutyny będą rozliczać z całą surowością. Jedyne co ich powstrzymuje to to ze pani Krysia z biura jednak za nastawnikiem nie siądzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maszynista KUBA Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2015

PostWysłany: 30-10-2015, 12:24    Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam info na temat rekrutacji do wschodniego, jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w której mi powidziano że ktos sie ze mną skontaktuje a to było jakos miesciac temu, próbuje sie tam do dzwonic ale z tego wnioskuje prowadzona jest polityka spychologii. Jest ktos kumaty a co tam chodzi czy już pozatrudniano czy dopiero cos jeszcze bedzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

buballo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sty 2013
Skąd: Kraina Oz

PostWysłany: 31-10-2015, 16:09    Odpowiedz z cytatem

Marian Szatko napisał/a:
.... ale za każdy błąd i nie uwagę o co nie trudno przy braku rutyny będą rozliczać z całą surowością. Jedyne co ich powstrzymuje to to ze pani Krysia z biura jednak za nastawnikiem nie siądzie.


To jest niestety MEGA prawda ... i nie ma znaczenia, że dopiero zacząłeś - konsekwencje ponosisz od razu.
Dobrze jest mieć świadomość tego decydując się na pracę w tym zawodzie. Po zakończeniu cyklu szkolenia, gdy zdasz egzaminy - zyskujesz uprawnienia, kończą się miodowe chwile szkolenia, zaczyna się odpowiedzialność. Nikt cię nie pochwali za dobrą pracę a wszyscy będą potępiać za błąd, którego (nie daj Boże) konsekwencją będą straty czy zagrożenie bezpieczeństwa. To jest fajna praca, z czasem ręce przestają się pocić, nabierasz wprawy i zakładając że masz maksymalne szczęście i nic się nie wydarzy .... pozostaje lekarz orzecznik, z którym spotykasz się co 2 lata Hmm Złe wyniki odsuwają cię od jazdy, pozostaje pytanie co potem ? Jeśli masz gdzie wrócić to jest dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maszynista KUBA Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2015

PostWysłany: 03-12-2015, 17:37    Odpowiedz z cytatem

Witam wie ktos kiedy nowa rekrutcja, cos mie sie obiło o uszy że ruszy w przyszłym roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

helmutt1 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Sie 2014

PostWysłany: 12-01-2016, 17:03    Odpowiedz z cytatem

Wie ktoś jakie robi się badania? Chciałbym wysłać podanie. Czy po zrobieniu licencji mogą nie zatrudnić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 16-01-2016, 18:46    Odpowiedz z cytatem

".. pozostaje lekarz orzecznik, z którym spotykasz się co 2 lata Hmm Złe wyniki odsuwają cię od jazdy, pozostaje pytanie co potem ? Jeśli masz gdzie wrócić to jest dobrze".


..oficjalnie tak,a tak na boku to duzo zalezy od lekarza,wielu ma jakies powiedzmy'' drobne'' Rolling Eyes dolegliwosci jakies wachania cisnienia a to to to tamto, i pracuje lub dopracowało do emerytury, jak to gadają lekarze " bierz pan leki i bedzie dobrze" Smile , ogólnie weż tu przepracuj 40 lat na PKP , dla '' dzisiejszych ludzi " to bedzie chyba wyczyn, a mam takich starych kolejarzy w rodzinie wiec cos o tym wiem Hmm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sapi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Lut 2016

PostWysłany: 23-02-2016, 07:37    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie coś konkretnego na temat kolejnej rekrutacji? Pytałem we wschodnim zakładzie i jakiś czas temu mówiono, że planowana jest rekrutacja na wiosnę, natomiast niedawno usłyszałem, że na pewno nie w tym półroczu bo została wstrzymana przez centralę. Z kolei doszły mnie słuchy, że w Poznaniu ma ruszyć kwiecień/maj więc czy w Cargo rekrutacje są prowadzone indywidualnie przez każdy zakład według własnej woli i potrzeb czy podobnie jak w IC we wszystkich zakładach w jednym czasie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

helmutt1 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Sie 2014

PostWysłany: 23-02-2016, 17:09    Odpowiedz z cytatem

W marcu ma być.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl