Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Obiegi w nowym RJ 2015/2016 w Małopolsce
Autor Wiadomość

Bardi78 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 07-03-2016, 21:46    Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś może info co jeździ do Zakopca o 8:08 z Płaszowa?
Szykuje mi się podróż w tym tygodniu i nie wiem czy być gotowy na plastik, derme a może cywilizację?Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ss123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2014

PostWysłany: 11-03-2016, 13:03    Odpowiedz z cytatem

Różnie zazwyczaj dają SPOTA ale czesto tez en57. Bywał również plastik Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomekmkm Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015
Skąd: Tarnów

PostWysłany: 18-03-2016, 02:24    Odpowiedz z cytatem

Może nie obieg, ale coby nie zaśmiecać innych tematów. Miałem wczoraj tą (nie)przyjemność czekać w Krakowie Głównym od 23:30 na pierwszy pociąg do Tarnowa. I nie było by w tym nic niezwykłego, gdyby nie jedno z wydarzeń. Na tablicy odjazdowej wyświetlano przez całą noc Oświęcim (odjazd bodajże 3:30), którego w obecnym rozkładzie już nie ma. Ba, nawet wyczytano (oczywiście Ivoną) pociąg do Oświęcimia na chwilę przed godziną jego rzekomego odjazdu. Jakaż była reakcja pasażera, który poszedł na ten pociąg na peron. Czeka, czeka i nie ma. Z racji tego, że nie miałem nic do roboty postanawiam to sprawdzić. Schodzę na dół. Na tablicy już go nie ma (sic!), Pani w kasie na pytanie, czy wyczytany pociąg odjedzie rżnie głupa, że jak to zniknął, na jakiej tablicy i jaki wyczytany, a przecież pociąg do Oświęcimia odjeżdża o 5:40...
Mnie tam to było rybka, ale słów podróżnego pod adresem kolei, który na pociąg czekał - jak twierdził - (chyba) od 22 - przytoczyć w tym miejscu zwyczajnie się nie da. Wiem, mógł sprawdzić w rozkładzie. Ale wyobrażam sobie, że przyszedł na dworzec, patrzy, jest Oświęcim na tablicy, więc czeka. A tu taka niespodzianka. Coś tam wspominał, że gdyby wiedział, że nie ma Oświęcimia to pojechałby Katowicami z przesiadką, które odjeżdżają kilka minut wcześniej przed nieszczęsnym Oświęcimiem. Ale po fakcie na działania było już za późno.

[ Dodano: 25-03-2016, 20:15 ]
No, ktoś się wreszcie opamiętał i na 15:30 z Tarnowa do Krakowa plastika nie było. Ale za to było coś ciekawego, takie EN57 po mocnym liftingu. "Buda" kiblowa, ale siedzenia SPOTowe. Do tego przeźroczyste ściany i drzwi pomiędzy częściami wagonów. Co to było?

_________________
2016: 1493 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gaspares Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Mar 2008
Skąd: Wrocław / Zgorzelec

PostWysłany: 31-03-2016, 13:25    Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się czy ostatnia osobówka z Rzeszowa do Tarnowa (R 39438 odjazd 19:59, przyjazd 21:34) przechodzi na R 30332 do Krakowa (odjazd 21:36, przyjazd 23:02)?

Rozkład internetowy skomunikowania nie wykazuje, a takiego rozbijania relacji po prostu nie rozumiem.

------------

EDIT, pomyłka, widzę już, że tutaj wszystko rozkomunikowane Evil or Very Mad

_________________
W ŚWIECIE IMITACJI DOSKONAŁYCH SZTUKA RODZI SIĘ Z PRZEKŁAMAŃ W KOPIOWANIU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

ss123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2014

PostWysłany: 13-04-2016, 19:40    Odpowiedz z cytatem

witam macie może informacje na czym śmiga regio 30505 ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

absolutus1 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2011

PostWysłany: 15-04-2016, 17:48    Odpowiedz z cytatem

Pewnie jakies pruchno acatus dawno w k mał. Śmiga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

CottonwoodEN71 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 15-04-2016, 23:04    Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj i wczoraj "Jaworzyna" na ED72 w ygrysich barwach świeżo po naprawie rewizyjnej. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

ss123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2014

PostWysłany: 16-04-2016, 12:03    Odpowiedz z cytatem

ja pytałem o 30505 czyli Kasprowy Very Happy Swoją drogą coś zmienili w tych ED- KACH w środku ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

CottonwoodEN71 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18-04-2016, 12:04    Odpowiedz z cytatem

Ale temat jest ogólnie do obiegów, więc napisałem Smile
Zmianą są wewnętrzne ekrany informujące o trasie pociągu oraz system głosowego zapowiadania kolejnej stacji. Mam też wrażenie, że jedzie się stosunkowo gładko jak na składy starej konstrukcji, ale to może być moja ocena subiektywna i fakt, że skład jest świeżo po NR.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

ss123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2014

PostWysłany: 02-05-2016, 21:49    Odpowiedz z cytatem

. Ktos wie co sie stalo z jelonkami ? Od dluzszego czasu juz nie jezdza do Wadowic. Z tego co mi sie wydaje to grzeja bocznice w suchej . A mogly by jedzic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 02-05-2016, 22:09   

ss123, Jelonki prawdopodobnie idą na NG, po której zasilą flotę Kolei Małopolskich.
Powrót do góry

ss123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2014

PostWysłany: 02-05-2016, 22:43    Odpowiedz z cytatem

Wszystkie ? Czy to potwierdzone info ? Niektore maja wazna rewizje jeszcze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bestkf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2014
Skąd: Polska

PostWysłany: 03-05-2016, 09:50    Odpowiedz z cytatem

A po co Kolejom Małopolskim EN81? Pojemność ich jest idealna na boczne linie w województwie, więc powinny zostać w PRach(dopóki tu istnieją). KM musiałyby puszczać trzy złączone, żeby osiągnąć zadowalającą ilość miejsc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-05-2016, 10:40   

ss123, nie jest to oficjalnie niczym potwierdzone info, tylko moje domysły, dlatego napisałem "prawdopodobnie".

bestkf, wieść gminna niesie, że na Sądeczczyźnie ma powstać co w rodzaju Kolei Aglomeracyjnej obsługiwanej przez Koleje Małopolskie i tam właśnie mają trafić Jelonki.
http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/koleje-malopolskie-na-sadecczyznie--75563.html
Powrót do góry

bestkf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2014
Skąd: Polska

PostWysłany: 03-05-2016, 13:00    Odpowiedz z cytatem

Rozkładowiec, tyle że podobno ten pomysł został zarzucony/odsunięty w przyszłość z powodów finansowych. A innego wykorzystania EN81 w KM nie widzę.
Podejrzewam że Koleje Małopolskie pojawią się w Nowym Sączu dopiero po przejęciu wszystkich połączeń w województwie od PRów(jeśli to nastąpi), chyba że do tego czasu PRy wytną wszystkie połączenia Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl