Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
DB Bahn - ważność biletu a opóźnienia
Autor Wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 04-04-2016, 15:22   DB Bahn - ważność biletu a opóźnienia Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie. Jeśli mam wykupiony przez bahn.de bilet na pociągi regionalne + IC (wszystko na jednym) i będę musiał pojechać późniejszymi regionalnymi (ta sama trasa i rodzaj pociągu tylko inna godzina), ale tym samym IC, to bilet będzie nadal ważny? tzn. jest on na trasę czy na konkretne pociągi?

z góry dziękuję, pozdrawiam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2008

PostWysłany: 04-04-2016, 19:34    Odpowiedz z cytatem

Przypisanie do pociagu nie obowiazuje dla pociagow regionalnych.
Cytat:
Für Züge des Nahverkehrs, die im Vor- und Nachlauf genutzt werden, besteht keine Zugbindung.


https://www.bahn.de/p/view/angebot/sparpreis/spartickets.shtml?dbkanal_007=L01_S01_D001_KIN0014_abb2-egl-sparpreise_LZ01

W przypadku opoznienia mozna tez jechac innym ICE/IC/EC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

podjazdy
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-04-2016, 22:27   

W przypadku biletów Sparpreis Europa gdzie była długa dojazdówka regionalnymi można było jechać nawet 20 godzin wcześniej i przenocować. Fakt, że na bilecie była rozpiska od 23, a my jechaliśmy od rana, więc początek podróży był w tej samej dobie. Nie wiem jak to działa w drugą stronę - gdy się jedzie np. dzień później, bo przyjazd IC był wieczorem. Przypuszczam, że wystarczy zgłosić temat drużynie konduktorskiej to znajdą rozwiązanie. Są dużo bardziej elastyczni niż nasi konduktorzy ;-)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl