Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Wojciech Balczun prezesem Kolei Ukraińskich
Autor Wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 09-08-2017, 14:58    Odpowiedz z cytatem

Polski menedżer kierujący ukraińskimi kolejami państwowymi złożył dymisję

- Wojciech Balczun złożył dymisję ze stanowiska prezesa ukraińskich kolei państwowych, Ukrzaliznycia - poinformował w środę premier Ukrainy Wołodymyr Hrojsman, który podkreślił, że decyzja została podjęta z powodów osobistych.

Podanie Balczuna w tej sprawie zostanie rozpatrzone przez Radę Ministrów jeszcze w tym samym dniu. "Przyczyną dymisji są osobiste sprawy pana Balczuna" - powiedział Hrojsman, otwierając posiedzenie rządu.

Czytaj więcej na polsatnews.pl

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09-08-2017, 15:39    Odpowiedz z cytatem

Wojciech Balczun: Ukrzaliznycia i Ukraina na zawsze w moim sercu.

– To była najtrudniejsza i najważniejsza misja w mojej biznesowej karierze – napisał w oświadczeniu Wojciech Balczun, były już prezes Kolei Ukraińskich.
– Inna kultura korporacyjna, inne prawne środowisko, zwyczaje, inny język. Wygrany konkurs na stanowisko prezesa Ukrzaliznyci był dla mnie osobistym wyzwaniem – pisze w oświadczeniu Wojciech Balczun. – Sytuacja, jaką zastałem w firmie, była daleko bardziej skomplikowana, niż się tego spodziewałem. Pierwsze miesiące minęły mi więc bardzo szybko – dodaje.

Więcej:
http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/wojciech-balczun-ukrzalyznycia-i-ukraina-na-zawsze-w-moim-sercu-82956.html

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 09-08-2017, 22:57    Odpowiedz z cytatem

Omelian atakuje, Balczun odpowiada

Ukraiński minister domaga się dymisji całego polskiego zarządu kolei oraz spraw karnych dla byłego prezesa i jego ekipy.

Rada ministrów Ukrainy przyjęcia dziś dymisję złożoną przez Wojciecha Balczuna, prezesa państwowych kolei Ukrainy. Na jego miejsce do czasu ogłoszenia i rozstrzygnięcia nowego konkursu został powołany Jewgienij Krawcow dotychczasowy wiceminister infrastruktury i transportu.

Najbardziej z odejścia polskiego menadżera ucieszył się jego największy krytyk - Wołodymyr Omelian minister infrastruktury i transportu.

Czytaj więcej:
http://www.rp.pl/Koleje/308099928-Omelian-atakuje-Balczun-odpowiada.html

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13-09-2017, 08:00    Odpowiedz z cytatem

ROK BALCZUNA

Albo on, albo ja – mówił o Wojciechu Balczunie ukraiński minister infrastruktury. Ale sam nie mógł go odwołać.

Czytaj w najnowszym numerze "Z Biegiem Szyn":
http://www.zbs.net.pl/zbs91.pdf

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14-11-2017, 13:58    Odpowiedz z cytatem

Wojciech Balczun: Wstawiłem ukraińską kolej na właściwy tor.

Zaskoczyłem stronę ukraińską swoją postawą, niezależnością i chęcią realnego wpływania na zarządzanie firmą, a być może miałem być listkiem figowym dla międzynarodowych instytucji – mówi Wojciech Balczun, były prezes ukraińskich kolei, lider zespołu rockowego Chemia.

Więcej:
http://www.rp.pl/Koleje/311099900-RZECZoBIZNESIE-Wojciech-Balczun-Wstawilem-ukrainska-kolej-na-wlasciwy-tor.html

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29-11-2017, 14:24    Odpowiedz z cytatem

Wojciech Balczun o ukraińskich kolejach: "To najbardziej ekstremalna misja w moim życiu".

- Po półtora miesiąca pracy zorientowałem się, że sytuacja jest dużo trudniejsza, niż zakładałem w najczarniejszym scenariuszu. A w ukraińskich kolejach pracuje prawie 300 tys. osób! Taka restrukturyzacja, jak w przypadku PKP Cargo, w tym liczne zwolnienia, nie wchodziła w grę. Znajdowałem się też pod ostrzałem wielu sił politycznych i grup interesów, którym nie pasowało, że pozostaję na tym stanowisku - mówi portalowi WNP.PL.

Więcej:
http://www.wnp.pl/transport-kolejowy/wojciech-balczun-o-ukrainskich-kolejach-to-najbardziej-ekstremalna-misja-w-moim-zyciu,311342_1_0_0.html

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 02-01-2018, 11:04    Odpowiedz z cytatem

Ukraińska szarada. Wojciech Balczun o szefowaniu kolejom na Ukrainie.

Na Ukrainie mówią, że ich państwo to "Facebook country": każdego dnia trzeba dostarczyć ludziom pozytywnego newsa; to kraj nieustająco składanych obietnic - czasami zdecydowanie ponad miarę - mówi Wojciech Balczun, w latach 2016-17 prezes Ukrzaliznycia (ukraińskich kolei państwowych) w rozmowie z Jackiem Ziarno.

Więcej:
http://www.wnp.pl/transport-kolejowy/ukrainska-szarada-wojciech-balczun-o-szefowaniu-kolejom-na-ukrainie,313819_1_0_0.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl