Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Bilet miesięczny KW wydany przez internet
Autor Wiadomość

koki161 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2007

PostWysłany: 30-09-2017, 17:24   Bilet miesięczny KW wydany przez internet Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo, mam pewien problem i chciałbym zapytać doświadczonych kolegów o możliwe rozwiązania (jeśli takowe są). Czytałem kilka wątków, ale nigdzie nie ma odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, dlatego założyłem nowy temat.

Kupiłem dzisiaj na stronie biletywielkopolskie.pl bilet miesięczny na trasę, którą obsługują nie tylko Koleje Wielkopolskie, ale również Polregio, których pociągami jeżdżę równie często jak KW. Dotychczas kupowałem takie bilety w kasie biletowej, teraz postanowiłem jednak kupić sobie przez internet. Niestety dopiero po zakupie doczytałem, że bilety wydane za pośrednictwem internetu nie są honorowane przez drugą stronę, czyli jeśli kupiłem bilet miesięczny na stronie KW, PR nie uznają mi ich, co – nie ukrywam – bardzo skomplikuje mi sytuację z podróżowaniem. Moje pytanie jest więc takie – czy mogę to jakoś cofnąć i zamienić na bilet wydany w kasie? Dodam, że bilet jest ważny od poniedziałku.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl