Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Pociągiem do Biarritz (Francja)
Autor Wiadomość

raf0 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Cze 2011
Skąd: śląsk

PostWysłany: 30-08-2016, 18:28   Pociągiem do Biarritz (Francja) Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
mam pytanie - poszukuję możliwości dojazdu do Biarritz we Francji(powrót po 2 tygodniach z La Rochelle).
Wyjazd z Katowic 2 rodziny (4 dorosłych+4 dzieci 7,14,15,17 lat). Temat odległy w czasie - planujemy w czerwcu przyszłego roku, problem polega na tym, że nie udało mi się znaleźć połączenia nocnego Berlin-Paryż, jedyne dostępne połączenie to Moskwa-Paryż - ale tutaj z kolei obawiam się o ceny - bo ten pociąg nie jest chyba objęty żadnymi promocjami typu SparNight, czy podobnymi. I w związku z tym pytanie, czy możecie pomóc mi wyszukać tego rodzaju połączenie Katowice - Biarritz i La Rochelle-Katowice(myślałem o trasie przez Poznań lub Warszawę - Berlin - Paryż - w Paryżu nawet 1-2 dni przerwy na zwiedzanie)
Planujemy jechac z rowerami, ale rowery złożone w torbach - jako bagaż.
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
Rafał
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2008

PostWysłany: 30-08-2016, 19:26    Odpowiedz z cytatem

Z Paryza jest w tym sezonie nocny pociag do Irun (co bedzie za rok to trudno przewidziec - nocne pociagi nie maja sie dobrze w Europie).

Do Paryza jest wiele opcji
przez Berlin-Kolonia, Berlin-Frankfurt, Drezno-Frankfurt, Praga-Monachium. Ewentalnie nocny Praga-Bazylea lub Wieden-Zurich i potem TGV do Paryza.

Z Bazylei mozna tez pojechac do Marsylii i stamtad do Bordeaux. Pociag do Marsylii jest tez z Frankfurtu.

Z La Rochelle trzeba pojechac albo do Bordeaux albo do Paryza i reszta tak samo jak powyzej.

Sam sobie musisz poskladac co ci sie oplaca czasowo/turystycznie a co nie. W szczegolnosci trzeba poczekac do grudnia na nowy rozklad jazdy jesli chodzi o konkretne skomunikowania.

Szybszy (2h zamiast 3,5h) pociag Paryz-Bordeaux bedzie jezdzil od 2 lipca 2017. Po tej dacie tez o pol godziny beda szybsze polaczenia Paryz-La Rochelle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl