Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Rekrutacja na stanowisko Dyżurnego Ruchu - Dębogórze
Autor Wiadomość

OLPP Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Paź 2016

PostWysłany: 20-10-2016, 14:54   Rekrutacja na stanowisko Dyżurnego Ruchu - Dębogórze Odpowiedz z cytatem

Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. jest istotnym ogniwem systemu logistycznego sektora naftowego w Polsce. Spółka jest największą na polskim rynku firmą oferującą usługi magazynowania zapasów i rezerw produktów ropopochodnych, a także obsługi logistycznej bieżącej konsumpcji paliw.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyżurny Ruchu
w Bazie Paliw nr 21 w Dębogórzu

Nr ref.: DR/BP21/10/16


Główne Zadania:
-Organizacja pracy na bocznicy kolejowej.
-Nadzór nad wykonywaną praca manewrową na bocznicy kolejowej.
-Organizacja spedycji kolejowej.
-Współpraca z przewoźnikami w zakresie nadawania i przyjmowania przesyłek wagonowych.
-Nadzór nad stanem technicznym bocznicy kolejowej.


Oczekiwania:
-Wykształcenie średnie.
-Uprawnienia dyżurnego ruchu.
-Prawo jazdy kat. B.
-Dobra organizacja pracy.
-Dokładność, sumienność i odpowiedzialność.


Oferujemy:
-Umowę o pracę.
-Pracę w systemie zmianowym.
-Możliwość pracy w firmie będącej liderem na rynku.
-Opiekę medyczną oraz inne benefity pozapłacowe.
-Możliwość rozwoju zawodowego.


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego
w terminie do 25 października 2016 na adres: rekrutacja@olpp.pl

W tytule maila prosimy podać numer referencyjny: DR/BP21/10/16

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę "Operator Logistyczny Paliw Płynnych"; sp. z o.o., zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 z późń. zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych"

Zapraszam na stronę www.olpp.pl
Zachęcam zadawania pytań Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

piotrbk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lut 2008

PostWysłany: 21-10-2016, 22:53    Odpowiedz z cytatem

Dyżurny-Spedytor-Toromistrz trzy w jednym powodzenia w poszukiwaniach Śmiech .Lider rynku Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 22-10-2016, 00:11    Odpowiedz z cytatem

piotrbk, nie wiem ile masz lat. Podejrzewam, żeś młody i niedoświadczony życiowo. Kiedyś pracowałam na nastawni i de facto robiłam tam za: dyżurnego, nastawniczego, dróżnika, megafonistę, palacza CO i... sprzątaczkę. Sześć w jednym, na jednym etacie. A inni dyżurni ruchu (np. w Tomaszowie Bolesławieckim) jeszcze bilety pasażerom sprzedawali. Takie to były czasy. Jakoś nikt z tego powodu nie umarł. I wyobraź sobie, że zimą jeszcze z pochodnią się biegało na zamarznięte rozjazdy, po kilkaset metrów, w śniegu po kolana, na mrozie, pod presją czasu... Nie wyobrażam sobie w takiej pracy dzisiejszej młodzieży, chowanej w cieplarnianych warunkach i ogłupianej w bezstresowej szkole. Zapłakałoby się biedactwo, puściłoby na fejsiku focha i rzuciłoby taką robotę po pierwszym dniu.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

piotrbk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lut 2008

PostWysłany: 22-10-2016, 11:58    Odpowiedz z cytatem

I całe szczęście że młodzi są tacy ,bo jakby wszyscy byli tacy jak Ty to jeden by robił za dziesięciu a dziewięciu było by na bezrobociu .A jeśli chodzi o moją młodośc to jesteś w wielkim błędzie bo jestem w twoim mniemaniu BETON .Jakoś na zachodzie ludzie normalnie pracują i z tego żyją .Dzięki takim" pożytecznym idiotom " wąska elita się bogaci a cała reszta biednieje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl