Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
1500 biletów na 15-lecie PR
Autor Wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19-10-2016, 06:58   1500 biletów na 15-lecie PR Odpowiedz z cytatem

https://www.przewozyregionalne.pl/node/19455

Ciekawa promocja, tylko chyba na początku fall start. Wczoraj miał być pierwszy dzień sprzedaży tych biletów, tymczasem PR w ogóle nie wprowadziły takiej możliwości. Sprawdzałem różne terminy, godziny kursowania, relacje w różnych regionach Polski i nic. Napisałem na Facebook koło 13 to odpisali że niedługo podadzą regulamin. Czy mi tego komuś udało się kupić bilet w tej ofercie?????
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

xshopper Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2016

PostWysłany: 24-10-2016, 23:08    Odpowiedz z cytatem

Witam,
Ja też próbowałem, jest już po północy, mamy wtorek i lipa, nie da rady kupić biletu za 1 zł przez stronę biletyregionalne.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kso Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lip 2016

PostWysłany: 25-10-2016, 11:23    Odpowiedz z cytatem

Promocja działa, tylko niestety reklama nie zawiera pełnej informacji na w/w temat. Otóż bilet za 1 zł możemy nabyć, ale to system decyduje, czy taki bilet nam zaproponuje. De facto od nas nic nie zależy. System losowo "wypluwa " bilety do obiegu.
Ps. Bilet można wylosować tylko na dany pociąg. Nie obowiązuje na relacje z przesiadką, czyli tak jak kiedyś superbilety na IR.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kolejoman2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: 31-10-2016, 09:19    Odpowiedz z cytatem

Super Bilety też były tylko na konkretne bezpośrednie połączenie.

_________________
Pozdr.
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 01-11-2016, 10:31    Odpowiedz z cytatem

Bilety te można kupić chyba tylko na krótkie odcinki. Dziś trochę "pobawiłem się" i stwierdzam, że na dłuższą relację nie da się kupić biletu za 1 zł. Przykładowo chciałem kupić bilet Koszalin - Szczecin Główny. Do Szczecina się nie udało kupić, ale na odcinek Koszalin - Białogard i Stargard - Szczecin Gł. już tak. Tak samo z relacją Koszalin - Poznań Gł., opcja zakupu taniego biletu była tylko na odcinku Koszalin - Białogard, Jastrowie - Piła, Piła - Chodzież i Oborniki - Poznań.
A zatem można by było się pobawić i kupić kilka biletów na danej relacji, kupując w odcinkach np. Koszalin - Białogard, Białogard - Łobez, Łobez - Stargard i Stargard - Szczecin i wtedy płacimy 4 zł zamiast 27,10 i tak się opłaca Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl