Ładowanie strony... proszę czekać!

Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj

FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   M.INFOKOLEJ.PL   FB.COM/INFOKOLEJ

Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawa - Budapeszt
Autor Wiadomość

Mathea Płeć:Kobieta
Nowy

PostWysłany: 11-03-2012, 02:46   Warszawa - Budapeszt Odpowiedz z cytatem

Witam,

piszę z zapytaniem o połączenie pomiędzy Warszawą a Budapesztem, a następnie Budapesztem - Devą w Rumunii. Pytanie brzmi: Czy bilety na oba połączenia(30 minut przesiadki na Węgrzech nie sprzyja znalezieniu kasy a później peronu), można kupić w kraju, w kasie międzynarodowej? Jeśli tak, to czy muszą one być kupione w kasie warszawskiej czy mogą w innym mieście? Konkretnie chodzi mi tu o Łódź, gdyż nie jestem z Warszawy, a z tego co mi wiadomo, bilet trzeba zakupić z wyprzedzeniem. Następnym pytaniem jest: Czy można kupić bilet powrotny również tu, w Polsce?

Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik

PostWysłany: 11-03-2012, 18:31    Odpowiedz z cytatem

Bilet na drugie połączenie, nawet jeśli by można było kupić w Polsce, to nie warto. Cena byłaby kilkanaście razy wyższa niż w kasie w Budapeszcie.
Ceny biletu jakie obowiązują na Węgrzech w klasie drugiej na trasie Budapeszt - Déva to 31,70 € w jedną stronę lub 48,80 € w dwie strony.

Bilet z Warszawy do Budapesztu możesz kupić w każdej kasie międzynarodowej na terenie całego kraju.
Powrót do góry

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel

PostWysłany: 04-05-2012, 16:23   EC Moravia Budapeszt - Warszawa? Odpowiedz z cytatem

Czy od nowego rozkładu jazdy, pojedzie EC Moravia w rel. Warszawa - Budapeszt przez Bratysławę. Macie jakieś informacje w temacie. Ja przypadkiem dowiedziałem od konduktorów z EC Sobieski, że jest planowany taki pociag od grudnia, będzie to przedłużenie obecnej trasy Budapeszt - Ostrava do Warszawy, ale takie konduktorskie przecieki nie wiem czy są pewne? W ubiegłym roku wagony do Budapesztu jeżdziły na EC Praha, czyżby po roku przerwy miały powrócić bezpośrednie w kat. EC?

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel

PostWysłany: 19-06-2017, 17:05    Odpowiedz z cytatem

Dobra informacja:
PKP Intercity z nową ofertą na przejazdy do Budapesztu.

PKP Intercity zachęca do podróżowania do Budapesztu. Dzięki ofercie Budapest Specjal przejazd „tam i z powrotem” do stolicy Węgier ma kosztować od 39 euro. Co ważne, oferta jest nielimitowana, a bilety są ważne przez cały miesiąc od daty zakupu bądź wskazanej przez podróżnego.

http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/pkp-intercity-z-nowa-oferta-na-przejazdy-do-budapesztu-82223.html

dddbb Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel

PostWysłany: 16-07-2017, 09:31    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś miał ostatnio okazję podróżować nocnym Warszawa - Budapeszt? Jak z punktualnością przyjazdu pociągu do Budapesztu? Mam pół godziny na przesiadkę, a muszę jeszcze wydrukować bilet w maszynie na dworcu...
Powrót do góry
Odpowiedz do tematu