Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiana miejscówki w pociągu
Autor Wiadomość

musia Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Sty 2013

PostWysłany: 24-09-2016, 12:19   Zmiana miejscówki w pociągu Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie

Mam przejazd na trasie Katowice - Wrocław TLK Gwarek 5:15 (niedziela 25 września)

Miejsce mam w przedziale 6 przy korytarzu (m.62).
Będę podróżować z kontenerkiem dla psa , składanym krzesełkiem i oczywiście psem. Czy mogę poprosić jeszcze w Katowicach konduktora o przeniesienie mnie do wagonu z rowerami?

Tam w założeniu jest więcej miejsca na mój rodzaj bagażu , a i nie przeszkadzałabym innym pasażerom.

Jeżeli nie, pozostanie mi ustawić bagaż na korytarzu, co będzie utrudnieniem dla wszystkich
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bert Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Kwi 2008
Skąd: chybie

PostWysłany: 24-09-2016, 22:04    Odpowiedz z cytatem

Prosić można,a poza tym w niedziele rano o tej porze podroznych będzie niewiele

_________________
bert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

miłośnik Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 03 Kwi 2015

PostWysłany: 25-09-2016, 20:30    Odpowiedz z cytatem

Ja praktycznie nigdy nie siedzę na swoim miejscu. Dobrze, że tak mało ludzi o tym wie i zawsze grzecznie siedzi na swoich miejscach dzięki czemu niektóre przedziały a nawet wagony jadą puste. Generalnie można siedzieć gdzie się chce. Nigdy żaden konduktor nie zwrócił mi uwagi, że nie siedzę na swoim miejscu. Przykład pierwszy lepszy z brzegu. Wakacyjny TLK Centaurius/Gardemenes Świnoujście - Kraków/Bielsko Biała. Część Bielska notorycznie była pusta. Wagony nr 25 i 24 jadące do Bielska nawet w najgorętszym sezonie do Bielska jechały w całości puste a ludzie mieli miejscówki w krakowskiej części. Ile razy jechałem zawsze też miałem miejscówkę w zapchanych krakowskich wagonach. Za każdym razem szedłem sobie do wagonu 25 i miałem miejsca do wybory do koloru. Mogłem się rozwalić na wszystkich miejscach i spać a głuptaki się kotłowały po 8 miejsc w przedziale. W Międzyzdrojach na peronie się kotłowało ale do wagonów 25 i 24 nikt nie wsiadał. Puste to jechało do samego Bielska. Hahaha. Uwielbiam coś takiego. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl