Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[relacja] Wycieczka do Trzebnicy
Autor Wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 10-03-2017, 10:55   [relacja] Wycieczka do Trzebnicy Odpowiedz z cytatem

Powoli zabieram się za porządki na bllogu, a wraz z nimi odświeżenie i poprawki w starszych relacjach, których wielu z Was jeszcze nie przeglądało. Na pierwszy ogień poszła relacja z wycieczki do Trzebnicy.

Trasa Chorzów Batory-Tarnowskie Góry-Opole Gł.-Wrocław Gł.-Trzebnica-Wrocław Gł.-Brzeg-Nysa-Opole Gł.-Gliwice-Chorzów Batory

Dnia 1.11.2011 kończyła się ważność mojego REGIOkarnetu więc trzeba było go wykorzystać. Już od dłuższego czasu korciło mnie, aby wybrać się do Trzebnicy, co uczyniłem. Trasy Batory-Wrocław mam już dosyć, zarówno przez Kędzierzyn, jak i przez Strzelce, więc wybór padł na trasę przez Tarnowskie Góry, Fosowskie. Podróż rozpoczynam w pociągu 46935 relacji Katowice-Kluczbork, zaraz po wejściu idę zalegalizować REGIOkarnet.......

Cała relacja, wraz ze zdjęciami, na moim bogu.; Zapraszam.

http://kolejapopolsce.blogspot.com/2011/11/wyjazd-do-trzebnicy.html
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl