Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 62, 63, 64  Następny
Rozkład jazdy 2017/2018
Autor Wiadomość

Wiśniowy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Lip 2015
Skąd: Toruń

PostWysłany: 16-05-2018, 18:24    Odpowiedz z cytatem

Widzę nowy pociąg IC Pirania Katowice-Kołobrzeg - Katowice przez Zieloną Górę,Szczecin Dąbie,Stargard kursujący raz w tygodniu, chyba w sobote do Kołobrzegu powrót w niedziele.
Drugim składem jest TLK Wolin Kraków - Świnoujście przez Katowice,Gliwice,Kluczbork, Poznań. Najlepsze jest to, że pociąg jedzie w jedną stronę przez Poznań a w drugą przez Zieloną Górę i Wrocław. Śmiech
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 16-05-2018, 23:36    Odpowiedz z cytatem

Czyli znika ic barbakan, a na flircie pojedzie ic sienkiewicz? czyżby udało się wypożyczyć na sezon mniej wagonów niż wymaga rozkład?

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17-05-2018, 18:28    Odpowiedz z cytatem

"Kormoran"ma podobno być na dwóch 111Arow i jeden wagon klasy 1. Ktoś może potwierdzić te informacje?. Pociąg ten może nie jest poza okresami świątecznymi jakoś mocno przepełniony ale biorąc pod uwagę, że następny pociąg do Olsztyna zostaje przesunięty z godziny 20 na godzinę 22 to dwa wagony może być trochę mało. A szkoda byłoby oddać tę trasę z powrotem busiarzom i PKS, które praktycznie się z niej wycofały po remoncie E65 i puszczeniu ED160 na większą część pociągów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 17-05-2018, 23:07    Odpowiedz z cytatem

Na stronie IC zaktualizowano zestawienie Kormorana - 2x bezprzedziałowa dwójka (najpewniej jak mówisz 111Arow) + 2x przedziałowa dwójka z klimą (ciekawe jaka) + bezprzedziałowa jedynka (pewnie 152A) jako wagony codzienne + 2 wagony wzmocnienia weekendowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18-05-2018, 07:40    Odpowiedz z cytatem

Dzięki za info odnośnie "Kormorana". To byłoby super zestawienie. Ale jak wchodzę na stronę IC w "Rozkład i zestawienia pociągów" to jeszcze jest stare zestawienie. O żadnych 111Arow czy 152A nie ma mowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18-05-2018, 08:51    Odpowiedz z cytatem

Proponuję odświeżyć stronę, pewnie zapisała Ci się stara wersja. Poniżej screen.

Edit: źle wczoraj popatrzyłem, będzie jedna dwójka bez przedziałów i 3 z przedziałami Smile

Kormoran.png
Plik ściągnięto 129 raz(y) 37.17 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 18-05-2018, 09:35    Odpowiedz z cytatem

Na Poznań-Kraków ubędzie Magnolia i Barbakan, mogli chociaż Pułaskiego puścić dodatkowo w soboty. A w drugą stronę Cyryla w sobotę albo Pułaskiego w niedzielę.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18-05-2018, 09:41    Odpowiedz z cytatem

krzychu12231: dzięki za info. Ja patrzyłem dla Warszawy i tam niestety jest jeszcze stare zestawienie. A rzeczywiście jak wpisałem Olsztyn i Działdowo to już nowe zestawienia. Stopniowo zapewne będą i kolejne strony uzupełniać. Ale jakie oni mają zamiar dać wagony z klimą na ten pociąg to pojęcia nie mam. Ale ja jutro będę wracał IC "Mazury" z Iławy, a to nowe zestawienie w kierunku Olszyna obowiązuje od dzisiaj, i te dwa pociągi planowo mijają się w Mławie, to może uda mi się oblukać "Kormorana".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 18-05-2018, 12:59    Odpowiedz z cytatem

Z Szczecina znika Włókniarz do Łodzi w zamian Posejdon do Białegostoku z wagonami bezpośrednimi do Łodzi.Czas podróży 12,5h Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

michal24111 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 18-05-2018, 13:11    Odpowiedz z cytatem

jajo31 napisał/a:
Z Szczecina znika Włókniarz do Łodzi w zamian Posejdon do Białegostoku z wagonami bezpośrednimi do Łodzi.Czas podróży 12,5h Shocked


Właśnie. Posejdon od Szczecina będzie w całości na dwie relacje, czy na Łódź wagony doczepianie w Kołobrzegu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pacy Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lip 2011
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 18-05-2018, 15:11    Odpowiedz z cytatem

Chyba tak jak rok temu TLK Posejdon od Szczecina będzie do Białegostoku, a w Kołobrzegu dołączą wagony do Łodzi, a następnie będą rozdzielane w Gdyni.

Chociaż w rozkładzie w aplikacji Rozkład Kolejowy Posejdon z/do Łodzi jest do/z Gdyni. Więc może nie być łączenia wagonów??

_________________
2016 - 15995 km, 2017 - 12197 km, 2018 - 9460 km, 2019 - 8278 km, 2020 - 9476 km,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 19-05-2018, 06:20    Odpowiedz z cytatem

Wychodzi na to że Posejdon pojedzie z Szczecina przez Kołobrzeg i Gdynię do Łodzi/Białegostoku,tak bynajmniej pokazuje rozkład dla Kołobrzegu.Ja jestem zaś ciekaw czy znajdą się desperaci co przejadą całą trasę z Łodzi do Szczecina tym składem(pewnie na szrocie)w czasie dwukrotnie dłuższym niż chociażby Portowcem przez Poznań.


Ostatnio zmieniony przez jajo31 dnia 19-05-2018, 06:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

myszka Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Maj 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19-05-2018, 06:41    Odpowiedz z cytatem

Na stronie https://portalpasazera.pl/Tablice można podejrzeć tablice zamknięciowego r.j. ważnego od 10.06br. Miłej lektury... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

michal24111 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 19-05-2018, 09:37    Odpowiedz z cytatem

jajo31 napisał/a:
Wychodzi na to że Posejdon pojedzie z Szczecina przez Kołobrzeg i Gdynię do Łodzi/Białegostoku,tak bynajmniej pokazuje rozkład dla Kołobrzegu.Ja jestem zaś ciekaw czy znajdą się desperaci co przejadą całą trasę z Łodzi do Szczecina tym składem(pewnie na szrocie)w czasie dwukrotnie dłuższym niż chociażby Portowcem przez Poznań.


Hehe. Ciekawe, ile tych pudeł z Łodzi dadzą. Rok temu nim jechałem z Warszawy to tylko 4 Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 19-05-2018, 16:40    Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że powrót pociągów Skawina-Sucha Beskidzka będzie akurat w przerwie w kursowaniu regio Sucha Beskidzka-Żywiec, brak słów...

Kormoran widziany dziś w Opolu prezentował się całkiem dobrze jako IC

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 55 z 64 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 62, 63, 64  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl