Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Pociąg Przemyśl - Odessa - Przemyśl
Autor Wiadomość

andrej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009

PostWysłany: 05-07-2018, 09:06    Odpowiedz z cytatem

Dziś kupiłem bilety z Przemyśla do Odessy w kasie IC , z tym że posiadałem 3 bilety OSŻD . Jeden bilet kupowałem normalny . Koszt przejazdu wychodzi tak : Bilet normalny 94,55 + dopłata do sypialnego 57,75 = 152,30 . plus trzy dopłaty do OSŻD 173,25 . Akurat tutaj wychodzi taniej , to znaczy nie da się przez internet kupić dopłat do biletu OSZD na stronie Ukraińskiej , do tego bilety idą tak szybko , trzeba kupować 60 dni wcześniej i to bezwzględnie następnego dnia już biletów nie ma . A wiec tak kupowałem wcześniej bilety Przemyśl -Lwów i Lwów -Odessa . Koszty wychodzą tak Przemyśl - Lwów 4 osoby 120 zł + sypialny Lwów -Odessa 380 zł ( nie plackartny) czyli koszt 500 zł . Oczywiście zaraz ktoś napisze że można by kupić dopłaty do OSZD w kasie we Lwowie . Tak ale trzeba tam być 2 miesiące wcześniej , bo jeśli ktoś liczy ze kupi bilety w sezonie wakacyjnym w danym dniu , to raczej niemożliwe . Takie są moje doświadczenia z biletem OSZD na Ukrainie . Tak zgadzam się dopłaty do obowiązkowej rezerwacji miejsca w samej Ukrainie wychodzą tyle samo jak normalny bilet. I jeszcze jedno przedziały sypialne 4 osobowe oczywiście są Wink

[ Dodano: 14-07-2018, 14:03 ]
Gorzej wyszło z biletami powrotnymi , w kasie IC dostępne jedno miejsce, za to na stronie Ukraińskiej 90 miejsc . Więc zakup przez internet tylko pozostał.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl