Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68
Rozkład jazdy 2018/2019
Autor Wiadomość

Aga M. Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 28 Paź 2014

PostWysłany: 21-10-2019, 06:20    Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałabym się dowiedzieć na jakim składzie (Dart czy Flirt) jedzie IC Wawel (rel. Poznań - Kraków) oraz IC Barbakan (Kraków - Szczecin). Chciałam kupić konkretną miejscówkę, a widzę że między jednym a drugim układ siedzeń nieco się różni. Pozdrawiam Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 21-10-2019, 07:25    Odpowiedz z cytatem

Barbakan i Wawel to flirty, nie ma dartów do Krakowa ani Poznania.

Z jakiegoś powodu rozklad-pkp nie pokazuje łącznika IC Sobieski Kraków - Bohumin.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mirswa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Cze 2018

PostWysłany: 29-10-2019, 04:11    Odpowiedz z cytatem

Radek,

W rozkładzie 2019/2020 nie ma łącznika IC Sobieski Kraków - Bohumin.
Pociąg jedzie zmieniona trasą przez Rybnik 18:02, Chałupki 18:32.

[ Dodano: 03-11-2019, 17:22 ]
Ma ktoś może zestawienia pociągów od nowego rozkładu jazdy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 19-11-2019, 09:24    Odpowiedz z cytatem

Myślałem że PKP Intercity nie może przekroczyć pewnej granicy absurdu. Są jednak bardziej perwersyjni niż mogłem przypuszczać. Robią to co prawda tylko w niedziele i mam nadzieję tylko do końca obecnego rozkładu jazdy... więc warto się przekonać że uruchamiają pociąg o nazwie BOLKO relacji Wrocław - Częstochowa, który kursuje (NAWET!!!) przez terytorium województwa lubelskiego Shocked
Moja wyobraźnia już widzi jak nie często korzystający z oferty tej pomysłowej firmy pasażer wsiada o godz. 9.37 na dworcu w Zawierciu w bezpośredni Mr. Green pociąg do odległej o 50 km. Częstochowy i wysiada tam o godz. 17:38 Faint
Miłej niedzieli! Hugs
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Shinzon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 19-11-2019, 11:21    Odpowiedz z cytatem

A tak przedstawia się na mapie Very Happy

mapa.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 839 raz(y) 450.56 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

semco1802 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Sie 2019

PostWysłany: 19-11-2019, 21:55    Odpowiedz z cytatem

Ta relacja jest absurdalna. To samo jest z IC Morcinek oraz Sztygar.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Modus90 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Gru 2017

PostWysłany: 23-11-2019, 11:31    Odpowiedz z cytatem

Może bazują na tym, że po prostu "po trasie" ludzie będą wsiadać... Przecież obecnie też jest pociąg TLK Ustronie jadący z Kołobrzegu przez Gdynię, Iławę, Toruń, Inowrocław, Zduńską Wolę, Częstochowę, Kielce, Kraków aż do Rzeszowa i znajomy dwa razy nim jechał i frekwencja na poziomie 80 procent; więc kto wie, może i tu będą takie potoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rafel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Wrz 2015
Skąd: Linia 96

PostWysłany: 23-11-2019, 11:46    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ta relacja jest absurdalna

Wiadomo że nikt to nie będzie jechał z Wrocławia do Częstochowy przez Warszawę, ale jak ten skład dalej pojedzie z Warszawy do Częstochowy...to niech ludzie wiedzą że dojadą na południe którzy wsiedli zaraz przed Stolicą niż mają szukać przesiadek. Bo ile było już tematów że skomunikowania nie było, ze zaraz odjeżdżał przed nosem, albo ile trzeba było czekać na skomunikowanie tak to może wyglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

K_65 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Lut 2016
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: 23-11-2019, 12:16    Odpowiedz z cytatem

sympatyk napisał/a:
Myślałem że PKP Intercity nie może przekroczyć pewnej granicy absurdu. Są jednak bardziej perwersyjni niż mogłem przypuszczać. Robią to co prawda tylko w niedziele i mam nadzieję tylko do końca obecnego rozkładu jazdy... więc warto się przekonać że uruchamiają pociąg o nazwie BOLKO relacji Wrocław - Częstochowa, który kursuje (NAWET!!!) przez terytorium województwa lubelskiego Shocked
Moja wyobraźnia już widzi jak nie często korzystający z oferty tej pomysłowej firmy pasażer wsiada o godz. 9.37 na dworcu w Zawierciu w bezpośredni Mr. Green pociąg do odległej o 50 km. Częstochowy i wysiada tam o godz. 17:38 Faint
Miłej niedzieli! Hugs



1000% zgoda.Pikanterii sprawie dodaje fakt, że PIC od 2014 roku nadal jak diabeł święconej wody wzbrania się przed uruchomieniem pociągów relacji Wrocław – Lublin m.in. TLK/IC BOLKO historycznie najszybszą i naturalną trasą Wrocław –Opole-Lubliniec -Częstochowa Stradom-Koniecpol- Kielce -Skarżysko -Kamienna - Radom -Puławy M. -Lublin.

Należy przypomnieć, iż za Babci Komuny i w latach 90-tych pomimo zastosowania nawet trasy przez Koniecpol Częstochowę Stradom to relacje Kielce/Lublin dobre 40 lat, albo nawet więcej - kołowały przez Kluczbork Oleśnicę zamiast szybko przez Opole, aby nie było zbyt różowo. Współcześnie PIC pomimo gotowej naturalnej trasy koniecpolskiej każe wężykować przez Katowice. Jak potem się widzi takie cudactwa jak niedzielna relacja Bolka z Wrocławia do Częstochowy przez Katowice, słynny DęblYn, Warszawę, Koluszki to naprawdę można odnieść wrażenie ktoś sobie robi za pieniądze podatników kawały i dobrze się przy tym bawi. Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 30-11-2019, 07:16    Odpowiedz z cytatem

Oczywiście wdrożenie komputerowego systemu w Krakowie to od rana kompletna porażka i spore opóźnienia.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 68 z 68 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl