Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 66, 67, 68  Następny
Rozkład jazdy 2018/2019
Autor Wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 12-11-2018, 00:15    Odpowiedz z cytatem

abc19870702 napisał/a:
Witam.W wyszukiwarce połączeń na sitkol wpisałem połączenie: Częstochowa Stradom-Ustronie Morskie,pojawia się bezpośrednie połączenie i jest opcja kupna biletu,niestety po otwarciu się strony do kupna wyskakuje komunikat że nie znaleziono pasującego połączenia.O co chodzi???

Nie sugeruj się Sitkolem,bzdury pokazuje.Przekłamuje nazwy pociągów.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 12-11-2018, 00:49    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dlaczego kłamiesz? przecież ja jeździłem często Hańczą i wiem że w Krakowie rano (szczególnie w weekendy) czekają na nią dzikie tłumy, a nie żadne kilka-kilkanaście osób! w jakim celu piszesz te niezgodne z rzeczywistością rewelacje? Muchy to będzie od Gliwic wozić.

I tutaj masz całkowitą rację. Pisanie o kilkunastu osobach to jakieś totalne bzdury, może obserwacje poczynione po jakiejś solidnej imprezie Very Happy . Jakoś dziwnym trafem nie zdarzyło mi się jeszcze jechać tym pociągiem samemu w przedziale, a w samym wagonie było nie kilkanaście, a kilkadziesiąt osób. I widać jednak większość osób postrzega rzeczywistość taką jaka ona jest, wyjątki będą zawsze Very Happy .

Ale Hańcza musi być zabrana ponieważ dubluje się z jadącym w podobnym czasie Chopinem, który musi jechać przez Kraków. Mi jednak bezpośredniego połączenia Krakowa z Suwałkami żal, ale z drugiej strony Śląsk też cierpiał na brak porannego, ekonomicznego i szybkiego połączenia do stolicy. Jeżeli ma się Chopina to niestety Hańczę trzeba oddać.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 12-11-2018, 10:33    Odpowiedz z cytatem

Skoro już się zabiera Hańczę to wypadałoby zostawić chociaż Karpaty, w których po zmianie rozkładu frekwencja na pewno by wzrosła z uwagi na brak alternatywy zapewniającej możliwość wczesnoporannego dotarcia do Warszawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rafel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Wrz 2015
Skąd: Linia 96

PostWysłany: 12-11-2018, 10:35    Odpowiedz z cytatem

Nie głupim rozwiązaniem by było skomunikować Hańczę z odjeżdżającym z Warszawy Chopinem to by wiele osób pogodziło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 12-11-2018, 11:28    Odpowiedz z cytatem

sheva17 napisał/a:
(...) Jeżeli ma się Chopina (...)

Tak, kurna, dwa wagony w segmencie ekonomicznym w bardzo szybkim porannym pociągu łączącym dwa największe miasta w kraju na najbardziej dochodowej trasie nazywasz pociągiem...?

Rafel napisał/a:
Nie głupim rozwiązaniem by było skomunikować Hańczę z odjeżdżającym z Warszawy Chopinem to by wiele osób pogodziło.

Jeszcze lepiej... Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 12-11-2018, 13:02    Odpowiedz z cytatem

myszka napisał/a:
Przeglądam sobie rozkład 2018/19 na sitkolu i na portalu pasażera. Różnią się od siebie o blisko 100 % !!!
Któremu wierzyć?

Dobre pytanie.
Np.Moniuszko jako IC z Bydgoszczy przez Toruń do Warszawy czy Moniuszko jako TLK z Szczecina przez Poznań do Warszawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jack Daniel's Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Kwi 2015

PostWysłany: 12-11-2018, 13:29    Odpowiedz z cytatem

sheva17 napisał/a:
I tutaj masz całkowitą rację. Pisanie o kilkunastu osobach to jakieś totalne bzdury, może obserwacje poczynione po jakiejś solidnej imprezie Very Happy . Jakoś dziwnym trafem nie zdarzyło mi się jeszcze jechać tym pociągiem samemu w przedziale, a w samym wagonie było nie kilkanaście, a kilkadziesiąt osób. I widać jednak większość osób postrzega rzeczywistość taką jaka ona jest, wyjątki będą zawsze.


Jak widać póki co jestem jedyną osobą, która raczyła podać faktyczne liczby jeśli chodzi o frekwencję Hańczy w czasie odjazdu z Krakowa. Wy za to potraficie pisać o wielkiej frekwencji, ale żaden póki co nie napisał w konkretnych liczbach ile tych ludzi w końcu wyjeżdża np. w środy lub czwartki z Krakowa. Za to niezawodny Sheva17 jak już nie ma argumentów, to skutecznie rzuca małostkowymi zaczepkami na poziomie gimnazjum, może to Ty na ogół jesteś po imprezach, nawet by to tłumaczyło fakt, że skoro ja widzę 20-25 osób w pociągu, to Ty widzisz kilka razy więcej, wszak alkohol robi swoje Laughing Happy

Sheva17 napisał/a:
Ale Hańcza musi być zabrana ponieważ dubluje się z jadącym w podobnym czasie Chopinem, który musi jechać przez Kraków. Mi jednak bezpośredniego połączenia Krakowa z Suwałkami żal, ale z drugiej strony Śląsk też cierpiał na brak porannego, ekonomicznego i szybkiego połączenia do stolicy. Jeżeli ma się Chopina to niestety Hańczę trzeba oddać.


Chłopie, co Ty bredzisz w ogóle? Hańcze zabierają, bo Chopin jedzie w podobnych godzinach? Przecież Chopin jedzie 2 godziny później, więc jaka to podobna godzina? Ty na prawdę odstaw ten wspomniany alkohol, bo przynosi Ci więcej szkód niż pożytku.

Hańczę zabierają z Krakowa bo raz, że wozi z tego miasta powietrze i dopiero od Warszawy się zapełnia, a dwa, że dla Śląska jest to zadośćuczynienie za zabranego Chopina. Nawet nie muszę chyba wspominać, że Chopinem z Katowic i Sosnowca jeździło całkiem sporo osób do Warszawy więc widocznie w PKP IC liczą na to, że podobnie będzie z Hańczą. Jakoś takiego przekonania nie mają co do Krakowa, ciekawe dlaczego?

Generalnie w całej tej gównoburzy o Hańczę nie twierdzę, że Kraków nie powinien mieć połączenia z Suwałkami, powinien. Ale o innej porze, bo ca. 4:30 się nie sprawdziła nawet w połączeniu bezpośrednim do Warszawy, a co dopiero mówić o Suwałkach. Gdyby było jakieś połączenie ok. 7 z Krakowa do Suwałk to z całkowitą pewnością frekwencja byłaby zdecydowanie wyższa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

abc19870702 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2018
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 12-11-2018, 18:55    Odpowiedz z cytatem

Ktoś wie od kiedy będzie możliwość kupna biletu?Chciałem miesiąc wcześniej bo wtedy mam 30 % zniżki ale widze że chyba nici z tego,no chyba że po prostu podejść do kasy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Modus90 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Gru 2017

PostWysłany: 12-11-2018, 21:37    Odpowiedz z cytatem

W kasie też chyba raczej Ci nie sprzedadzą... Jak szukałem na rozklad pkp połączeń po 9.12 to kazali ponownie patrzeć po 15.11 (taki komunikat...), więc możliwe, że dopiero wtedy. A 30 procentowa zniżka jest do 3 tygodni przed przejazdem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 13-11-2018, 08:30   

aanniiaa napisał/a:

Rafel napisał/a:
Nie głupim rozwiązaniem by było skomunikować Hańczę z odjeżdżającym z Warszawy Chopinem to by wiele osób pogodziło.

Jeszcze lepiej... Shocked

Kontestujesz skomunikowanie w Chopinem, czy ideę skomunikowania jako taką?
Powrót do góry

OkOuKo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2018

PostWysłany: 13-11-2018, 17:57   SZYNDZIELNIA Odpowiedz z cytatem

według kolejnej zmiany na Portalu Pasażera
TLK SZYNDZIELNIA relacji Wrocław Główny - Bielsko Biała Główna zmienia się w IC SZYNDZIELNIA
W Grudniu kursować będzie drogą okrężną przez Gliwice, Katowice,
w Lutym z pominięciem Rybnika - z dodatkowym postojem na Rybnik Piaski
podobna sytuacja z TLK HALNY Bydgoszcz Główna - Bielsko Biała Główna / Zakopane
zauważyłem również zmiany w nazwach - zaplanowany IC DASZYŃSKI z Bielska Białej do Warszawy Wschodniej, zmienił nazwę na IC DAMROT,
TLK HALNY, PODHALANIN
oraz IC OSCYPEK jeszcze bardziej okrojone terminami...

Szyndzielnia2.jpg
IC SZYNDZIELNIA - Luty
Plik ściągnięto 139 raz(y) 143.18 KB

Szyndzielnia.jpg
IC SZYNDZIELNIA - Grudzień
Plik ściągnięto 131 raz(y) 134.55 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 13-11-2018, 19:43    Odpowiedz z cytatem

dddbb napisał/a:
aanniiaa napisał/a:

Rafel napisał/a:
Nie głupim rozwiązaniem by było skomunikować Hańczę z odjeżdżającym z Warszawy Chopinem to by wiele osób pogodziło.

Jeszcze lepiej... Shocked

Kontestujesz skomunikowanie w Chopinem, czy ideę skomunikowania jako taką?

Podważ(ył)am ideę wykorzystania "Chopina" w relacjach krajowych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 13-11-2018, 23:20    Odpowiedz z cytatem

@Jack Daniels: nie da się czytać tych BREDNI które wypisujesz na temat Hańczy, nie jeździ pusta z Krakowa,i szkoda dyskutować z kimś kto upiera się przy swoich wyimaginowanych stwierdzeniach, zapewne TOBIE pasuje aby jeździła do Gliwic z prywatnych powodów więc dorobiłeś fałszywą ideologię do w/w .
Co do Katowic, to będą miały po 3:00 TLK Górnik do Warszawy więc Hańcza im do niczego niepotrzebna. Kraków zostanie okradziony z porannego pociągu w pięknym stylu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kolejoman2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: 14-11-2018, 02:31   Re: SZYNDZIELNIA Odpowiedz z cytatem

OkOuKo napisał/a:
w Lutym z pominięciem Rybnika - z dodatkowym postojem na Rybnik Piaski

Nie wiem w jaki sposób miałby pominąć Rybnik. Albo to błąd albo po prostu przejeżdża przez stację po torze bez peronu, ale to by było jeszcze dziwniejsze.

_________________
Pozdr.
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

OkOuKo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2018

PostWysłany: 14-11-2018, 14:17    Odpowiedz z cytatem

Obstawiam prace torowe na stacji. Już w Sierpniu miało tak być. Osobówki Bielsko-Racibórz/Bohumin na odcinku Rybnik Piaski - Rybnik Towarowy bez zatrzymania w Rybniku i ZKA do/z Rybnika. Z tego co kojarzę, wymiana rozjazdów na wjeździe od strony Żor.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 37 z 68 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 66, 67, 68  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl