Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 66, 67, 68  Następny
Rozkład jazdy 2018/2019
Autor Wiadomość

Patryk05 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Mar 2007
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 28-01-2019, 12:49    Odpowiedz z cytatem

@pawelu TLK Uznam ma stare wagony, często z brudnymi toaletami. Nie polecam tego pociągu, lepiej jechać wygodnym Regio do Poznania i tam się na jakiś skład ze zmodernizowanymi wagonami przesiąść.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Krzychu_36 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Kwi 2017

PostWysłany: 28-01-2019, 15:17    Odpowiedz z cytatem

Co sie dzieje z Praha ze sob/niedz miała ponad 70 min spóźnienia z Czech?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 29-01-2019, 12:20    Odpowiedz z cytatem

Patryk05 napisał/a:
@pawelu TLK Uznam ma stare wagony, często z brudnymi toaletami. Nie polecam tego pociągu, lepiej jechać wygodnym Regio do Poznania i tam się na jakiś skład ze zmodernizowanymi wagonami przesiąść.

Jeżeli ktoś jedzie Uznamem to znaczy że potrzebuje być w stolicy rano także ciężko pojechać regio do Poznania i tam przesiąść się na jakieś zmodernizowane.W Poznaniu szału teraz nie ma.Bo poza Gałczyńskim który zresztą jedzie z Szczecina to reszta tych zmodernizowanych to kategoria EIC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mawel Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 26 Maj 2018
Skąd: Szczecin, Chociwel

PostWysłany: 29-01-2019, 12:49    Odpowiedz z cytatem

Ktoś z was ma informacje o Rybaku i Gryfie (Szczecin - Olsztyn - Białystok), które powinno zmienić kategorie z TLK na IC oraz zmodernizowane zestawienie nowe wagony?


Ostatnio zmieniony przez Mawel dnia 29-01-2019, 13:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ElmoVanKielmo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2012

PostWysłany: 29-01-2019, 13:12    Odpowiedz z cytatem

@mawel jeszcze trochę i się wypiszę z tego forum przez Ciebie. Czy napisanie prostego zdania po polsku to jest zadanie z zakresu technologii rakietowej?
Co to jest "zmodernizowane nowe zestawienie wagony"???!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mawel Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 26 Maj 2018
Skąd: Szczecin, Chociwel

PostWysłany: 29-01-2019, 13:19    Odpowiedz z cytatem

ElmoVanKielmo napisał/a:
@mawel jeszcze trochę i się wypiszę z tego forum przez Ciebie. Czy napisanie prostego zdania po polsku to jest zadanie z zakresu technologii rakietowej?
Co to jest "zmodernizowane nowe zestawienie wagony"???!!!

A nie możesz po prostu uszanować mnie co ja pisze, zajmij się ze sobą. Poprawie "zmodernizowane zestawienie nowe wagony", nie wiem co ci przeszkadza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kruczek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Wrz 2009

PostWysłany: 29-01-2019, 15:16    Odpowiedz z cytatem

Po to używamy poprawnego języka, by druga osoba nie miała problemu ze zrozumieniem. Poprawne i staranne pisanie, to też okazywanie szacunku dla wszystkich czytających. Mnie osobiście denerwuje takie niezrozumiałe pisanie i odbieram to jako zwykłe olewactwo...

_________________
Tramwaj musi wrócić do Gliwic. Frankiewicz już odszedł!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ElmoVanKielmo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2012

PostWysłany: 29-01-2019, 23:25    Odpowiedz z cytatem

Mawel napisał/a:
ElmoVanKielmo napisał/a:
@mawel jeszcze trochę i się wypiszę z tego forum przez Ciebie. Czy napisanie prostego zdania po polsku to jest zadanie z zakresu technologii rakietowej?
Co to jest "zmodernizowane nowe zestawienie wagony"???!!!

A nie możesz po prostu uszanować mnie co ja pisze, zajmij się ze sobą. Poprawie "zmodernizowane zestawienie nowe wagony", nie wiem co ci przeszkadza.

@mawel ja Cię szanuję. Proszę tylko, żebyś pisał normalnie - żeby nie trzeba było cztery razy każdego Twojego postu czytać w celu jego zrozumienia. Zgadzam się z przedmówcą. To Ty okazujesz brak szacunku dla innych użytkowników forum pisząc niechlujnie. Kiedy trzeba zajmuję się sobą, a gdy chcę wiedzieć, co na kolei słychać to zaglądam tutaj. Właśnie po to, a nie żeby ćwiczyć rozwiązywanie szyfrów. Nie przyczepiałbym się do błędów ortograficznych ani interpunkcyjnych, bo do tego nie każdy ma zdolności - dysleksja itp. Ale zakładam, że potrafisz formułować poprawne gramatycznie i logicznie zdania, kiedy mówisz, więc proszę, żebyś zrobił to samo w trakcie pisania. Osobiście nic do Ciebie nie mam i życzę zdrowia i wszystkiego dobrego. Po prostu ciężko zrozumieć Twoje dotychczasowe posty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 29-01-2019, 23:38    Odpowiedz z cytatem

ElmoVanKielmo, to nie jest jego wina. Żyjemy niestety w takich czasach, że młodzież zatraca zdolność poprawnego wyrażania się. Szkoła óczy zamiast uczyć (pseudo matura 30% dla debili), czytelnictwo upada (gros młodych ludzi kontakt z papierem ma tylko w WC po wypróżnieniu się). Dzieci i młodzież komunikują się ze sobą na zasadzie popularnych „Kuców z Bronksu”, zaś podstawowa aktywność intelektualna to masowanie smartfona na fejsie. To przekłada się na internetowe fora dyskusyjne (nieco już archaiczne), gdzie jeszcze trzeba trochę wysilić mózgownicę. Takie czasy...


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 01-02-2019, 10:20    Odpowiedz z cytatem

ElmoVanKielmo napisał/a:
@mawel jeszcze trochę i się wypiszę z tego forum przez Ciebie. Czy napisanie prostego zdania po polsku to jest zadanie z zakresu technologii rakietowej?
Co to jest "zmodernizowane nowe zestawienie wagony"???!!!


http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=383425#383425

Rolling Eyes i nauka idzie dalej w las:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

jakubkrzeminski Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 20 Sie 2017

PostWysłany: 01-02-2019, 14:39    Odpowiedz z cytatem

"zmodernizowane nowe zestawienie wagony" - mi podoba się Smile
Ktoś podróżował nowym pociągiem TLK Hańcza? Jak dużo osób podróżuje z Warszawy do Gliwic o takiej godzinie? Dawniej jeździłem na tej trasie znacznie częściej i dostrzegałem lukę o tej godzinie (ostatnia dogodna możliwość dojazdu do Gliwic była o 16:50). W przeciwnym kierunku tj. Gliwice - Warszawa po godzinie 14:00 jest dość trudno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kruczek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Wrz 2009

PostWysłany: 01-02-2019, 19:45    Odpowiedz z cytatem

A tam dość trudno, KŚ i przesiadka w Katowicach na IC to żaden problem i w sumie na popołudniowe wyjazdy do Warszawy to zupełnie wystarczy. Za chwilę KŚ będzie w wspólnym bilecie i nie będzie trzeba osobnych kupować.

_________________
Tramwaj musi wrócić do Gliwic. Frankiewicz już odszedł!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gaspares Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Mar 2008
Skąd: Wrocław / Zgorzelec

PostWysłany: 01-02-2019, 23:06    Odpowiedz z cytatem

Od marcowej korekty Rozewie i Przemyślanin z postojami w Jarocinie.

_________________
W ŚWIECIE IMITACJI DOSKONAŁYCH SZTUKA RODZI SIĘ Z PRZEKŁAMAŃ W KOPIOWANIU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 02-02-2019, 01:22    Odpowiedz z cytatem

Czy ja dobrze widzę że Bory Tucholskie zostaną przedłużone do Gorzowa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ElmoVanKielmo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2012

PostWysłany: 02-02-2019, 09:51    Odpowiedz z cytatem

Muszą w tym celu chyba posadzić sporo drzew. Przedłużanie borów to trudne zadanie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 53 z 68 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 66, 67, 68  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl