Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[relacja] Wycieczka do Starého Města pod Sněžníkem
Autor Wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 25-01-2018, 11:17   [relacja] Wycieczka do Starého Města pod Sněžníkem Odpowiedz z cytatem

Wycieczka do Starého Města pod Sněžníkem i Zlatých Hor
W niedzielę, 21 stycznia wybrałem się do Czech. Celem było zaliczenie dwóch kikutów w kraju ołomunieckim, a mianowicie Hanušovice -Staré Město pod Sněžníkem i Mikulovie-Zlaté Hory. Wyjazd rozpoczynam o 4:31, osobówką Gliwice-Częstochowa jadę do Katowic.
6 minut i jestem na miejscu. Osobowy do Bohumina pojechał 20 minut temu, ale podczas tego wyjazdu postanowiłem skorzystać sobie z oferty VISIT OSTRAVA i kupić bilet na IC MORAVIA do Ostravy za 6 € i powrotny, także na MORAVIĘ. Oferta wydaje się być rozsądna, zwłaszcza, gdy porównamy ją do ceny bazowej biletu na tej trasie, która jest ponad dwa razy droższa. Bilety w taryfie VISIT OSTRAVA można kupić maksymalnie dzień przed wyjazdem.

Cała relacja i zdjecia, na moim blogu. Zapraszam.
https://kolejapopolsce.blogspot.com/2018/01/wycieczka-do-stareho-mesta-pod.html
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Groźny Fanatyk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Wrz 2009
Skąd: Poznań Karolin

PostWysłany: 06-02-2018, 21:05    Odpowiedz z cytatem

Świetna relacja, dzięki!

Byłem w Starym Meście latem 2015 i niestety akurat linia była wtedy zamknięta...

_________________
EX "Groźny Fanatyk"
Łomża - Ostrołęka - Tłuszcz - Warszawa - Łowicz - Łódź - Ostrów Wkp - Grabów nad Prosną
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 27-02-2018, 21:01    Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl