Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[rel] Z KSK Wrocław do Sobótki Zachodniej
Autor Wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 21-09-2018, 09:41   [rel] Z KSK Wrocław do Sobótki Zachodniej Odpowiedz z cytatem

W niedzielę, 16.09.2018 Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu organizował przejazd specjalny do Sobótki Zachodniej. Dało to możliwość zaliczenia odcinka Wrocław Gł.-Sobótka Zachodnia, po którym nie kursują pociągi pasażerskie. Jako, że na wcześniejsze przejazdy się nie załapałem, to postanowiłem się wybrać.
Rozpoczynam z lekką rezerwą, żeby nie ryzykować 15-minutowej przesiadki w Gliwicach. Osobówką Gliwice-Częstochowa podjeżdżam do Katowic. Udaję się do kasy w celu zakupu biletu na SWAROŻYCA i oczekuje na jego.podstawienie. Skład nie jest długi, chyba z 5 wagonów, mimo to przez całą podróż mam prywatny przedział. Przez większość trasy drzemię, budzę się na wjeździe do Oławy i dalej już czuwam. Do Wrocławia docieram planowo i mam ponad godzinkę do pociągu specjalnego, który po części spędzam w MaCu, a po części kręcąc się po dworcu. Tłumek ludzi na peronie 5 rośnie, koło 8:45 podstawia się skład w postaci SM30, 3 wagonów retro i wagonu pocztowego, w którym istnieje możliwość przewozu rowerów...

Cała relacja i zdjęcia na moim blogu, zapraszam.
https://kolejapopolsce.blogspot.com/2018/09/z-ksk-wrocaw-do-sobotki-zachodniej.html?showComment=1537517906106#c5344906506874667185
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl