Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 60, 61, 62  Następny
Rozkład jazdy 2019/2020
Autor Wiadomość

Mawel Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 26 Maj 2018
Skąd: Szczecin, Chociwel

PostWysłany: 24-08-2019, 07:49    Odpowiedz z cytatem

czaszka
Nowy RJ 2019/2020 dla Zielonej Góry
TLK ZIELONOGÓRZANIN Zielona Góra 3:42 - Zbąszynek 4:24 - Poznań Gł. 5:35 - Warszawa Wsch. 9:46
TLK BACHUS Zielona Góra 8:30 - Zbąszynek 9:26 - Poznań Gł. 10:47 - Gdynia Gł 14:35
IC UKIEL Zielona Góra 12:35 - Zbąszynek 13:31 - Poznań Gł. 14:45 - Olsztyn Gł 18:22
TLK CZARTORYJSKI Zielona Góra 15:45 - Zbąszynek 16:30 - Poznań Gł. 17:41 - Warszawa Wsch 21:21 - Lublin 23:25
IC STOCZNIOWIEC Zielona Góra 17:43 - Zbąszynek 18:30 - Poznań Gł. 19:12 - Gdynia Gł. 23:24
a przez Zbąszynek NOWY RJ 2019/2020
TLK MEWA Szczecin Gł/Gorzów Wlkp. - Zbąszynek 8:28 - Poznań Gł. 9:41 - Warszawa Wsch 13:11
IC GAŁCZYŃSKI Szczecin Gł/Gorzów Wlkp - Zbąszynek 17:49 - Poznań Gł. 19:12 - Warszawa Wsch 22:51
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tmb Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2019

PostWysłany: 24-08-2019, 11:16    Odpowiedz z cytatem

Wreszcie w IC ktoś poszedł po rozum do głowy Smile

Dla Kotliny Kłodzkiej- in plus, choć brakuje nocnego do Gdyni !!

IC Śnieżka Warszawa Wschodnia-Szklarska Poręba/Kudowa Zdrój ,kursuje w weekendy.
Mam nadzieję, że w wakacje zrobią codziennie , tak jak teraz Halny

TLK Halny - to jest pomyłka, i wreszcie ktoś ruszył głową.

Czas przejazdu Śnieżki na odcinku Wrocław-Kudowa-Wrocław- bardzo dobry.
Jedyny minus- w drodze do Wawy, dfłuugi postój we Wrocławiu- czekanie na Szklarską .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szymkalisz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2010

PostWysłany: 24-08-2019, 11:24    Odpowiedz z cytatem

A co tam w planach dla LK 14 między Łodzią a Ostrowem? Jest coś na Wrocław z Łodzi koło 16-17? Pobrzeże zostaje?

Z góry dzięki Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tmb Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2019

PostWysłany: 24-08-2019, 11:26    Odpowiedz z cytatem

Z tego co widziałem, Pobrzeże chyba wylatuje, jedna para IC przez Krotoszyn na stałe ( poranna). Rozkład podobny do tego z obecnego roku.
IC Odra przez Ostrów Wlkp Smile

[ Dodano: 24-08-2019, 13:03 ]
Tak jak z Suwałkami Smile

Znowu wraca połączenie TLK Podlasiak /Latarnik Świnoujście/Szczecin- Suwałki.

Po co takie cuda robić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Urbi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Kwi 2009
Skąd: Łódź / UK

PostWysłany: 24-08-2019, 12:49    Odpowiedz z cytatem

Pobrzeże skrócone do Łodzi, reszta bez większych zmian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

tmb Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2019

PostWysłany: 24-08-2019, 13:04    Odpowiedz z cytatem

Jest coś po 15 i po 17 ( Białystok-Zgorzelec - na Darcie)

Masz po 14
szymkalisz napisał/a:
A co tam w planach dla LK 14 między Łodzią a Ostrowem? Jest coś na Wrocław z Łodzi koło 16-17? Pobrzeże zostaje?

Z góry dzięki Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 24-08-2019, 13:22    Odpowiedz z cytatem

Mawel- IC Stoczniowiec z Gałczyńskim pojadą razem na odcinku Zbąszynek-Poznań? Sugeruje to godzina przyjazdu do Poznania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tmb Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2019

PostWysłany: 24-08-2019, 14:09    Odpowiedz z cytatem

Nie pojadąSmile

IC Gałczyński- Gorzów /Wawa -odjazd z Zbąszynka 17.49
IC Stoczniowiec z Zbąszynka 18.30

W poznaniu- 18.50/19.29
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pabianiczanin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2008
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 24-08-2019, 15:16    Odpowiedz z cytatem

Witam.Przeglądałem nowy/propozycję RJ 2019/2020 i moje wnioski z regiony Łódzkiego są takie:
1.Najbardziej cieszy powrót Włókniarza tylko ciekawe dlaczego tak wcześnie będzie wyruszał z Łodzi (4:57) ,jakby nie mógł startować około godziny 6 rano.
2.Również dobra wiadomość dla Łodzi bo wraca bezpośredni pociąg na Hel i Łebę (TLK "Wydmy") a duży minus tego pociągu jest taki ,że między Widzewem a Inowrocławiem w ogóle się nie zatrzymuje.
3.Czyżby Karpaty faktycznie wjeżdżałyby do Łodzi Question jeżeli tak to zyskujemy Zakopane i Przemyśl
4.Pobrzeże tylko z Łodzi i niestety znowu przez Warszawę
5.Pociąg chyba IC "Słupia" w rel. Łódź - Kołobrzeg - Łódź ,przyjazd do Łodzi Fabr. około 1 w nocy ,brawa za inteligencje ze strony PIC-u
6.Pozostałe i te co wymieniłem no cóż może jeszcze coś się pozmienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mirswa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Cze 2018

PostWysłany: 24-08-2019, 15:46    Odpowiedz z cytatem

Czy ma ktoś zarys rozkładu dla pociągów międzynarodowych konkretnie chodzi mi o stację Bohumin, Chałupki i Zebrzydowice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pajac Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2019

PostWysłany: 24-08-2019, 16:03    Odpowiedz z cytatem

Szkoda że nie puszczą jednego połączenia Szczecin-Olsztyn lub Gdynia-Poznań przez Starogard Gd., Chojnice i Piłę dało by to mieszkańcom bezpośrednie połączenie do tych właśnie miast(oprócz Piły).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tmb Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2019

PostWysłany: 24-08-2019, 16:50    Odpowiedz z cytatem

Spore zaskoczenie jeśli chodzi o Zagórze i Krynicę .

TLK Pogórze ( nocny) codzienny Wrocław-Zagórz,
TLK Wetlina codzienny Poznań-Warszawa-Zagórz

I zdaje się na wagonach bez SKPL

Krynica też fajnie

2 X CODZIENNY TLK
1X TLK WEEKENDOWY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mawel Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 26 Maj 2018
Skąd: Szczecin, Chociwel

PostWysłany: 24-08-2019, 18:17    Odpowiedz z cytatem

jajo31
Nie sądze, ze bezpośredni pojadą przez Zbąszynek, ale uważam ze to bez sensu. Wydaje mi się, ze IC STOCZNIOWIEC pojedzie nowych wagonów 174A dla stacji macierzystej Szczecina, a IC GAŁCZYŃSKI nie wiem, ale podejrzewam ze również jeździ nowych wagonów 174A, ale nie dla stacji macierzystej Szczecina, tylko Warszawy Grochowej. Oczywiście IC GAŁCZYŃSKI jeździ z Gorzowa bezpośredni wagony
Pajac
Szczecin - Olsztyn przez Starogard Gdański? Uważam, ze nie pasowało jechać przez Starogard, tak samo Gdynia - Poznań. Byłem zaskoczony co zobaczyłem w projekcie, że nowe połączenie jeździ z Kołobrzegu do Olsztyna Głównego przez Gdyni Głównej, czyli się nazywa TLK BRYZA. Jeździ codziennie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tmb Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2019

PostWysłany: 24-08-2019, 19:05    Odpowiedz z cytatem

Mawel,

IC STOCZNIOWIEC pojedzie na wagonach wystawianych przez Zakład Gdynia,
IC GAŁCZYŃSKI przez Zakład Warszawa .

iIC GAŁCZYŃSKI do Szczecina, jedzie objazdem ze względu na planowane zamknięcia na linii Krzyż -Szczecin



Mawel napisał/a:
jajo31
Nie sądze, ze bezpośredni pojadą przez Zbąszynek, ale uważam ze to bez sensu. Wydaje mi się, ze IC STOCZNIOWIEC pojedzie nowych wagonów 174A dla stacji macierzystej Szczecina, a IC GAŁCZYŃSKI nie wiem, ale podejrzewam ze również jeździ nowych wagonów 174A, ale nie dla stacji macierzystej Szczecina, tylko Warszawy Grochowej. Oczywiście IC GAŁCZYŃSKI jeździ z Gorzowa bezpośredni wagony
Pajac
Szczecin - Olsztyn przez Starogard Gdański? Uważam, ze nie pasowało jechać przez Starogard, tak samo Gdynia - Poznań. Byłem zaskoczony co zobaczyłem w projekcie, że nowe połączenie jeździ z Kołobrzegu do Olsztyna Głównego przez Gdyni Głównej, czyli się nazywa TLK BRYZA. Jeździ codziennie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jakubkrzeminski Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 20 Sie 2017

PostWysłany: 24-08-2019, 20:09    Odpowiedz z cytatem

Gliwice - Warszawa słabo, nadal 2 pociągi EIP, wnioskowałem o 3 dodatkowe EIP/EIC/IC/TLK tzn. 10 rano, 17 po południu i ewentualnie jakiś nocny jak dawny TLK Karkonosze (na dłuższej trasie najlepiej ze Szklarskiej Poręby przez Gliwice do Warszawy), ostatnia opcja podobno nie była możliwa w tym roku z powodu zamknięć. Zastanawiam się którędy jedzie jeden z pociągów nocnych tzn. ten z Bohumina przez Łódź nad morze, stacje zatrzymań to Rybnik a później już Chorzów Batory i Katowice. Bielsko-Biała zyskuje dodatkowy pociąg do Łodzi i Gdyni, to dobre rozwiązanie za którym opowiadałem się już w 2014 r. ale moim postulatem było wydłużenie każdego z pociągów do Gliwic/Kędzierzyna, Raciborza lub Bielska-Białej. Początek biegu pociągu Doker w Katowicach zmusi do ponownych całorocznych starań o zapewnienie skomunikowań przez Koleje Śląskie, osobno dla każdej korekty. Bardzo znacząca poprawa z Gliwic w kierunku Krakowa oraz w kierunku różnych miejscowości nadmorskich, i to jest pozytywna zmiana. Niestety link już nie działa i nie mogę sprawdzić dokładnych danych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 62 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 60, 61, 62  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl