Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 57, 58, 59  Następny
Rozkład jazdy 2020/2021
Autor Wiadomość

Mawel Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 26 Maj 2018
Skąd: Szczecin, Chociwel

PostWysłany: 29-05-2020, 22:54    Odpowiedz z cytatem

Światowid otrzymałeś mail od MI z 26 maja? To bardzo dziwne, wysłałem do MI z mojego zapytania, czy EIC Chrobry relacji Szczecin Główny - Warszawa Wschodnia - Szczecin Główny zniknie od grudnia, a potem po 11 dniach otrzymałem mail od MI i okazało się, że tego nic nie wynika, ponieważ, tego prace do rozkładu jazdy 2020/2021 jeszcze nie zakończyły. Więc przecież wcześniej dostałem informację od MI, juz wiadomo jakie pociągi zatrzymały na stacji Stargard od grudnia. To bylo 15 maja 2020r. To jakiś nieporozumienie Sad Sad Oprócz Światowida, jeśli otrzymaliscie mailu od MI i tego wynika jakie pociągi będą zatrzymać swojej stacji, to dajcie mi znać!!! Smile Smile

Szeklan, nie, ale możesz zapytać do MI, bo nie mam projektu.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 30-05-2020, 00:23    Odpowiedz z cytatem

My dostaliśmy odpowiedź jako grupa a nie jako prywatna osoba. MI inaczej traktuje stowarzyszenia i grupy a inaczej indywidualne osoby. My korespondujemy z Ministerstwem już od 11 lat bo tyle istnieje nasza grupa. Zawsze dostajemy odpowiedź w ciągu miesiąca od wysłania pisma.

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 30-05-2020, 09:50    Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy MI odpisuje każdemu bo ja już tydzień czekam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

hokent Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2017

PostWysłany: 30-05-2020, 10:21    Odpowiedz z cytatem

jajo31, nie martw się, ja po 13 dniach oczekiwania dowiedziałem się, że jeszcze nic nie wiadomo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 30-05-2020, 11:38    Odpowiedz z cytatem

Przypuszczam, że PIC kazał zamknąć Ministerstwu ryje po tym jak wiele informacji wyciekło. Przecież od dawna wiadomo, że tutaj ogon merda psem a nie pies ogonem. Co do Podsudeckiej, Zgorzeleckiej i linii 274 to mleko już rozlaliśmy i tutaj nic się raczej zmienić nie powinno a jak się zmieni to wyleje się na nich lawina krytyki bo media już o wszystkim wiedzą i piszą.

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kryczens Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Sie 2015

PostWysłany: 30-05-2020, 21:30   Kraków-Berlin oraz Przemyśl-Kołobrzeg Odpowiedz z cytatem

Pisałem ostatnio Pismo czy jest planowany jakiś Pociąg w rozkładzie 2020/2021 z Przemyśla/Katowic/Krakowa do Kołobrzegu p. Brzeg,Wrocław,Poznań odpowiedz taka że rozkład jest w trakcie tworzenia i nie mogą powiedzieć czy taki pociąg został zaplanowany wg. informacji z dnia 8 maja( gdy udostępnili mi projekt co zatrzyma się w Brzegu) wynika że wypada całkowicie Zefir ,i Malczewski do Kołobrzegu
poprosiłem by udostępnili wstępna godzinę o której ma IC WAWEL z Krakowa do Berlina wyruszyć jednak nie zamierzają podać odpowiedz taka że bełkot ustaw nastawiali że wiem tyle co wiedziałem Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 30-05-2020, 23:19    Odpowiedz z cytatem

Czyli ewidentnie PIC macza w tym palce. Jedno jest już pewne, jest już maj więc to co puściło MI w 80% raczej pojedzie.

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kryczens Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Sie 2015

PostWysłany: 31-05-2020, 10:14    Odpowiedz z cytatem

zobaczymy może za miesiąc ktoś udostępni projekt służbowy Smile czas pokaże IC Na pewno macza palce bo MI udostępnia za dużo informacji o planach a spółka nie jest Hojna do udostępnienia informacji gdy do IC wysłałem wniosek o udostępnienie informacji jakie pociągi zatrzymają się w Brzegu otrzymałem informację tylko tyle że mój wniosek został przekazany do osób decyzyjnych w spółce a to już ponad 30 dni Very Happy tak że mają rozpęd wiadomo natomiast ze IC WAWEL bez postoju w Strzelcach Opolskich i Oławie
kto mi odpowie na pytanie kto jest organizatorem Nightjet ? IC czy DB ?mam taka dziwną odpowiedz i nie wiem o co cytując : Organizator zawnioskował do przewoźnika „PKP Intercity S.A.” o wprowadzenie postoju na stacji
Brzeg dla poc. „Nightjet”. Z uwagi na to, że jest to pociąg międzynarodowy, ustanowienie postoju
zależne będzie od stanowiska przewoźników zagranicznych, których dotyczy trasa przejazdu
przedmiotowego pociągu;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Miecio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Maj 2020
Skąd: Sulechów

PostWysłany: 31-05-2020, 10:18    Odpowiedz z cytatem

ostbahn1 napisał/a:
jajo31 napisał/a:
Co z rozkładem dla Gorzowa? Dalej bieda w liczbie 4 połączeń dalekobieżnych?


Info z MI
1. TLK „Bory Tucholskie” relacji Kostrzyn – Gdynia Główna – Kostrzyn;
2. TLK „Kociewie” relacji Gdynia Główna – Gorzów Wielkopolski – Gdynia Główna (wagony bezpośrednie do stacji Łódź Kaliska);
3. IC „Gałczyński” relacji Szczecin Główny – Warszawa Wschodnia – Szczecin Główny (wagony bezpośrednie do stacji Gorzów Wielkopolski);
4. TLK „Lubuszanin” relacji Gorzów Wielkopolski – Chełm – Gorzów Wielkopolski;
5. IC „Chełmoński” relacji Kraków Główny – Świnoujście – Kraków Główny (wagony bezpośrednie do stacji Gorzów Wielkopolski).

Wygląda na to, że IC „Gałczyński” przez Zbąszynek, IC „Chełmoński” przez Zbąszynek, Zieloną Górę. Może być dobry czas do Wrocławia tą trasą. TLK „Lubuszanin” - ???

Jeśli chodzi o PRy, to bez wielkich zmian. Nie ma 4-ej pary do Poznania. UM ponoć myśli, czy nowe 3-y członowe Newagi zakupić w wersji hybrydowej.

Jak Chełmoński z Gorzowa pojedzie bezpośrednio do Rzepina przez Zbąszynek i tam połączą go z częścią z Szczecina to może być dobry czas przejazdu do Wrocławia ale pewnie ze względu na brak loków spalinowych od Gorzowa do Zbąszynka pojedzie razem z TLK Lubuszanin a wtedy rozłączanie z Zbąszynku łączenie w Rzepinie to dobrego czasu przejazdu nie będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Auderman Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Maj 2020
Skąd: Poznań

PostWysłany: 31-05-2020, 14:48    Odpowiedz z cytatem

Nightjeta organizuje ÖBB ale PKPIC jako operator krajowy wprowadza postoje na terenie kraju oczywiście za zgodą ÖBB

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCqsfA4g1o1a0hk3ACOI9AfQ Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryczens Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Sie 2015

PostWysłany: 31-05-2020, 19:48    Odpowiedz z cytatem

Czyli wygląda na to że OBB chce zatrzymać skład w Brzegu skoro organizator zawnioskował do PKP IC O postój na w/w stacji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

RepBes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Lip 2019
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01-06-2020, 19:33    Odpowiedz z cytatem

Projekt rozkładu jazdy pociągów dla woj. śląskiego.
Zaznaczam przy tym, że do tego jest takie zastrzeżenie, że nie zostało to jeszcze uzgodnione z KŚ, przez to nie ma lub brakuje w wielu przypadkach pociągów KŚ, ale mimo to, cieszcie się. Smile
Rozmiar pliku za duży, więc załącznik do pobrania jest tutaj: https://1drv.ms/b/s!AlLJhrEcwA3rqHyeyTkPAjTgSjNg?e=yO7USu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rufi1302 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Maj 2015

PostWysłany: 01-06-2020, 20:18    Odpowiedz z cytatem

Łeee...Nic kompletnie nie wiecie,to po co się jarać? Tyle razy pisałem pytanie na forum i kazaliście pisać mi e-maile. Tacy znawcy Laughing 30 dni przed wprowadzeniem w życie NRJ przekonamy się jak to będzie wyglądało,bo tutaj panuje jakiś stek bzdur wyssanych z palca! Tyle w temacie! Do widzenia Język A te wszystkie informacje ws.rozkładu,to jakieś chore wymysły Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01-06-2020, 23:51    Odpowiedz z cytatem

Żagań bez drugiego pociągu PKP Intercity. Nowe stanowisko resortu infrastruktury

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Ministerstwo Infrastruktury nie planuje zwiększać oferty przewozowej dla Żagania. Miasto w kolejnym rocznym rozkładzie jazdy ma być wciąż obsługiwane przez tylko jeden pociąg dalekobieżny. Nadal będzie to TLK „Konopnicka” z Zielonej Góry do Warszawy.

Czytaj więcej:
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/zagan-jednak-bez-drugiego-pociagu-pkp-intercity--nowe-stanowisko-mi-96994.html

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

SA 133-019 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sty 2012
Skąd: Białystok/Rybnik

PostWysłany: 02-06-2020, 12:58    Odpowiedz z cytatem

Witam, czy dla Czarnej Białostockiej w rozkładzie jazdy 2020/2021 będą przywróce postoje poc. spółki IC ( Hańcza, Podlasiak)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 59 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 57, 58, 59  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl