Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 57, 58, 59  Następny
Rozkład jazdy 2020/2021
Autor Wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20-06-2020, 15:16    Odpowiedz z cytatem

No i znalazł się jeden kretyn, który nie wytrzymał i musiał pognać na konkurencyjne, wrogo do nas nastawione forum i chwalić się tym co ode mnie dostał. A tak prosiłam, żeby zachować dyskrecję:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=390761#390761

Skoro nie dotarło do wszystkich to wszyscy poniosą konsekwencje. Tak jak uprzedzałam. W przyszłym roku projekt rozkładu otrzyma ode mnie tylko ściśle wyselekcjonowane grono forumowiczy. To będzie garstka ludzi. Reszta obejdzie się smakiem!

Podziękujcie temu typowi, który jeszcze dziś dostanie bana:

http://infokolej.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=10446

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

obiezykraj Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Kwi 2009
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20-06-2020, 16:00    Odpowiedz z cytatem

Nie chcę się za bardzo wtrącać, bo to nie moja sprawa, ale chyba liczyliście się z taką możliwością, skoro oznaczaliście przekazywane projekty.
Szkoda, żeby teraz wszyscy uczciwi za to cierpieli :-(

Jak wiecie kto to był, to ban na rok, żeby odstraszyć kolejnych następców.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 20-06-2020, 16:38    Odpowiedz z cytatem

Victoria, uprzedzałam? Uprzedzałam. Wyszło na moje? Wyszło. Miałam jak zwykle rację? Miałam. Już tyle razy sparzyłaś się na mikolach, że podziwiam, że jeszcze masz do nich cierpliwość. Przecież pisałam, że mogę opłacić serwer. Niedawno zarobiłam na giełdzie kilka tysięcy, więc te kilkaset złotych mogłabym dać. A tak tylko nerwy i szarpanie się z mikolstwem...

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

janox79 Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 17 Lut 2007
Skąd: Legnica

PostWysłany: 20-06-2020, 18:39    Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że niektórzy nie potrafią siedzieć cicho Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

kryczens Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Sie 2015

PostWysłany: 20-06-2020, 19:49    Odpowiedz z cytatem

Co roku znajdzie się jakiś imbecyl który musi się wywyższyć z tym że posiada projekt Rozkładu , ja go posiadam od victori co roku jakoś nigdzie nim nie szastam na lewo i prawo. Szkoda słów dziewczyna się stara a głąby nie rozumieją 🥺
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 20-06-2020, 20:43    Odpowiedz z cytatem

Proponuję jeszcze podać, za ile ten ktoś się sprzedał (ile wpłacił). Za tydzień niedziela handlowa i niektórzy znów się sprzedadzą za 500.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

KolejoweGliwice Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Cze 2020

PostWysłany: 20-06-2020, 22:49    Odpowiedz z cytatem

Jest ktoś w stanie podać mi cokolwiek co będzie jeździło w Gliwicach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wamp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Cze 2020

PostWysłany: 21-06-2020, 13:45    Odpowiedz z cytatem

Co będzie jeździło do Suwałk i w jakich porach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Auderman Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Maj 2020
Skąd: Poznań

PostWysłany: 21-06-2020, 14:18    Odpowiedz z cytatem

Admin prosił zachować dyskrecję dlatego nic się tutaj nie dowiecie z rozkładu nowego
Ewentualnie można poszukać w tym co było wcześniej pisane

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCqsfA4g1o1a0hk3ACOI9AfQ Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

hokent Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2017

PostWysłany: 21-06-2020, 20:24    Odpowiedz z cytatem

Kolega konfident jeszcze się chwalił na PW, że rozkład dostał za darmo i to w taki sposób, że chyba miałem poczuć się frajerem, że dołożyłem się do funkcjonowania naszego forum. Szkoda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

KolejoweGliwice Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Cze 2020

PostWysłany: 21-06-2020, 22:02    Odpowiedz z cytatem

Szkoda Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 21-06-2020, 22:34    Odpowiedz z cytatem

Proponuję zakończyć tę jałową dyskusję. Victoria powiedziała co miała do powiedzenia i nie ma potrzeby dalej drążyć tematu.

Skupcie się na nowym rozkładzie, jeśli nie PKP IC to przewoźników regionalnych. Niestety żyjemy w chorym państwie (nie chorym kraju, bo kraj mamy piękny!), w którym beton PKP wciąż tkwi w poprzednim, słusznie minionym ustroju, robiąc z projektu rozkładu jazdy pociągów tajemnicę wagi państwowej. Ale nie narzekajmy, bo mogło być dużo gorzej. Przypominam, że jeszcze nie tak dawno (konkretnie za rządów PO-PSL) nowy rozkład jazdy nie był znany nawet w trakcie jego obowiązywania (pamiętny zimowy chaos na torach, po którym Wach stracił stołek prezesa PKP SA). A teraz przynajmniej mamy gwarancję, że PKP PLK opublikuje nowy rozkład co najmniej na 3 tygodnie przez wejściem w życie, czyli najpóźniej w drugiej połowie listopada (czasem robi to dużo wcześniej). To duży progres! Kiedyś tak dobrze nie było, co powinni pamiętać starsi forumowicze. Pamiętam jeszcze, że nowy rozkład PKP najpierw pojawiał się w niemieckim hafasie i stamtąd dowiadywałam się, co nasz kochany beton PKP przygotował na nowy sezon.

Wracając do chorego państwa (nie kraju)... W normalnym państwie przyszły rozkład jazdy pociągów jest publikowany kilka miesięcy wcześniej i ewentualnie poddawany jeszcze konsultacjom społecznym. To oznaka szacunku władzy dla pasażerów, którzy utrzymują państwową kolej z podatków i biletów. W Polsce nikt pasażerów i podatników nie szanuje. Ba, władza nimi szczerze gardzi! Beton PKP i nadzorujący kolej minister gardzą tymi, dzięki którym oni mają pracę. To tak jakbym ja gardziła klientami mojej prywatnej firmy, dzięki którym zarabiam pieniądze na utrzymanie domu i rodziny. Obłęd, co nie?

Niestety w takim kolejowym obłędzie żyjemy. W obłędzie, który w żadnym normalnym państwie nie ma racji bytu. Przykładowo w Niemczech czy w Czechach coś takiego nawet jest nie do pomyślenia! Gdybym moim znajomym niemieckim kolejarzom powiedziała co się u nas wyprawia to by nie uwierzyli i uznaliby, że zeszłam z rozumu. Tam bowiem nowe rozkłady już dawno są znane. A w Polsce? U nas nowy rozkład jazdy pociągów regionalnych trzeba od urzędników wydzierać niemal siłą i/lub podstępem, na podstawie wniosku o dostęp do informacji publicznej. A i to urzędy potrafią olać ciepłym moczem, co zdarzało się na Dolnym Śląsku. Ale na UMWD wypracowaliśmy już sposób, by ten rozkład pozyskiwać (parę dni temu Pirat go tu opublikował). Ale co się wcześniej naużeraliśmy z urzędniczym betonem to nasze...

Tak więc mniej ekscytacji, więcej spokoju i czekajcie cierpliwie na ruch PKP IC w tej kwestii. Bywało, że swój projekt sami publikowali w okresie wakacyjnym.

A swoje urzędy marszałkowskie atakujcie wnioskami o dostęp do informacji publicznej, bo kolej regionalna jest dla ludzi ważniejsza od tej dalekobieżnej. Tutaj macie wzór pisma:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=386014#386014

Hmm, kiedy ja ostatnio jechałam pociągiem PKP IC? Chyba wtedy gdy jeszcze pracowałam na kolei. Czyli w czasach starożytnych mniej więcej. Think

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 22-06-2020, 22:29    Odpowiedz z cytatem

Katowice – Kraków już od grudnia pociągami Kolei Śląskich!

Koleje Śląskie uruchamiają regularne połączenia na trasie Katowice-Kraków! Nowa oferta zacznie obowiązywać od 13 grudnia 2020 roku.

Czytaj więcej:
https://kurier-kolejowy.pl/aktualnosci/36518/katowice---krakow-juz-od-grudnia-pociagami-kolei-slaskich.html

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Torczes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Lut 2012

PostWysłany: 24-06-2020, 15:13    Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do osoby posiadajacej zarys-prosilbym tylko o wiadomosc na forum lub na priv odnosnie IC Wawel.Chodzi mi o godziny odjazdu/przyjazdu z Berlina i Wrocławia i ewentualnie jaką trasą pojedzie.
Z góry dziekuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

K_65 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Lut 2016
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: 24-06-2020, 17:10    Odpowiedz z cytatem

Jaki ostatecznie będzie czas przejazdu dla pociągów PICowskich Katowice – Kraków; Opole- Kraków oraz Poznań- Kraków Question

Jaką bowiem logiką kierował się Beton PKP IC, iż od przyszłego rozkładu nie ma ani jednego pociągu relacji Poznań – Kraków jadącego przez Kluczbork, który w Lublińcu będzie odbijał na Częstochowę Stradom i Koniecpol tylko oba jadą przez Katowice, za to zostały pociągi Wrocław – Kraków- Przemyśl przez Lubliniec, Częstochowę Stradom (Koniecpol) alternatywne względem tych, co wrócą na odwieczną trasę przez Katowice.

Czy ma ktoś dowody, poparte oczywiście wyliczeniami, iż nie mam racji, bo dla relacji Poznań- Kraków kombinacja „Ostrów Wlkp. Kluczbork Lubliniec Częstochowa Str. Koniecpol” straciła sens względem alternatywnych i nie jest już obecnie najszybsza, bo że jest słaba ekonomicznie w porównaniu z przejazdem przez Opole Wrocław Leszno to ja oczywiście wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 59 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 57, 58, 59  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl