Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Poszukuję mojego ojca Tadeusza Milewskiego maszynisty PKP
Autor Wiadomość

SlaMil Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 11 Mar 2020

PostWysłany: 11-03-2020, 14:56   Poszukuję mojego ojca Tadeusza Milewskiego maszynisty PKP Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się spotkać z moim ojcem, z którym nie miałem kontaktu od przeszło trzydziestu lat. Nazywa się Tadeusz Milewski i pracował jako maszynista w okręgu Łódź Kaliska. Jeśli wciąż żyje, to miałby dziś przeszło 86 lat.

Pochodzę z rodziny, gdzie wychowywałem się tylko z matką. Mój ojciec odszedł od nas, gdy byłem dzieckiem i od tamtej pory nigdy go nie widziałem. On płacił alimenty na mnie aż do uzyskania przeze mnie pełnoletności.

Chciałbym się spotkać, żeby się z nim pojednać przed jego śmiercią. Mam pragnienie poznania mojego ojca, któremu jestem wdzięczny za dar życia.

Poszukuję jego adresu zamieszkania i ewentualnie telefonu kontaktowego. Jeśli on już nie żyje, to chciałbym otrzymać informację, gdzie jest pochowany.

Jakiekolwiek informacje, nawet jeśli nie są już aktualne, o miejscu pobytu mojego ojca lub osób które mogły go znać byłyby bardzo pomocne w odnalezieniu go.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w mojej sprawie. Możliwe, że to jest ostatnia możliwość spotkania się z moim ojcem ze względu na jego podeszły wiek.

Pozdrawiam
Sławomir Milewski

[size=9:][ [i:][b:]Dodano[/b:]: 11-03-2020, 14:57[/i:] ][/size:]
Slawomir
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl