Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 78, 79, 80  Następny
Rozkład jazdy 2021/2022
Autor Wiadomość

Szeklan Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2019
Skąd: Gorlice

PostWysłany: 31-07-2021, 14:05    Odpowiedz z cytatem

No dobra, skoro TLK Wetlina jedzie do Kłodzka, to co z TLK Bieszczadami? Rozkład dalej będzie zapewniał łatwą dostępność do Krakowa dla mieszkańców Gorlic, Biecza i Jasła?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 31-07-2021, 18:33    Odpowiedz z cytatem

A z Katowic do Zakopanego to nie jest już teraz szybciej przez Kraków? W ogóle będzie dostępna któraś z alternatywnych tras Bielsko - Kalwaria albo Żywiec - Sucha?

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OkOuKo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2018

PostWysłany: 01-08-2021, 09:38    Odpowiedz z cytatem

SILESIA Praha - Warszawa z łącznikiem
Zwardoń - Bielsko - Rybnik (Warszawa) w (C)
Likwidacja ROZEWIE na odcinku Zwardoń /Bielsko - Katowice
Od grudnia pojedzie jako Kraków - Gdynia
PODHALANIN przez Wadowice, Rybnik w wakacje, ferie
HALNY przez Żywiec, Rybnik w wakacje, ferie
SZYNDZIELNIA zostaje do Ustki
IC SKPL na całej trasie Kłodzko - Zagórz
ONDRASZEK Bielsko - Warszawa jako IC po CMK
(w załączniku SILESIA)

Screenshot_20210801_094151.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 428 raz(y) 151.33 KB


_________________
La Noche Es Para Mi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

hokent Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2017

PostWysłany: 01-08-2021, 10:45    Odpowiedz z cytatem

Hej, jakie pociągi od grudnia pojadą po LK272 przez Kluczbork, a jakie LK181 przez Wieluń i Wieruszów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wsvski Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2019

PostWysłany: 01-08-2021, 11:11    Odpowiedz z cytatem

Szykuje się coś nowego w Ełku, bądź Giżycku? Podobno ma być ten remont LK 38, ale coś ciężko mi uwierzyć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 01-08-2021, 11:16    Odpowiedz z cytatem

Adrian M. napisał/a:
Skąd Ty te "rewelacje" wytrzasnąłeś

Jak to skąd wytrzasnął? Z projektu nowego rozkładu PKP IC, który krąży między kilkoma mikolami. Ci zamiast go opublikować w sieci (tego nie zrobią, bo zamiast jaj mają wydmuszki i boją się betonu PKP IC) lub podesłać administracji naszego forum, konkretnie Victorii, która w przeciwieństwie do mikolstwa posiada mentalne jaja i betonu PKP IC się nie boi (co roku ten projekt udostępniała na forum), wolą chwalić się przeciekami w internecie i wkurwiać – za przeproszeniem – pozostałych mikoli. Historia powtarza się co roku odkąd pamiętam. O czym to świadczy? O tym, że mikolstwo to kupa gnoju trzymana za jaja przez beton PKP. Przesadzam? Nie przesadzam! Oczywiście nic nie mam do prawdziwych, normalnych miłośników kolei, do których poniekąd i ja się zaliczam. Mówię tylko o pospolitym, zdegenerowanym, schamiałym mikolstwie, którym szczerze gardzę.

A w tym poście kolegi OkOuKo potwierdzenie moich słów (w załączniku fragment tabeli z projektu rozkładu jazdy PKP IC):

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=396861#396861

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wamp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Cze 2020

PostWysłany: 01-08-2021, 11:25    Odpowiedz z cytatem

OkOuKo napisał/a:
SILESIA Praha - Warszawa z łącznikiem
Zwardoń - Bielsko - Rybnik (Warszawa) w (C)
Likwidacja ROZEWIE na odcinku Zwardoń /Bielsko - Katowice
Od grudnia pojedzie jako Kraków - Gdynia
PODHALANIN przez Wadowice, Rybnik w wakacje, ferie
HALNY przez Żywiec, Rybnik w wakacje, ferie
SZYNDZIELNIA zostaje do Ustki
IC SKPL na całej trasie Kłodzko - Zagórz
ONDRASZEK Bielsko - Warszawa jako IC po CMK
(w załączniku SILESIA)


O której odjazd tego Ondraszka z Bielska? Znowu o jakiejś kosmicznej 4 rano gdzie mało kto chce tym jechać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szeklan Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2019
Skąd: Gorlice

PostWysłany: 01-08-2021, 11:25    Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeśli ktoś posiada ten rozkład, to powinien dać go do publicznej wiadomości. Zawsze tak było i nikomu to nie przeszkadzało. Nigdy z tym problemu nie było. A teraz co nie którzy czują się jakby wygrali 6 w totka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adrian M. Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 22 Cze 2020

PostWysłany: 01-08-2021, 12:36    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Jak to skąd wytrzasnął? Z projektu nowego rozkładu PKP IC, który krąży między kilkoma mikolami. Ci zamiast go opublikować w sieci (tego nie zrobią, bo zamiast jaj mają wydmuszki i boją się betonu PKP IC)


Ciekawe czy byłabyś taką bohaterką, gdyby za upublicznienie czegoś groziłyby Ci konsekwencje służbowe, a nawet prawne? Czytając tego typu teksty dochodzę do wniosku że niektórzy mają wydmuszki zamiast mózgu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OkOuKo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2018

PostWysłany: 01-08-2021, 12:49    Odpowiedz z cytatem

W sprawie rozkładu pisałem z NOEMA wyślę go do Niej, co zrobi z nim administracja - zależy od nich. Nie mam możliwości zamieścić tutaj całego rozkładu ze względu na wielkość pliku

_________________
La Noche Es Para Mi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 01-08-2021, 12:54    Odpowiedz z cytatem

Adrian M. napisał/a:
Ciekawe czy byłabyś taką bohaterką, gdyby za upublicznienie czegoś groziłyby Ci konsekwencje służbowe, a nawet prawne? Czytając tego typu teksty dochodzę do wniosku że niektórzy mają wydmuszki zamiast mózgu.

No popatrz... a Victoria nie boi się betonu PKP:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=396269#396269

Zresztą ja również się nie boję. Przypominam, że na forum opisałam wiele przekrętów betonu KD. Przez to zostałam wyklęta zarówno przez beton KD, jak i przez mikolstwo, które oczadziało na punkcie KD. Nawet zostałam zaatakowana przez ciebie, do czego odniosłam się tutaj:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=394794#394794

Przypominam, że byłam ścigana przez legnicką prokuraturę na wniosek zarządu KD w osobie pani Ładniak, którą podjudzili mikole spod tęczowej szmaty zatrudnieni w administracji KD. Jak wiadomo, sprawa miała swój finał w legnickim sądzie, w którym prokuratura jak i zarząd KD ponieśli spektakularną porażkę. Stary beton KD do dziś nie może tego przeboleć, a minęło już 9 lat. Tutaj sentencja orzeczenia sądu (ja miałam wgląd do uzasadnienia, w którym sąd wręcz zmiażdżył prokuraturę!):

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=254008#254008

A pamiętasz blog na ruskim serwerze o przekrętach w KD? Jak myślisz, kto za tym stał? Wink

Wniosek? Na tym forum tylko kobiety mają mentalne jaja. A faceci... ech, szkoda klawiatury!

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Szeklan Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2019
Skąd: Gorlice

PostWysłany: 01-08-2021, 12:58    Odpowiedz z cytatem

Dobra, nie kłóćmy się już tak, bo to nic wiele nie wniesie. Jak Noema, czy może Victoria mają już dostęp do pliku, to najważniejsze, bo przynajmniej każdy będzie miał do niego dostęp. Zostaje tylko czekać aż ktoś go upubliczni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OkOuKo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2018

PostWysłany: 01-08-2021, 13:02    Odpowiedz z cytatem

NOEMA
Ja się niczego nie boję, nie mam fizycznie czasu ani chęci wrzucać gdzieś rozkladu, linkować, dodawać. Napisałem do Ciebie wiadomość i rozkład z miłą chęcią Wam udostępnię. Ja nie mam z tym problemów. Na forum nie można dodać nawet screena dobrej jakości, więc dodawanie rozkładu (który ma trzykrotnie więcej stron niż rok temu - bo prawie 400) to jest zabawy na kilka godzin. Na inne chmury, fora, wrzuty itd nie bede dodawać bo się w to nie bawię. A że inni trzymają rozkład i się na niego spuszczają i nim nie dzielą... No cóż. Ja do nich nie należę.
ROZKŁAD POSZEDŁ na FORUM@INFOKOLEJ.PL

_________________
La Noche Es Para Mi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 01-08-2021, 13:26    Odpowiedz z cytatem

OkOuKo, serwerem forum zarządza Pirat, więc wystarczy zwrócić się do niego lub kogoś innego z administracji forum. Oni już się tym zajmą, jak co roku zresztą. Na serwer zrzucają się forumowicze.

PS
Wysłałam SMS do Victorii, żeby zajrzała na forumową pocztę.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

OkOuKo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2018

PostWysłany: 01-08-2021, 13:34    Odpowiedz z cytatem

Dzięki, ciesze się że mogłem pomóc 💪

_________________
La Noche Es Para Mi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 27 z 80 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 78, 79, 80  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl