Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Konferencja rozkładowa - prawdziwe kulisy
Autor Wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 26-08-2007, 16:36   Konferencja rozkładowa - prawdziwe kulisy Odpowiedz z cytatem

Zbliża się! Już niebawem, bo we wrześniu odbędzie się najważniejsza z konferencji rozkładowych, na której zapadnie wiele wiążących decyzji.

Beton PKP PR zdecyduje np. czy planowany nowy pociąg "Pogórze" Zgorzelec - Kraków pojedzie codziennie czy tylko okresowo (ku uciesze busiarzy). W wątku Jak uwalono TLK "Paderewski" napisałam, że docierają do mnie wiarygodne informacje, iż beton z Centrali PKP PR zaczyna kombinować przy pociągu "Pogórze" Zgorzelec - Kraków. Otóż z założeń wynika, że pociąg ten nie będził jeździć codziennie tylko okresowo (zdaje się, że w piątki i w niedziele plus inne terminy)! Mało tego - PKP PR zastrzegło sobie, że może ten pociąg odwołać! Jest to oczywisty absurd i jeśli okaże się, że pociąg "Pogórze" zostanie okrojony lub odwołany to ja zemszczę się nie tylko ujawnieniem kulis kilku przekrętów z Centrali PKP PR, jak np. WORK i ustawiony przetarg na druk SRJP, ale z detalami opiszę na Forum przebieg całej konferencji!

A jak wyglądają te pseudo-konferencje rozkładowe? To co się na nich dzieje przechodzi ludzkie pojęcie! Jest to wręcz porażający obraz kilkudniowej masowej libacji alkoholowej! Generalnie jedno wielkie pijaństwo i wiem to od osób, które uczestniczyły bądź nadal uczestniczą w tych konferencjach.

Dlatego ostrzegam - jeśli odwalicie jakiś numer z pociągiem "Pogórze" i generalnie z pociągami na linii Wrocław - Zgorzelec to ja wszystko opiszę na Forum - z detalami i z nazwiskami oraz z zajmowanymi stanowiskami służbowymi! I wcale nie blefuję! Bo skąd np. wiem o takim incydencie jak L.S. z PKP IC, który na jednej z konferencji w Turawie tak się najebał, że aż zaklinował się na całą noc w muszli klozetowej?

Tak więc przypominam. "Łużyce" i "Pogórze" muszą jeździć codziennie, a dodatkowo trzeba wydłużyć do Zgorzelca pociąg "Bolko" co zostało zaproponowane i uzasadnione w korespondencji do Sokólskiego z Centrali PKP PR - ostatecznie może być łącznik do "Ślązaka" relacji Zgorzelec - Przemyśl. Nie spełnienie moich oczekiwań pociągnie za sobą odpowiednie (przykre dla niektórych) konsekwencje! A jeśli będę z nowego rozkładu jazdy zadowolona to i Centrala PKP PR będzie mieć ode mnie spokój. Bo ja naprawdę mam już dość ciągłego użerania się od 3 lat o lepszy rozkład jazdy na "mojej" linii.

A może mam ujawnić mechanizmy udupiania pociągów i linii pod lobby busiarskie, o czym dyskutowało się na konferencjach rozkładowych...??? Ja naprawdę wiem znacznie więcej niż wam betonom z PKP się wydaje! I obym nie była zmuszona tego udowadniać.

_________________
Follow me!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jano Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Miękinia

PostWysłany: 26-08-2007, 18:56    Odpowiedz z cytatem

A więc wrzesień może być bardzo ciekawy Happy
A kiedy dokładnie ma się odbyć tak konferencja? Czy znany jest już jej termin?

_________________
https://www.facebook.com/Miekinia?fref=ts
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Minerva Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 11 Lut 2006
Skąd: Żary

PostWysłany: 27-08-2007, 22:29    Odpowiedz z cytatem

Krycha napisał/a:
A jak wyglądają te pseudo-konferencje rozkładowe? To co się na nich dzieje przechodzi ludzkie pojęcie! Jest to wręcz porażający obraz kilkudniowej masowej libacji alkoholowej! Generalnie jedno wielkie pijaństwo i wiem to od osób, które uczestniczyły bądź nadal uczestniczą w tych konferencjach.
(...)
Bo skąd np. wiem o takim incydencie jak L.S. z PKP IC, który na jednej z konferencji w Turawie tak się najebał, że aż zaklinował się na całą noc w muszli klozetowej?

To prawda? Czy ktoś to może potwierdzić? Nie chodzi o to, że neguję słowa Krychy tylko jest to tak absurdalne, że aż trudno w to uwierzyć!
Czy te konferencje są wogóle konieczne, skoro na nich tylko się chleje? Czemu lub raczej komu one służą? Kto je finansuje? Gdzie one się odbywają i jak długo trwają?

_________________
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil na które czekamy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Romuald Marczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Kwi 2007

PostWysłany: 28-08-2007, 07:05    Odpowiedz z cytatem

Nie widzę w tym co napisano o konferencji rozkładów jazdy nic sensacyjnego. Tak jest od lat. Wielu jej uczestników jest już na emeryturze, inni już nie żyją. Zwyczaj przechodzi z pokolenia na pokolenie. Tak wyglądają narady kierownicze na wyjeździe w ośrodkach wczasowych. Pewne decyzje podejmuje się w pijanym widzie. Dlatego nie dziwię się, gdy Krycha kategorycznie żąda spełnienia jej postulatów rozkładowych na linii Wrocław - Zgorzelec. Z pijanym można wszystko załatwić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Picolo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28-08-2007, 18:15    Odpowiedz z cytatem

Romuald Marczak napisał/a:
Tak wyglądają narady kierownicze na wyjeździe w ośrodkach wczasowych. Pewne decyzje podejmuje się w pijanym widzie.

Co później widać niestety w rozkładzie jazdy!

_________________
"Demokracja to rządy hien nad osłami."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 02-09-2007, 00:33    Odpowiedz z cytatem

wiem o takim incydencie jak L.S. z PKP IC, który na jednej z konferencji w Turawie tak się najebał, że aż zaklinował się na całą noc w muszli klozetowej?

Znaczy... spał w tym kiblu, tak? Laughing Laughing W tej podopolskiej Turawie?

Pozdrawiam
RW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl