Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Kolej poszukuje pracowników
Autor Wiadomość

kocio47 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Lis 2007
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06-11-2007, 19:34    Odpowiedz z cytatem

Zatrudnienie w PKP PR Centrala
Pytanie?
Skąd są Dyrektorzy Centrali PR Artur Radwan, Konrad Mirowski jak sięgam pamięcią to napewno nie Kolejarze a nominowani z PiS. Czy my brać Kolejarska nie mamy swoich ludzi
którzy związani są cały czas z Koleją.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Naczelnik Płeć:Mężczyzna
Administrator


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Polska

PostWysłany: 07-11-2007, 08:17    Odpowiedz z cytatem

kocio47, odpowiedzi na twoje pytania są tutaj.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

puscifer Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: śląsk

PostWysłany: 11-01-2009, 19:55    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie jak wygląda zatrudnienie na kolei w UE ? Interesuje mnie czy jako technik mechanik mógłbym pracować na Zachodzie np. na warsztacie ? Czy trzeba znać biegle język czy trzeba mieć jakieś specjalne uprawnienia bądź kursy itd.itp ? Jakie są zarobki , gdzie najłatwiej " załapać " się na prace związaną z koleją i lokomotywami czy też ogólnie mówiąc taborem kolejowym ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

chris_r Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Paź 2008
Skąd: jelenia góra

PostWysłany: 12-01-2009, 00:43    Odpowiedz z cytatem

Tak. Kolej potrzebuje pracowników. Tam idzie się dostać, ale po znajomości a jak chcesz się sam dostać to albo zadzwonią albo poczekasz sobie z niewiadomą typu: zadzwonią czy nie zadzwonią. Mój kolega w kwietniu 2008r. Złożył podanie o przyjęcie na stanowisko konduktor czekał i się doczekał. Zadzwonili do niego dopiero w grudniu 2008r. Nie ma to jak potrzeba pracowników...

_________________
Pociąg do absurdu przez bzdurę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

puscifer Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: śląsk

PostWysłany: 12-01-2009, 08:51    Odpowiedz z cytatem

" chris_r " Twoja odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje Sad Jeżeli Twój kolega chciał pracować jako konduktor to chyba bardzo dobrze musi znać język kraju gdzie ubiega się o prace . Na pewno musi również znać przepisy kolejowe , które obowiązują w kraju gdzie chce pracować . Myślałem że " po znajomości " to prace można otrzymać w Polsce ale nie na Zachodzie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

carmen Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 27 Gru 2008

PostWysłany: 12-01-2009, 19:32    Odpowiedz z cytatem

Śmiech Śmiech

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

puscifer Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: śląsk

PostWysłany: 12-01-2009, 20:09    Odpowiedz z cytatem

Można zapytać co Cię tak ubawiło carmen ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mc Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 14 Sty 2009

PostWysłany: 14-01-2009, 19:10    Odpowiedz z cytatem

A potem PKP tylko się cieszy, kiedy w trakcie kryzysu pracownicy sami odchodzą, bo nie muszą się martwić zwolnieniami grupowymi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 25-01-2009, 00:07    Odpowiedz z cytatem

Ja za rok kończe studia na Politechnice Radomskiej spec Organizacja i Technika Transportu Kolejowego z tytułem inż. I tak myśle czy jak napisze CV i złoże go do PLK na dyżurnego ruchu czy mnie przyjmą?? Bo znam przypadki że takich ludzi nie przyjmowali, dlatego trza było zmienić w CV, ukończono szkołe średnią, i praca byla. Zreszta z czego mi wiadomo na wyzsze stanowisko nie ma co sie pchac (biuro), bo i tak mnie tam nie wezmą (inz kolejowy dzienny to dla nich za duza osobistosc). Zreszta polecam poszperać na necie i zobaczyć, ile osob zarządzających koleją, ma ukonczone szkole kolejowe.

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Romek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Sie 2006
Skąd: Racibórz

PostWysłany: 25-01-2009, 19:05    Odpowiedz z cytatem

Kolego nie obraź się ale inżynier inżynierowi nierówny.Znam takie osoby że będąc pracodawcą nie przyjąbym ich nawet za dróżnika ( jedną osobę mgr inż. po dziennych to nawet dróżnik przerasta).To że ktoś kończy szkołe z dobrymi wynikami nie znaczy że będzie dobrym pracownikiem ,lub że będzie dobrze zarządzał pracownikami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Zed Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: UK

PostWysłany: 25-01-2009, 20:09    Odpowiedz z cytatem

Droznik napisał/a:
Ja za rok kończe studia na Politechnice Radomskiej spec Organizacja i Technika Transportu Kolejowego z tytułem inż. I tak myśle czy jak napisze CV i złoże go do PLK na dyżurnego ruchu czy mnie przyjmą?? Bo znam przypadki że takich ludzi nie przyjmowali, dlatego trza było zmienić w CV, ukończono szkołe średnią, i praca byla.

Droznik, przeczytałem twój post kilka razy i nie mogę się nadziwić! Nie masz za grosz ambicji! Czy po to kończysz studia wyższe, żeby potem zatajać ten fakt w CV i tyrać za grosze jako dyżurny ruchu, czyli na podrzędnym stanowisku w państwowej niereformowalnej spółce przeżartej betonem? Całkowity zanik ambicji i motywacji! Czego was na tych studiach uczą? Życiowej nieporadności?

_________________

Sponsorem mojej nieobecności na forum jest WizzAir.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-01-2009, 20:34    Odpowiedz z cytatem

Chyba, że Dróżnik traktuje ten etat jako chwilową zabawę z koleją, na przykład na rok. Zakładam też że jest miłośnikiem jeżeli interesuje go taka praca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

iceman Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Kwi 2008

PostWysłany: 25-01-2009, 21:29    Odpowiedz z cytatem

Politechnika Radomska - wg. rankingu wyższych uczelni z 2008 roku - 73miejsce/91 (www.rp.pl/temat/131022.html). Tak na dobrą sprawę to chyba nie ma już typowych szkół kolejowych, więc dylemat czy kończyć na dobrej uczelni np. zarządzanie przedsiębiorstwem czy na czymś takim jak politechnika radomska np. organizacja i Technika Transportu Kolejowego?? Zgadzam się z Romkiem - inżynier inżynierowi nie równy. Co do pracy - ponoć na dyżurnego tylko z wyższym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

carmen Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 27 Gru 2008

PostWysłany: 25-01-2009, 22:23    Odpowiedz z cytatem

puscifer napisał/a:
Można zapytać co Cię tak ubawiło carmen ?


z natury jestem wesoła Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-01-2009, 22:29    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co do pracy - ponoć na dyżurnego tylko z wyższym

A później się dziwią, że im ludzi brakuje. Kto po studiach pójdzie do, skądinąd fajnej i ciekawej roboty, ale kiepsko płatnej? Rozumiem, że jakiś miłośnik po ogólniaku zatrudni się na rok albo na dwa lata na nastawni, żeby zobaczyć jak się pracuje itd. poczuć klimat i tyle, później praca która zapewni jakieś pieniądze w miarę normalne. Sam się zastanawiam czy nie zrobić papierów na dyżurnego ruchu, ale to w czasie studiów i raczej z ciekawości niż z chęci pracy na kolei( długoterminowej)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl