Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 23, 24, 25  Następny
Urząd Transportu Kolejowego
Autor Wiadomość

Roman1000 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Mar 2013

PostWysłany: 28-09-2013, 10:31    Odpowiedz z cytatem

Dobra decyzja
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 29-09-2013, 19:21    Odpowiedz z cytatem

Dla kogo dobra i dlaczego ? Dlatego, że będzie zwalnianie podległych mu dyrektorów ewentualnie naczelników i obsadzanie swoimi kolegami z PKP PLK ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Roman1000 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Mar 2013

PostWysłany: 30-09-2013, 19:08    Odpowiedz z cytatem

Dobra, bo P. Góra zna się na "kolejarskiej robocie". Cudzysłów nie zawiera podtekstów. Nie rozumiem o jakich kolegach z PLK piszesz jeżeli już to z Cargo. Zwalnianie i przyjmowanie nie będzie w jego kompetencjach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 30-09-2013, 20:10    Odpowiedz z cytatem

To niech będzie i CARGO. Nie uwierzę, że w tym urzędzie nie ma zatrudnionych ludzi znających się na kolejnictwie. Prawdopodobnie jet ich tam o wiele więcej niż ci się wydaje. Ciekawe iloma językami obcymi posługuje się biegle ten świeży wiceprezes.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Roman1000 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Mar 2013

PostWysłany: 03-10-2013, 10:53    Odpowiedz z cytatem

To jest właśnie znamienne, że nie znając dokładnie człowieka od razu stwierdzamy jak bardzo będzie zy i niekompetentny tylko dlatego, że.. no właśnie dlaczego? Nowy wiceprezes znany jest z tego, że zna się na kolei, przeszedł długą drogę przed tą nominacją. Kilka razy miałem przyjemnośc rozmawiać z P. Górą byłem i ciagle jestem pod wrażeniem jego znajomości zagadnień z ruchem kolejowym i to w szerokiej perspektywie.Jeżeli chodzi o kadry UTK to do końca nie znam ich znajomości zagadnień kolejowych. Jedno jest pewne UTK należy wzmocnić i to osobami majacymi dświadczenie i mający dużą znajomość kolei. Więc niestety beton kolejowy. Wiem ,że to obudzi internautów ale tkakie sa fakty. Kolej potrzebuje młodych wykształconych menadżerów. UTk doświadczonych kolejarzy. Czy ędzie przyjmował kolesi? Tego nie wiem. Jeżeli planuje być w UTK dużej i być kimś musi zatrudnić fachowców a nie tylko kolesi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Skolmi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2012

PostWysłany: 03-10-2013, 11:14    Odpowiedz z cytatem

Pokaż mi Grad w UTK choć jednego trakcyjnika.

Ocena zmian kadrowych płynących na kolei jest w necie dość płytka. Albo przychodzi kolejarz i podnosi się larum, że beton. Albo przychodzi ktoś z poza branży i jest krzyk, że się nie zna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03-10-2013, 11:51    Odpowiedz z cytatem

Roman1000 napisał/a:
Nowy wiceprezes znany jest z tego, że zna się na kolei, przeszedł długą drogę przed tą nominacją.

Czy to prawda, że karierę na kolei zaczynał w nowosądeckim zakładzie PKP Cargo, pod skrzydłami Koguta? To by wiele tłumaczyło...

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Roman1000 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Mar 2013

PostWysłany: 03-10-2013, 19:45    Odpowiedz z cytatem

jakie to ma znaczenie gdzie zaczynał i co to wiele tłumaczy? w dzisiejszej mapie politycznej administracji to Kogut mógł raczej zaszkodzić P. Górze niż pomóc. Ponadto Koguta wpływy nie sięgają tak wysoko jakby się wydało. Nie przyklejajmy łatek dajmy się wykazać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

expresss Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Sty 2013

PostWysłany: 03-10-2013, 21:33    Odpowiedz z cytatem

Pirat napisał/a:
Roman1000 napisał/a:
Nowy wiceprezes znany jest z tego, że zna się na kolei, przeszedł długą drogę przed tą nominacją.

Czy to prawda, że karierę na kolei zaczynał w nowosądeckim zakładzie PKP Cargo, pod skrzydłami Koguta? To by wiele tłumaczyło...


Oczywiście, że to wszystko tłumaczy, może sprawdzimy jego dziadków i dziadków teściów to jeszcze więcej będziemy wiedzieli. to na pewno ukryta opcja austriacka. lepiej zostać administratorem forum i kopać każdego komu coś w życiu wyszło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 03-10-2013, 23:13    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pokaż mi Grad w UTK choć jednego trakcyjnika.

Urząd Transportu Kolejowego nie jest do zatrudniania tzw. trakcyjników ewentualnie maszynistów. W urzędzie najbardziej pożądanymi pracownikami są magistrowie prawa i administracji lub pokrewne specjalizacje.
Pomimo tego mogę się założyć, że w UTK pracują także ci, którzy kiedyś byli jak to nazwałeś trakcyjnikami. Ty jak wielu "kulejarzy" i tego typu podobni robociarze chciałbyś aby w zarządzie firmy np. budowlanej pracował ten co przez kilka lat był operatorem dźwigu lub betoniarki. Nie te czasy i nie takie kompetencje są preferowane. Oczywiście czapki z głów przed ludźmi, którym udało się uczciwie "wspinać po szczeblach drabiny" w karierze. Takich jest bardzo niewielu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05-10-2013, 17:50    Odpowiedz z cytatem

Pirat, uderzyłeś w stół, nożyce się odezwały. Wink

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawcio1978 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Wrz 2012

PostWysłany: 05-10-2013, 18:51    Odpowiedz z cytatem

Mam wrazenie, ze UTK nie potrafi lub/i nie umie wymusic na Kolejach Slaskich: poprawy jakosci uslug, traktowania pasazerow, przestrzegania przepisow.
@Pirat: w UTK, u przewoznikow, itp powinni pracowac w biurze rowniez ludzie, ktorzy byli kiedys szeregowymi pracownikami (np.maszynista, trakcyjnik).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

expresss Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Sty 2013

PostWysłany: 05-10-2013, 19:24    Odpowiedz z cytatem

Grad napisał/a:
Pokaż mi Grad w UTK choć jednego trakcyjnika.

Urząd Transportu Kolejowego nie jest do zatrudniania tzw. trakcyjników ewentualnie maszynistów. W urzędzie najbardziej pożądanymi pracownikami są magistrowie prawa i administracji lub pokrewne specjalizacje.

no ale jak w PKP nie pracują "kulejarze" tylko ekonomiści czy magistrowie prawa to źle, nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 05-10-2013, 21:05    Odpowiedz z cytatem

Nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

socjalista Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2013

PostWysłany: 03-12-2013, 09:18    Odpowiedz z cytatem

Najbardziej mnie ubawiło, że to organ powołany do ochrony praw pracowniczych, czyli Państwowa Inspekcja Pracy, pokazał, że pracownicy, czyli maszyniści, prawa te świadomie łamią, zatrudniając się w czasie wolnym u innych przewoźników i z braku wypoczynku stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu kolejowego. Organ zaś, który zgodnie z ustawą powinien czuwać nad bezpieczeństwem ruchu kolejowego, który powinien posiadać - też zgodnie z ustawą - wszelkie informacje o dodatkowym zatrudnianiu maszynistów, czyli Urząd Transportu Kolejowego, został prze PIP skontrolowany i oceniony jako niedostatecznie wywiązujący się z obowiązku nałożonego ustawą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 25 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 23, 24, 25  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl