Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
HAFAS - uwagi, błędy itp.
Autor Wiadomość

zawias Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Mar 2008
Skąd: z kibla osobowego

PostWysłany: 05-02-2009, 22:26    Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem jak wpisuje się np. w połączeniu Oświęcim-Katowice to każe mi w Katowicach wybrać jedną z dostępnych stacji(są tam między innymi do wyboru wszystkie stacje katowickie) i jak chcę wybrać stację Katowice to wogle nie chce wczytać rozkładu

Jak wpiszę w rubryce odręcznie "Katowice" też nie działa.Tak samo jak szukam połączenia Kraków Główny-Katowice, to dla Katowic każe mi wybrać jedną z dostępnych możliwości po wyborze którejkolwiek HAFAS wiesza się i nie można wyszukać połączenia.I ta awaria jest już od dłuższego czasu. Trzeba wpisywać pierwszą stację przed końcem i to odręcznie, bo inaczej HAFAS nie pokaże rozkładu(także ci, którzy nie znają stacji, a chcą gdzieś się wybrać pociągiem do miasta, gdzie jest więcej niż jeden dworzec nie przeczytają rozkladu)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

adas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: 05-02-2009, 23:31    Odpowiedz z cytatem

zawias: nie potwierdzam. Wpisuję Oświecim, Katowice. Klikam raz na szukaj. Potem jeszcze zatwierdzam i mam wyniki. I nie miałem wczesniej problemów.

A może to problem na twoim komputerze? Sprawdź w innej przeglądarce (Opera, Firefox, Chrome...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sebico Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2008

PostWysłany: 07-02-2009, 19:59    Odpowiedz z cytatem

1. Poc. posp. JAĆWING rel. Wrocław Główny białystok prowadzi pierwszą klasę (według hafasa jej nie prowadzi),
2. Poc posp. PROSNA rel. Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia nie prowadzi pierwszej klasy (w hafasie nie ma o tym informacji)

(informacje sprawdzone przeze mnie ze stroną przewoźnika PKP IC)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

zawias Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Mar 2008
Skąd: z kibla osobowego

PostWysłany: 14-02-2009, 19:05    Odpowiedz z cytatem

adas napisał/a:
zawias: nie potwierdzam. Wpisuję Oświecim, Katowice. Klikam raz na szukaj. Potem jeszcze zatwierdzam i mam wyniki. I nie miałem wczesniej problemów.

A może to problem na twoim komputerze? Sprawdź w innej przeglądarce (Opera, Firefox, Chrome...)


Lipa.Dalej nie działa.Sprawdziłem na świeżo przeinstalowanym kompie i tu też nie można wyszukać połączenia Oświęcim-Katowice.Naprawdę!!!!Jeśli nawet działa na Operze lub gdzie indziej to i tak PKP robi wiochę, przecież większość ludzi korzysta z Internetu Explorer w celu wczytania rozkładu.Strona z rozkładem PKP dalej niepoprawnie działą(a jeszcze miesiąc temu wszystko było OK)

W dodatku jak się wpisze w rozklad wyszukiwanie np. Libiąż - Kraków/Łobzów to nie pokazuje, że po każdym połączeniu przesiadkowym do Trzebinii jest połączenie(w niektóre dni pokazuje w niektóre nie, ale we wszystkie dni jest połączenie)Trzeba oddzielnie w jednym oknie wyszukiwać połączenia Libiąż - Trzebinia i Trzebinia - Kraków/Łobzów. Niestety nawet Internet wprowadza ludzi w błąd nie mówiąc o tych rozkładach na przystankach.Po mojego wujka już musiała ciotka przyjechać do Trzebinii autem żeby zawieść go do Libiąża bo wybrał się z przesiadką do Trzebinii i nie było połączenia(bo przesiadki można choć nie zawsze sprawdzić w rozkładzie w Internecie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

kemi73 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18-02-2009, 11:29    Odpowiedz z cytatem

Wie ktoś co to za nowe cudo w Hafasie BUS. Do tej pory można było znaleźć info o pociągach ale widzę że informatycy poszli dalej i teraz mamy info o busach Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kowal331 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Gdansk

PostWysłany: 18-02-2009, 11:33    Odpowiedz z cytatem

To poprostu oznaczenie Kolejowej Komunikacji Autobusowej,kursujacej zasadniczo tymczasowo w zastepstwie za pociag.Niestety coraz czesciej KKA pojawia sie jako stala forma komunikacji...kolejowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

zawias Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Mar 2008
Skąd: z kibla osobowego

PostWysłany: 01-03-2009, 21:31    Odpowiedz z cytatem

adas napisał/a:
zawias: nie potwierdzam. Wpisuję Oświecim, Katowice. Klikam raz na szukaj. Potem jeszcze zatwierdzam i mam wyniki. I nie miałem wczesniej problemów.

A może to problem na twoim komputerze? Sprawdź w innej przeglądarce (Opera, Firefox, Chrome...)


Już sprawdziłem na innym kompie i u siebie problem polega na tym, że wciskałem "Enter" zamiast na pasek "szukanie połączeń" myszą i stąd ten problem.Czyli wszystko jest OK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Gaweł Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Lut 2008
Skąd: Katowice/Leipzig

PostWysłany: 04-03-2009, 13:11    Odpowiedz z cytatem

Pociąg O19 z Częstochowy do Gliwic ma odjazd o 9:25 z Katowic, nie natomiast jak jest podane w hafasie 9:30.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kallies Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2008
Skąd: Kalisz Pomorski

PostWysłany: 10-03-2009, 11:42    Odpowiedz z cytatem

Dwonię dziś na informacje kolejową do Szczecina - pytam o połączenie pomiedzy Szczecinem a Halle(Saale), pani mi odpowiada o Halle Westfalen ( całkiem inny rejon niemiec), i ze ona nic nie wie o Halle Sale...w końcu ja nakierunkowałem i mówi mi że jest połączenie o 9:13 ze Szczecina z 6 przesiadkami przez Magdeburg...Ja jej mówię że jest takie połączenie ale z jedną przesiadką w Angermunde, bo tak przeczytałem na stronie internetowej pkp. PYTAM SIĘ TO KOMU JA MAM W KOŃCU UWIERZYĆ - JEJ CZY INTERNETOWEMU ROZKŁADOWI JAZDY? A ONA ŻE TO JUZ MOJA SPRAWA, POWINIENEM SOBIE WYLOSOWAĆ - KTÓRAŚ OPCja BĘDZIE DOBRA.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

syrenka Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 30 Sie 2008
Skąd: Wielka Polska

PostWysłany: 10-03-2009, 13:42    Odpowiedz z cytatem

No i w sumie dobrze ci odpowiedziała. Wejdź sobie na rozkład DB i sam sobie sprawdź - żaden kolejarz w Polsce nie ma obowiązku znać rozkładu jazdy wszystkich pipidówek w Niemczech czy tam Grecji, tak samo jak kolejarz w Hiszpanii nie zapewni cię na 100% o odjeździe jakiegoś pociągu z Horyńca Zdrój.
Ty też nie byłeś za miły, swoją drogą Evil or Very Mad

_________________
Póki co tańczmy w rytmie karmanioli
Nim mały Jarek obwoła się Cesarzem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kemi73 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24-03-2009, 14:57    Odpowiedz z cytatem

No proszę na stronie PKP PR można sprawdzić jakie zmiany zostały wprowadzone w RJ i jak długo obowiązują. Jednak można coś ulepszyć na PKP Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jedrek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lis 2007

PostWysłany: 27-03-2009, 19:23    Odpowiedz z cytatem

HAFAS TK nadal pokazuje pociągi relacji Lubawka-Trutnov hl.n o których wiadomo że nie pojechały. Prawidłowo nie pokazuje za to pociągów na lini Jelenia Góra- Zebrzydowa. Wg HAFAS większośc pociągów na tej lini skończyła kursować 28 lutego a przecież jeżdżą i cieszą się popularnością!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 13-07-2009, 12:38    Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie: przy np. pociągu nr 527 wrocław-Lubań Śl. i 529 Wrocław-Węgliniec widnieje: kursuje od 13 Lip. do 25 Lip. tzn po tym terminie tych pociągów nie będzie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rev Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2007

PostWysłany: 13-07-2009, 12:46    Odpowiedz z cytatem

Będą, będą, tylko wg nieco zmienionego rozkładu (z uwagi na prace torowe rozkład często się zmienia, ale są to zazwyczaj zmiany minutowe).
Wystarczy w hafasie wpisać wyszukiwanie połączenia na żądany dzień i dopiero wówczas będzie można znaleźć właściwe rozkłady pociągów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 05-09-2009, 11:18    Odpowiedz z cytatem

Od 9 września HAFAS chce zatrzymać IC Kaszub na stacji Iława... Miasto:

http://rozklad-pkp.pl/traininfo.php/pn/927105/523051/446930/85570/4095/?q=pl/node/146&seqnr=1&ident=4n.0251829.1252141868&

http://rozklad-pkp.pl/traininfo.php/pn/342915/328375/907182/339286/4095/?q=pl/node/146&

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl