Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Matera, Kołodziejczyk i ich przekręty w PR Katowice
Autor Wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 18-05-2008, 12:46    Odpowiedz z cytatem

wkurzony napisał/a:
Krycha nie wiem czemu ma służyć opublikowanie wniosków i faktur za wczasy?

Jak to czemu? Udokumentowaniu przekrętów w PR Katowice, za którymi stoi Matera i jego "S". Zaczęłam łagodnie, będzie coraz ostrzej... Dziś kolejna porcja kwitów.

Opis załączników:

* ZZ 1. Wycieczka do Giżycka, w której brali udział działacze związkowi z "S" w godzinach pracy dla PR Katowice.

* ZZ 3. Lista uczestników wycieczki do Giżycka, na której znajdują się m.in. Tomasz Matera, Marek A. - wiceprzewodniczący "S" w PR Katowice, Teresa B. - wiceprzewodnicząca "S" w PR Katowice.

* ZZ 4. Lista obecności w pracy pracowników PR Katowice, na której udokumentowano obecność w pracy pracowników w czasie udziału w w/w wycieczce.

* ZZ 2. Wniosek przelewowy wycieczki do Giżycka z firmą mającą monopol na wycieczki - zaprzyjaźnione z Materą Biuro Podróży ABRAKSAS z Katowic.

* ZZ 7. Potwierdzenie wykupienia przez Materów wczasów w MOS Olsztyn, wraz z opisem.

* ZZ 8, ZZ 9, ZZ 10. Rejestracja przez wydział socjalny PR Katowice wycieczek i innego dofinansowania z funduszu socjalnego.

* ZZ 5 i ZZ 6. Podanie Sabiny Matery (wówczas inspektora BHP) o dofinansowanie swoich wczasów. Lista obecności udowadniająca, że w czasie tych wczasów przebywała na urlopie bezpłatnym. Bezprawne dofinansowanie tych wczasów!

* ZZ 11 i ZZ 12. Wniosek o dofinansowanie wycieczki i kata świadczeń socjalnych do Włoch dla wiceprzewodniczącej Teresa B. z "S" PR Katowice, która w tym czasie korzystała z urlopowania związkowego wraz z przewodniczącym "S" PR Katowice Mariuszem S.

CDN. !!!

Czy nasłany na forum przez "S" lub samego Materę wkurzony nadal będzie się upierał, że wszystko jest zgodne z prawem i nie było żadnych przekrętów? Bo jeśli tak to w kolejce do publikacji na forum czeka jeszcze kilkadziesiąt innych kwitów...

Jeśli Tomasz Matera sam zrezygnuje z przewodniczenia "S" w PKP PR i z członkostwa w radzie nadzorczej PKP PR, papiery które posiadam nie ujrzą światła dziennego.

W przyszłym tygodniu zajmiemy się dyrektorem Kołodziejczykiem - protegowanym Matery! Będzie m.in. o wykorzystywaniu pracowników PR Katowice do prywatnych celów, w godzinach pracy dla PKP PR!

ZZ 6.jpg
Plik ściągnięto 321 raz(y) 126.34 KB

ZZ 5.jpg
Plik ściągnięto 324 raz(y) 99.84 KB

ZZ 4.jpg
Plik ściągnięto 350 raz(y) 158.96 KB

ZZ 3.jpg
Plik ściągnięto 289 raz(y) 128.8 KB

ZZ 2.jpg
Plik ściągnięto 264 raz(y) 96.52 KB

ZZ 1.jpg
Plik ściągnięto 298 raz(y) 116.14 KB

ZZ 12.jpg
Plik ściągnięto 252 raz(y) 102.7 KB

ZZ 11.jpg
Plik ściągnięto 230 raz(y) 101.64 KB

ZZ 7.jpg
Plik ściągnięto 270 raz(y) 119.22 KB

ZZ 8.jpg
Plik ściągnięto 277 raz(y) 128.46 KB

ZZ 9.jpg
Plik ściągnięto 190 raz(y) 102.69 KB

ZZ 10.jpg
Plik ściągnięto 185 raz(y) 110.84 KB


_________________
Follow me!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wkurzony Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Maj 2008

PostWysłany: 18-05-2008, 22:02    Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze - wyobraź sobie, że każdy pracownik może wykupić sobie wczasy w obojetnie jakim biurze podróży
Po drugie - Pan Kołodziejczyk był wicemarszałkiem województwa sląskiego tak, że nie sądzę aby potrzebował jakiejkolwiek protekcji a tym bardziej Pana Matery
Po trzecie - jest to moja ostatnia wypowiedź na tym forum ponieważ powiem słowami krychy tu jest "beton" który jest nastawiony tylko na afery i nie przemawia tu do nikogo to, że większość z nas chce spokojnie pracować i mieć już święty spokój
Do widzenia a raczej żegnam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 18-05-2008, 22:06    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tu jest "beton" który jest nastawiony tylko na afery
Zgadza się. Nie ma takiego drugiego forum. Specjalizacja prowadzi do doskonałości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Justyna Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 28 Paź 2006

PostWysłany: 18-05-2008, 22:11    Odpowiedz z cytatem

Wkurzony, a ja dla odmiany chcę tylko spokojnie podróżować. Niestety nie mogę, bo od kilkunastu lat rozkład jazdy PKP PR dopasowywany jest wyłącznie do potrzeb pracowników PKP a nie ogółu pasażerów. Jakież to prozaiczne, by się zdawało.

Dzięki temu tematowi rozumiem, że nie może być inaczej, kiedy cały potencjał katowickich pekapowców zajmują daleko głębiej fascynujące cele, od użerania się z upierdliwymi pasażerami i ich zachciankami.

Nie mówię żegnaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

directorpkp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Kwi 2007

PostWysłany: 18-05-2008, 22:14    Odpowiedz z cytatem

Widzę, że masz dobrych kapusiów - kontrolerów z Biura Kontroli Terenowej centrali PKP PR, którzy kontrolowali zakład katowicki, a może nawet i kierownictwo tego Biura maczało w tym palce...
Publikując takie materiały na INFOKOLEJ przyczyniasz się pośrednio do dymisji dyrektora biura, gdyż to po ich kontroli "wyciekły te papiery", ktoś z kierownictwa za to odbeknie. Czy taki był twój cel.
Nie ulega wątpliwości, że jeśli jest ktoś winien powinien naprawić szkodę. Tylko czy szkoda była ? Kopię można zmodyfikować. Czy przypadkiem nie są to celowe działania konkurentów tuż przed wyborami do Rady Nadzorczej ? Gdyby ten gość był winien, to po doświadczeniach aferalnych z socjalem w Szczecinie nikt by nie taił dłużej rzekomego przekrętu. A i tak za fundusz odpowiada dyrektor zakładu a nie poszczególni związkowcy.
Jestem ciekaw na czyje zlecenie pracujesz, może konkurencyjnego związku zawodowego FZZK
Jestem ciekaw dlaczego nie zajęłaś się "wałkami" jakie są robione od wielu lat w tej oto organizacji Agencja Turystyczna PKP Smile i zerknij kto na gościnnych występach balował ostatnio oficjalnie w piątek a nieoficjalnie także w sobotę i niedzielę Związkowcy i dygnitarze w komitywie Jakoś dziwnie tego zdarzenia nie zauważyłaś. Wobec tej ostatniej biesiady myślisz, że kiedykolwiek ktoś skontroluje Agencję Turystyczną ? Łapka łapkę kryje nie tylko w "S" ale i w FZZK Stanisława Stolorza i członka Rady Nadzorczej PKP PR Włodzimierza Szterna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 19-05-2008, 07:00    Odpowiedz z cytatem

directorpkp, skończ proszę z tymi swoimi teoriami, bo śmieszny jesteś.

Daj mi kwity na FZZK, jakieś konkretne informacje, a na pewno się tym zajmę. Jeśli chodzi o beton PKP i przekręty na kolei, przynależność związkowa i partyjna nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Nie uwzięłam się na "S". Uwzięłam się na władze PKP PR. Chcieli wojny to ją mają, na kilku frontach. Ja ostrzegałam, żeby nie ruszać pociągów posp. na mojej linii, ale beton PKP PR mnie nie słuchał. Myśleli, że żartuję, że blefuję... Żarty już dawno się skończyły!

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Zugführer Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 23 Maj 2008
Skąd: śląskie

PostWysłany: 23-05-2008, 18:54   Jak zrobić karierę w PR Katowice? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.To mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość!
Chciałbym się podzielić kilkoma przykładami jak "Solidarność" dzieli etatami w PR Katowice.
Nowy pan kontroler czyt.rewizor Henryk M.wchodził do tyłka Mariuszowi S. i po skończeniu
technikum dla dorosłych zostaje kontrolerem pomimo że jest wiele osób które posiadają wyższe wykształcenie.
Znając dokładnie plany drużyn konduktorskich gdyż był kierownikiem pociągu,lata jak szalony po pociągach
i pisze na drużyny katowickie absurdalne raporty za które powinien sam zostać ukarany!
Wypisuje kobiecie z małym dzieckiem wezwanie za to że nie zgłosiła braku biletu-totalna znieczulica.
Przykład następny:Janusz W.obecnie dyspozytor druzyn konduktorskich.Wcześniej konduktor spytacie dlaczego?
Wiadomo koleś Tomasza M i Mariusza S.
Obecnie chodzi pogłoska że ma zostać zastępcą naczelnika.
Pare lat temu zostało przyjętych ok10 osób na stanowisko konduktora-oczywiście pocioty solidaruchów.Z tych 10 osób aktualnie w drużynach pracuje 2 osoby-pozostali pracują za rogiem w biurach zakładu.
Takich przykładów można by mnożyć na przykładzie drużyn w PR Katowice.
Może w końcu ludzie przejrzą na oczy i wypiszą się z tego skorumpowanego do szpiku związku.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pockemonn Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 27 Maj 2008

PostWysłany: 27-05-2008, 17:55   Przekrety w PR Katowice Odpowiedz z cytatem

Przepraszam że sie wtrącam. Tyle się tu pisze o "przekrętach" w PR Katowice pana Tomasza Matery i jego "S" ale mam pytanie za co Andrzej Popielec przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Warsztatowych został dyscyplinarnie zwolniony z pracy. Słyszałam także, że ma postawionych kilka zarzutów prokuratorskich. Czy może ktoś coś wie na ten temat.

_________________
pockemonn@gazeta.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

leo1407 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2007
Skąd: z PKP

PostWysłany: 29-05-2008, 17:43   Re: Przekrety w PR Katowice Odpowiedz z cytatem

pockemonn napisał/a:
. Czy może ktoś coś wie na ten temat.

Obawiam sie, że z tym moga być kłopoty Laughing Ja w każdym razie nic nie słyszałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marttin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Cze 2006

PostWysłany: 29-05-2008, 21:41    Odpowiedz z cytatem

pockemonn, chodzą słuchy, że przekombinował z fakturami za remonty, które wykonywała jego firma...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 30-05-2008, 12:09    Odpowiedz z cytatem

W PR Katowice jest kontrola za kontrolą. Ma być także kontrola komputerów, by ustalić m.in. kto ze mną się kontaktuje i wynosi dokumenty obnażające prawdziwe oblicze Matery i jego przydupasów. Sam Matera natomiast straszy wszystkich naokoło wymianą pracowników sekcji związanych z Filipowiczem, natomiast dyrektor Kołodziejczyk pracuje pod dyktando Matery.

Filipowicz to były Solidaruch, były członek rady nadzorczej PKP PR i były dyrektor PR Katowice, który wypromował młodego Materę. Można powiedzieć, że Filipowicz sam wyhodował sobie żmiję na swym łonie... Dziś to Matera trzęsie zakładem i zasiada w radzie nadzorczej spółki oraz gnoi ludzi kojarzonych z Filipowiczem...

Na koniec chcę zdementować plotki rozpuszczane w PR Katowice, że jakoby się wystraszyłam, bo zamilkłam, a zapowiadałam dalsze "odsłony" przekrętów Matery oraz Kołodziejczyka. Oświadczam, że nikogo i niczego się nie wystraszyłam, zaś anonimowe maile z pogróżkami naprawdę już od dawna nie robią na mnie żadnego wrażenia. Wręcz mnie śmieszą.

Na razie muszę opracować zebrane informacje i dokumenty, a na to potrzeba czasu, którego bardzo mi brakuje. Tak więc cierpliwości. Nie tylko PR Katowice mam na głowie...

Miłego weekendu!

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Piotr767 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Maj 2008

PostWysłany: 30-05-2008, 21:09    Odpowiedz z cytatem

Krycha skoro jests tak ok to dlaczego z forum zniknol moj post??? nie szkodzil ci a wrecz cie promowal ale zarazem pytal o twoje zapowidzi nowych informacji. Czyzby ktos usuwał niewygodne Ci posty. Krycha zawiodlem sie na tobie ... twoj wierny kibic

[ Dodano: 30-05-2008, 22:23 ]
Sorry za głos krytyczny miałem nadazieję, że to forum niezależne i każdy może wyrazić swoją opinię jednak moje zapytanie z dnia wczorajszego znikło bez śladu SZANUJE CIE KRYCHA I Z UWAGO SLEDZE TWOJE TEMATY ALE TA SIE PO PROSTU NIE ROBI NIE USUWA SIE NIEYGODNYCH POSTÓW WSTDŹ OJ WSTYDŹ. CZEKAM NA DROBNE SŁOWO PRZEPRASZAM INACZEJ ZMUSZONY BEDE DO INNYCH DZIAŁAŃ. PODKREŚLAM kRYCHA ZRAZASZ DO SIEBIE SWOICH ZWOLENNIKÓW!!!
Chyba nie musze tłumaczyć co znaczy tekst pisany Wersalikami????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 30-05-2008, 21:29    Odpowiedz z cytatem

Piotr767, ja usunąłem twój post a uzasadnienie masz na PW. Powyższy też kwalifikuje się do usunięcia, bo nic nowego nie wnosi, a czepiasz się Krychy, która w ogóle nie ma uprawnień moderatora i nigdy nie ingeruje w wypowiedzi innych użytkowników.

Posty nie wnoszące nic do dyskusji lub od tematu odbiegające są usuwane. Niektórzy z was chyba celowo piszą na forum bzdury, aby potem mieć pretekst do krzyku, że jest cenzura, bo moderator usunął. Jeśli ktoś koniecznie musi pisać głupoty to jest od tego dział "Hyde Park" - tam można bredzić do woli i nikt nie będzie się czepiać. Tu ma być w dyskusjach ład i porządek i moderatorzy mają tego bezwzględnie przestrzegać.

Osoby zarzucające nam cenzurę, a więc coś czego nie ma, będą banowane! Wichrzycieli z kolejowego betonu na forum nie potrzebujemy!

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 31-05-2008, 20:41    Odpowiedz z cytatem

Piotr767 napisał/a:
CZEKAM NA DROBNE SŁOWO PRZEPRASZAM INACZEJ ZMUSZONY BEDE DO INNYCH DZIAŁAŃ.

No i co mi (nam) zrobisz?

Puknij się człowieku z łeb, bo idiotę z siebie robisz na forum publicznym. Czytaj uwagi moderatorów i stosuj się do nich. Bzdety wypisuj w Hyde Parku, bo ten dział jest pod specjalnym "nadzorem" ze względu na tematykę tu poruszaną.

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 18-06-2008, 14:01    Odpowiedz z cytatem

W PEŁNI UDOKUMENTOWANE PRZEKRĘTY TOMASZA MATERY W PR KATOWICE !!!

Załącznik A1.
Potwierdzenie z biura podróży ABRAKSAS o przebywaniu T. Matery na wczasach w Sianożętach wraz z rodziną w dniach 03.07.2006 - 16.07.2006.

Załącznik A2.
Llista obecności działaczy "S" dokumentująca przebywanie w pracy T. Matery w terminie od 03.07.2006 - 14.07.2008, sobota i niedziela wolne, następnie od 17.07.2006 urlop wypoczynkowy.

Załącznik A8.
Karta świadczeń socjalnych potwierdza otrzymanie refundacji wczasów dla Matery i jego rodziny, które to wczasy miały miejsce od 03.07.2006 - 16.07.2006.

Załącznik A3.
Faktura nr 4/2002 za wczasy w dniach: 25.08.2002 - 06.09.2002, na kwotę 5.187,00 zł.

Załączniki A4 i A5.
Dokumentują przebywanie Matery w pracy podczas wczasów (karty ewidencji czasu pracy).

Załącznik A6.
Wykaz urlopów poświadcza brak urlopu T. Matery w czasie jego pobytu na wczasach.

Załącznik A9.
Karta świadczeń socjalnych potwierdza otrzymanie dofinansowania za w/w wczasy Matery wraz z rodziną (pozycja nr 5).

Załącznik A7.
Wykaz urlopów dokumentujący brak urlopu wypoczynkowego T. Matery w terminie 05.04.2005 - 09.04.2005. Natomiast w tym terminie brał udział w wycieczce na Mazury do Giżycka.

Załącznik A9.
Karta świadczeń socjalnych potwierdza otrzymanie przez Materę dofinansowania za w/w wycieczkę (pozycja nr 23).

Reasumując...
Jak wynika z dokumentacji, Tomasz Matera był jednocześnie i w pracy i na wczasach - za pracę dostał wynagrodzenie, a za wczasy dofinansowanie z kasy zakładu. Na wczasach "był" nie będąc na urlopie, no bo był w pracy. Matera załatwił sobie w zaprzyjaźnionym biurze podróży poświadczenie pobytu na wczasach, na których być nie mógł, bo w tym czasie nie miał urlopu i był w pracy. Za te "lewe" wczasy Matera wyłudził z kasy zakładu dofinansowanie.
A może było na odwrót? Tzn. Matera jednak był fizycznie na tych wczasach, ale bez udzielonego urlopu, fałszując przy tym listę obecności w pracy? W sumie to nie ma znaczenia, bo tak czy siak doszło do przekrętu i do wyłudzenia pieniędzy z kasy PR Katowice na podstawie sfałszowanej dokumentacji. Trzeba podkreślić, że te przekręty zatwierdziła dyrekcja zakładu, działając tym samym na szkodę spółki, którą utrzymują wszyscy podatnicy poprzez dotacje do nierentownych pociągów!

Oto dowody na przekręty Tomasza Matery i jego żony. Ile oboje wyłudzili a raczej po prostu ukradli z kasy PKP PR za wiedzą i przyzwoleniem dyrekcji PR Katowice? Co na to skompromitowane władze spółki PKP Przewozy Regionalne? Co na to władze skompromitowanej kolejarskiej "Solidarności"?

Przypominam, że Tomasz Matera jest członkiem rady nadzorczej PKP PR oraz szefem "Solidarności" w PKP PR. Wróble ćwierkają, że w przypadku usamorządowienia PR (do którego raczej nie dojdzie w tym roku!), Matera aspiruje do stanowiska dyrektora PR Katowice! Matera ma konszachty z marszałkiem woj. śląskiego, które umożliwiły ulokowanie żony Matery na stołku wicedyrektora WORD w Częstochowie (Sabina Matera jest bezterminowo urlopowana z PKP PR).

Wkrótce ciąg dalszy...

A1.jpg
Plik ściągnięto 226 raz(y) 104.49 KB

A2.jpg
Plik ściągnięto 187 raz(y) 148.81 KB

A3.jpg
Plik ściągnięto 172 raz(y) 129.71 KB

A4.jpg
Plik ściągnięto 160 raz(y) 174.47 KB

A5.jpg
Plik ściągnięto 134 raz(y) 183.5 KB

A6.jpg
Plik ściągnięto 145 raz(y) 152.83 KB

A7.jpg
Plik ściągnięto 135 raz(y) 152.28 KB

A8.jpg
Plik ściągnięto 132 raz(y) 120.77 KB

A9.jpg
Plik ściągnięto 174 raz(y) 131.01 KB


_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl