Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Witaj na forum, czyli jak tutaj trafiłeś/aś?
Autor Wiadomość

TomKot Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Maj 2011
Skąd: Legnica

PostWysłany: 01-05-2011, 16:28    Odpowiedz z cytatem

Kolega podał adres, skąd wziął info o Ryflakach, które miały przejechać przez Legnicę (tych, co powinny nie istnieć Razz).

_________________
Znany też jako Kitek Razz

www.kitek89.deviantart.com
https://picasaweb.google.com/kotek.tomasz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Rafał Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2011
Skąd: Świdwin/Koszalin

PostWysłany: 02-05-2011, 08:37    Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że przy okazji znanej sprawy "wagonów widmo", na którymś z portali było powołanie się na infokolej.pl. Zajrzałem, przeczytałem temat i... zostałem na dłużej, jeszcze jako anonimowy. Zarejestrowałem się dopiero dzisiejszego poranka. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 03-05-2011, 11:15    Odpowiedz z cytatem

Kilka lat temu grupa osób szukających nieco więcej swobody i luzu, założyła tutejsze forum, z czasem i ja dowiedziałem, że można tu swobodnie pisać na wszelkie tematy, bez wzajemnego atakowania, bez stresu, na normalnym, koleżeńskim poziomie. Wcześniej jak wielu z was odwiedzałem inne fora. Jestem na infokolej niemal od początku, z tym, że przez kilka lat nie angażowałem, z różnych powodów, było wiele innych życiowych problemów, ale też od kilku lat kolej mimo mojej pasji, jest na drugim planie. Jednak całkiem bez spraw kolejowych żyć nie można, wpadam na to forum od lat, ciesze że istnieje i życze dalszego rozwoju, ale cieszyłbym najbardziej, gdyby nasze PKP dojrzało i na forum, zamiast narzekania, żebyśmy bardziej sie cieszyli z nowych połączeń, niż rozpaczali z likwidowanych.
Ostatnio miałem okazję podróżować samochodem na trasie Gdańsk - Olsztyn - Warszawa - Katowice. Była to droga przez mękę, korki, objazdy, utrudnienia. Chciałoby się ominąć to wszystko, skorzystać z wygodnych, szybkich połączeń kolejowych, a jak wiemy, też jest to nierealne.
Ale jestem dobrej myśli, mam nadzieję kolejne lata zaglądać na forum, oraz odbywać podróże w coraz lepszych warunkach, wygodnymi, szybkimi pociągami.

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przem710 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2011
Skąd: Tczew

PostWysłany: 06-05-2011, 23:32    Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem parę antyreklam, wiec postanowiłem je zweryfikować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

patryczek_SA136 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Sie 2011
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 03-08-2011, 22:02    Odpowiedz z cytatem

Ja trafiłem do was poprzez forum EU07 Smile pozdro Mr. Green

_________________
Kolejowy licznik kilometrów 2013:
2012: 13415 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-08-2011, 20:26   

Z forum ic.rail.pl Cool Na początku byłem zaskoczony ilością tematów i dość surową oceną użytkowników. Potem się już przyzwyczaiłem. Odszedłem na jakiś czas po aferze z sami wiecie kim ale wróciłem. Postanowiłem pisać dla obu forów, konstruktywnie Smile
Powrót do góry

FranzMaurer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2011

PostWysłany: 18-08-2011, 13:19    Odpowiedz z cytatem

Z wujka google Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 18-08-2011, 16:29    Odpowiedz z cytatem

Z polecenia znajomej:)

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lupi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2006
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 19-08-2011, 22:20    Odpowiedz z cytatem

Chyba Google. Dawno temu to było...

_________________
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Monteverdi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Legnica

PostWysłany: 31-08-2011, 12:48    Odpowiedz z cytatem

Witam. Trafiłem tu przez google, szukając informacji o tym, jak wygląda rekrutacja do pracy, na którą się zdecydowałem. Przy okazji przejrzałem pół forum i spodobały mnie się działy "hobby" i rozbudowany "news". Pewnie zostanę z Wami na dłużej, ponieważ również interesuje się kolejnictwem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 31-08-2011, 12:51    Odpowiedz z cytatem

Witam ziomala Happy

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 03-09-2011, 23:05    Odpowiedz z cytatem

Z pasji Very Happy . Byłem długo na ic. forum, ale niestety przez długie lata był to tylko fanklub Prześlugi, kochający go jak dzisiaj Polacy Donka za wszystko z klapkami na oczach.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 03-09-2011, 23:22    Odpowiedz z cytatem

Przedtem zaglądałem bez logowania, ale kolega z którym spisywałem bilety namówił mnie na założenie konta. Pozdrawiam Cię Piotrusiu Happy

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 04-09-2011, 10:20    Odpowiedz z cytatem

sheva17, ładnie napisałeś o ic.rail, przez lata też tam jak wielu MK szukałem szczęścia, a że nie byłem jak niektórzy awanturnikiem Very Happy to wzięli mnie od strony ortografi, za każdy przecinek czy inny drobiazg kary.
Dobrze pamiętam początki infokolej, z początku myślałem, trudno będzie wystartować nowej konkurencji, ale lata mijały i forum rozkręcało, a dziś to nie jest jak przed laty miejsce dla buntowników odrzuconych z ic.rail, a uważam, miejsce spotkań pasjonatów kolei o różnych poglądach. Może nie zawsze podzielam wszystko co tutaj się pisze, ale to jest ogromne forum, ludzie o przeróżnych poglądach, podobnie jak wielu innych forach o różnej tematyce, są podziały i różnice zdań, ale myślę, że trzeba szanować wszelkie poglądy, wszystkich traktować jako osoby starające coś wnieść dla dobra kolei.
Lata lecą, powstają nowa fora, ludzie zmieniają, a infokolej jakoś sobie radzi i myśle, że to iż jest jakaś konkurencja, powoduje, że jeszcze bardziej powinno wszystkim zależeć na dobrym wizerunku tego forum.
A każdy ma prawo i możliwość wyboru, może pisać gdziekolwiek chce, bo najważniejsze jest uważam wniesienie czegokolwiek dla poprawy sytuacji w naszych kolejach i ważne że coś robimy, piszemy o problemach a napewno dzięki takim stronom jak infokolej czy innym portalom kolejowym, wnosimy bardzo dużo żeby podróżowało się coraz lepiej wraz z PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

karol22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2011
Skąd: ...

PostWysłany: 04-09-2011, 10:40    Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem artykuł w Wolnej Drodze i długo zwlekałem z założeniem i założyłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl