Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
Hejterzy i trolle internetowe
Autor Wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16-08-2013, 16:57    Odpowiedz z cytatem

Od dawna wiadomo, że nasza władza w jednym jest nieoceniona. W robieniu wokół siebie szumu i PRu. Dla poprawy sonażdy imają się każdego sposobu. Niejednokrotnie odwiedzając portale internetowe i czytając komenatrze pod tekstami byłem pewien, że nie mógł ich pisać człowiek normalny, mający choć trochę oleju w głowie. Na myśl przychodzili od razu opłacani „pożyteczni idioci”, siedzący przed komputerami i wstukującymi pochwalne i sprzyjające wpisy.

Cały tekst:
http://parezja.pl/jesli-brakuje-zwolennikow-to-trzeba-ich-wykreowac/

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-08-2013, 22:34    Odpowiedz z cytatem

Dynamicznie rozwija się sprawa masowego dodawania komentarzy popierających rządową reformę OFE. Okazuje się, że Kancelaria Premiera płaci agencji zajmującej się social mediami za szkolenie urzędników ze skutecznego wykorzystywania Facebooka i YouTube. A to już nie informowanie o faktach, czego od rządu oczekuję, ale robienie sobie reklamy. I to za nasze pieniądze.

Czytaj dalej...

---

Podejrzewam, że rząd Tuska wzoruje się na Korei Północnej:
http://nt.interia.pl/internet/news-korea-polnocna-tworzy-armie-internetowych-trolli,nId,1011109

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 18-08-2013, 10:27    Odpowiedz z cytatem

O tym pisali także w Gazecie Wyborczej jakiś czas temu, więcej tutaj

http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,14411285,Gras__Rzad_internetu_inwigilowal_nie_bedzie__Nie_manipulujemy.html

sprawa nie jest nowa, dziwnie, że środowiska pisowskie dopiero teraz się o tym dowiedziały, widać, że czytają prasę "rządową" Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 24-10-2013, 22:39    Odpowiedz z cytatem

Bardzo merytoryczne komentarze na wiodącym, opiniotwórczym portalu kolejowym, wspieranym przez kolejowe spółki licznymi reklamami:
http://www.rynek-kolejowy.pl/48817/kaczynski_atakuje_pkp_sa_odpowiada.html

"A co to jest ten kaczyński? to to chore na Zespół Maciarewicza?"

"Niezawodny Jarus jak zwykle w formie. Mozesz takiemu kretynowi mowic po 20 razy, ze sprzedany zostal MNIEJSZOSCIOWY pakiet akcji. On i tak dalej swoje. Teraz czekam na opinie Drugiego Polaka w Kosmosie (czyli Antka Macierewicza od brzozy)."

"Sądzę, że ten stary błazen już dość się ośmieszył i nikt nie traktuje go poważnie..."

"I powiedział to kaczy buc i złodziej, który sam się uwłaszczył na majątku RSW w latach 90. Szkoda, że ten skurwiel również nie leciał do smoleńska - jego morda w błocie to byłaba kara za tamto okradanie narodu!"

"Ten szaleniec, dążąc do władzy, z zimną krwią zamordował własnego brata i 95 osób, teraz ta łajza dalej plugawi, ekspert od brzozy i PKP, siedem razy przerżnął wybory, jest umysłowo chory ale wciąż mu mało, czekam aż ktoś się na niego porządnie wnerwi i wtedy nie pomoże mu ochrona ani bunkier na Żoliborzu..."

"A co ma utrata bliskich w katastrofie lotniczej do wiary w sztuczna mgle i teorie spiskowe? Macierewicz to klasyczna hiena cmentarna, ktora na grobach ofiar zbija kapital polityczny. A tepy motloch kupuje te brednie o trotylu i chocholi taniec trwa nadal. "

"Specjalista od giełdy... co pieniążki trzymał na maminym koncie."

"witaj tczewski wsioku jak tam dziś w remizie? będzie mordobicie? a tak przy okazji - odmówiłeś różaniec smoleński?"


No ale według kolejowego establishmentu to na naszym forum są same nawiedzone oszołomy...

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-10-2013, 16:31    Odpowiedz z cytatem

Pirat, sieć pełna jest dziwnych treści i wypowiedzi, zwłaszcza pod publikacjami dotyczącymi tzw. katastrofy smoleńskiej, PiS-u, Kaczyńskiego wzmożenie internetowych chamów i językowych debili jest wyjątkowe. To już nie jest zwykły wysyp żuczków gnojarków, toczących swoje ulubione, cuchnące kuleczki chamstwa, ale prawie zmechanizowane rozrzucanie słownego obornika. Dziwię się redakcji "Rynku Kolejowego", że na swoim portalu toleruje takich trolli i ich chamski słowotok. O ile publikowane materiały są nadal na dobrym poziomie, to zamieszczonych pod nimi komentarzy po prostu nie da się czytać.

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-10-2013, 18:48    Odpowiedz z cytatem

Ralny, no cóż, o ile jeszcze kiedyś można było trafić od czasu do czasu na wpisy trzymające elementarny poziom, o tyle dziś mamy tylko kloakę i ściek.

Zastanawialiście się może nad mechanizmem tworzenia aż tylu, tak głupawych i chamskich wpisów? To, że cham pisze w chamski sposób, a ubogi na umyśle nawet nie rozumie co czyta oraz co pisze i na jaki temat to jest chyba oczywiste. Ale chodzi mi tutaj nie o "detal", a raczej o "hurt". Czasem mam takie wrażenie, jakby te "wrzutki", zwane chyba tylko z przyzwyczajenia komentarzami, były tworzone komputerowo, w oparciu o dostarczony maszynie, dość ubogi zresztą zbiór słów i wyrażeń oraz odpowiednio zmodyfikowany generator słów losowych. "Kaczyński", "Macierewicz", "PiS", "PiSuar", czy "PiSior", do tego dość duży podzbiór wszelakich inwektyw.

Czytając komentarze pod niektórymi artykułami na Rynku Kolejowym odnoszę wrażenie, że zbłądziłam na forum Onetu lub Gazety Wyborczej. Ten sam poziom "komentarzy" tylko skala zjawiska proporcjonalnie mniejsza. Wystarczy, że w jakimś artykule przewinie się nazwa największej partii opozycyjnej, a tłum zapieniaczonych z wściekłości lemingów będzie pluć na Kaczyńskiego, Macierewicza i PiS do utraty tchu i wydajności ślinianek.

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 28-10-2013, 16:01    Odpowiedz z cytatem

Z takim chamstwem w internecie dawno się nie spotkałem, tak internauci na portalu wpolityce.pl komentują śmierć Tadeusza Mazowieckiego, szczegóły tutaj: http://wpolityce.pl/depesze/65703-w-calej-polsce-ksiegi-kondolencyjne-po-smierci-mazowieckiego lub poczytajcie komentarze pod artykułem:
http://niezalezna.pl/47647-tadeusz-mazowiecki-nie-zyje
Cytat:
do piachu zdrajco !!!

Cytat:
Wspaniały sługa Stalina, wybitny w donosach na Kościół.

Cytat:
przestancie płakać po tym szkodniku,rebe dikmanie

to są oczywiście "najdelikatniejsze" komentarze pod artykułem jak można tak obrażać człowieka, który tak wiele zrobił dla Polski na początku etapu transformacji, może nie wszystko udanie, ale jednak "zapoczątkował" powstanie polskiego kapitalizmu, po za tym o zmarłej osobie mówi się albo dobrze albo wcale....

Pirat, a co do obrażania PIS-u to to podobne komentarze można przeczytać na stronach niezalezna.pl lub wpolityce.pl na temat zamachu smoleńskiego, mordu, spisku Tuska, ruskie serwery itp. nie wiem o co ta burza, dlatego ja komentarzy nie czytam, ale zrobiłem wyjątek, aby zabrać głos w dyskusji Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 28-10-2013, 16:20    Odpowiedz z cytatem

Poziom publicznej debaty już dawno sięgnął bruku. Społeczeństwo jest podzielone, okopane na swoich pozycjach. Winę za taki stan rzeczy w dużej mierze ponoszą administratorzy portali, którzy tolerują takie komentarze. Na naszym forum coś takiego nie ma racji bytu, chamstwo jest natychmiast eliminowane!

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 28-10-2013, 17:16   

Niestety, wszelka skrajność jest zła. Zarówno ta spod znaku GW PO i TVN, jak i ta z prawej strony. Przejawy "samodzielnego myslenia" którym tak szczycą się prawicowe strony, są tępione. Przekonałem się ostatnio komentując nieopatrznie na wpolityce.pl wywiad z Warsewiczem. Nakręciłem cały kontekst, przedstawiając i argumentując jakim to Warsewicz był nieudacznikiem. I co? Zostałem zbesztany, zwyzywany od lemingów i peowskich sprzedawczyków. Bo śmiałem nie zgodzić się z linią artykułu. Co by nie mówić, prawaki upoliyczniają wszystko i na każde zjawisko patrzą z politycznej perspektywy. Ostatnio zapędzili się w krzywy róg, przedstawiając pełną alkoholu i burd podróż związkowców PKP na protesty do Warszawy jako wynaturzenie rządów PO. Głosy, że związkowcy jechali strajkować przeciw Platformie zostały zagłuszone. Sytuacja absurdalna.

Normalny człowiek myśli samodzielnie i sam sobie dobiera przekonania a potem dopiero patrzy czy to jest lewicowe czy prawicowe. Spaczony człowiek bezkrytycznie dobiera sobie przekonania pod kątem tego czy to jest "dobre" czy "złe" w sensie popierane przez lewice czy prawice.
Powrót do góry

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28-10-2013, 18:06    Odpowiedz z cytatem

Lista hejterów z forów internetowych jest już w prokuraturze!

„Zacznę zabijać muzułmanów", „Hitler wiedział, co zrobić z Żydami, szkoda, że mu czasu zabrakło", „Żydzi do gazu" - autorzy takich wpisów będą namierzani przez śledczych.

Cały tekst:
http://wawalove.pl/Lista-hejterow-z-forow-internetowych-jest-juz-w-prokuraturze-a11624

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28-10-2013, 23:07    Odpowiedz z cytatem

Darthol napisał/a:
to są oczywiście "najdelikatniejsze" komentarze pod artykułem jak można tak obrażać człowieka, który tak wiele zrobił dla Polski na początku etapu transformacji, może nie wszystko udanie, ale jednak "zapoczątkował" powstanie polskiego kapitalizmu, po za tym o zmarłej osobie mówi się albo dobrze albo wcale....

Kulturalny człowiek oczywiście nie powinien nikogo publicznie obrażać, ale zanim zaczniemy wystawiać zmarłemu laurki i pomniki, warto poznać fakty:

http://parezja.pl/troche-prawdy-nad-ta-trumna/
http://wmeritum.pl/zapomniane-przemilczane-kompromitujace-fakty-z-zycia-tadeusza-mazowieckiego/

A propos zapoczątkowania w Polsce kapitalizmu to największe zasługi w tej materii miał poprzednik Mazowieckiego, czyli Rakowski - ostatni komunistyczny premier. To rząd Rakowskiego tzw. "ustawą Wilczka" z grudnia 1988 roku zapoczątkował w Polsce wolny rynek:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_Wilczka

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29-10-2013, 10:30    Odpowiedz z cytatem

Polecam:

Proceder werbowania agentów/trolli w sieci

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 07-02-2014, 12:53    Odpowiedz z cytatem

Biuro Manipulacji Internetem – Spółka z o.o.

Mam silne przekonanie, częściowo udokumentowane, że to, co się pisze w internecie, na wszystkich portalach społecznościowych, nie tylko tych stricte politycznych, ale także plotkarskich, czy nawet kucharskich i związanych z modą, jest precyzyjnie kontrolowane – nadzorowane, filtrowane i sterowane w odpowiednim kierunku.

Pracuję nad większym materiałem dotyczącym manipulacji internetem. Zbieram materiały, porządkuję i się zastanawiam.

Czy jest już jedno centrum, które nadzoruje nasz krajowy internet?

Czytaj dalej:
http://naszeblogi.pl/44112-biuro-manipulacji-internetem-spolka-z-oo-wstep

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-02-2014, 23:35    Odpowiedz z cytatem

Kanadyjscy naukowcy postanowili wziąć na celownik internetowych trolli, lubujących się w potyczkach w komentarzach i na czatach.

Więcej TUTAJ

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 03-03-2014, 13:44    Odpowiedz z cytatem

Kasuj i banuj

Jeśli prowadzisz bloga albo w jakikolwiek inny sposób wystawiasz się na konfrontację z innymi ludźmi, prędzej czy później trafisz na irytujący typ gościa, który po prostu będzie musiał podzielić się swoją negatywną opinią na twój temat.

Czytaj dalej:
http://naspidowany.com/kasuj-i-banuj/

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 19 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl