Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Katowice - Lubliniec/Kluczbork, połączenia regionalne
Autor Wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 21-04-2011, 22:28   

A teraz? U mnie wchodzi bez problemu.
Przejdź na dół

pilot1123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Lis 2010

PostWysłany: 21-04-2011, 22:34    Odpowiedz z cytatem

pewnie wymaga zalogowania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 21-04-2011, 23:02   

Nie wymaga, ja tam nie jestem nawet zarejestrowany. Zdjęcie znajduje się w galerii GMFK, w "szukajce" wystarczy wpisać "Bytom" i znajdziecie zdjęcia ze szlaku Bytom Karb - Bytom Północny.
Powrót do góry

Patryk180 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Gru 2009
Skąd: Katowice

PostWysłany: 22-04-2011, 21:57    Odpowiedz z cytatem

Niestety taki stan tej lini odbija się również na frekwencji:
Regio 64932 Kluczbork-Katowice ( przyj. 09:37 ) Frekwencja ok.10osób, w Bytomiu opóźniony 7min, w Katowicach 15min

Regio 46939 Katowice-Kluczbork ( odj. z Katowic 11:41 ) Frekwencja ok.50%
Opóźniony w Bytomiu 5min. z Katowic odjechał planowo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-04-2011, 22:01   

Patryk180 napisał/a:
Frekwencja ok.50%


Na każdej "czwórce" siedziały 2 osoby?
Powrót do góry

Patryk180 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Gru 2009
Skąd: Katowice

PostWysłany: 22-04-2011, 22:09    Odpowiedz z cytatem

tak w końcu ludzie na święta jadą ,normalnie tak nie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-04-2011, 19:25   

Niby racja, ale w Polsce, a szczególnie w GOP-ie nic mnie już nie zdziwi. Ale czemu tak się pytam o tę linię? Otóż nie ukrywam, że po kapitalnym remoncie linii Rybnik - Gliwice widziałbym pociągi REGIO w cyklu 1-godzinnym w relacji Rybnik - Gliwice - Lubliniec. Czuję po kościach, że taka relacja byłaby prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Ponadto byłaby to swego rodzaju gwarancja dla mnie, że ktoś w UM, albo nie daj Boże w ŚZPR nie wpadnie na głupi pomysł przetrasowania obecnych "Lublińców" z Bytomia na Zabrze i Gliwice, o co cały czas się boję, zwłaszcza obserwując to, jak z dnia na dzień linia Tarnowskie Góry - Katowice popada w coraz to większą ruinę.

Przy okazji, Kędzierzyn Koźle - Gliwice - Rybnik również głupim rozwiązaniem by nie było. Ale to już jest taka moja luźna propozycja.
Powrót do góry

REGIOchłopak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2009

PostWysłany: 24-04-2011, 19:30    Odpowiedz z cytatem

mk1992, Z K-K do Rybnika chyba było by szybciej przez Kuźnie Raciborską. Ja bym się nie obawiał o przetrasowanie "Lublińców" na Gliwice, Zabrze. Od Paczyny ten pociąg nie miał by się gdzie zatrzymywać a to trochę bez sensu jechać REGIO bez stacji przez ponad 60minut. Barbakan i A. Mickiewicz myślę, że tutaj idealnie wkomponowały się w zapotrzebowanie na tą relacje.

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-04-2011, 19:39   

Tak jak napisałem, Kędzierzyn Koźle - Gliwice - Rybnik to taka moja luźna propozycja, chociaż tutaj muszę przyznać Ci rację, że przez Kuźnię byłoby znacznie szybciej.

REGIOchłopak napisał/a:
Ja bym się nie obawiał o przetrasowanie "Lublińców" na Gliwice, Zabrze. Od Paczyny ten pociąg nie miał by się gdzie zatrzymywać


Tak, tyle tylko, że lublińczanie niejednokrotnie zwracali na tym, czy na innych forach kolejowych uwagę na fakt, że brakuje im bezpośrednich połączeń do Gliwic i Zabrza. Jestem pewien, że sam Lubliniec byłby wstanie wygenerować taki potok podróżnych, aby jednostka była zapełniona przynajmniej w 75% w relacji Lubliniec - Gliwice - Zabrze - Katowice. Poza tym, przez Gliwice jest najzwyczajniej w świecie szybciej, bo o ile czas przejazdu z Katowic, przez Bytom, TG do Lublińca jest całkiem przyzwoity, o tyle z Lublińca do Katowic to jest prawdziwy horror i tutaj, w tym konkretnym przypadku linia "bytomska" przegrywa na całej swojej rozciągłości.
Powrót do góry

REGIOchłopak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2009

PostWysłany: 24-04-2011, 19:43    Odpowiedz z cytatem

Może i masz racje, choć jak mówiłem nie obawiał bym się o to. Możliwe, że w nowym rozkładzie pojawi się jakieś dodatkowe połączenie na tej trasie. Może Koziołka przetrasują do Katowic właśnie przez Gliwice.

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-04-2011, 19:45   

Na "tej trasie", czyli którą masz na myśli? A z Koziołkiem to już by było jawne skur********o...
Powrót do góry

REGIOchłopak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2009

PostWysłany: 24-04-2011, 19:47    Odpowiedz z cytatem

"tej trasie" Gliwice-Lubliniec...
Przenieś proszę dyskusje do odpowiedniego działu...

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-04-2011, 19:54   

Mam nadzieję, że mimo wszystko nie dojdzie do przetrasowania pociągów REGIO z Bytomia, na Gliwice w kierunku Lublińca. Jeśli tak się jednak stanie, to będziemy mogli mówić o jawnym zwijaniu się kolei pasażerskiej z tego miasta, a wtedy podziękuję szanownej PLK-ce, która jawnie, od dobrych 4 lat olewa sobie stan torów między Tarnowskimi Górami, a Bytomiem, a także między Chorzowem Starym, a Chorzowem Miastem (tutaj to odkąd pamiętam), czego efekty zaczynamy właśnie podziwiać...
Powrót do góry

REGIOchłopak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2009

PostWysłany: 24-04-2011, 20:00    Odpowiedz z cytatem

mk1992, a może będzie połączenie Katowice-Bytom-Gliwice-Lubliniec Smile Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-04-2011, 20:02   

A co z Tarnowskimi Górami? Bo o zaletach połączenia Gliwice - Bytom - Katowice wspominać nie muszę, wielokrotnie zresztą zwracałem uwagę, że jedynym ratunkiem dla Bytom - Gliwice jest wydłużenie do Katowic, ale kosztem "Lublińców"?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl