Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 153, 154, 155  Następny
Wadowice - czy można uratować tę stację?
Autor Wiadomość

Rover Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 05 Lut 2011
Skąd: ANDRYCHÓW

PostWysłany: 16-03-2013, 18:12    Odpowiedz z cytatem

Znowu PUSTY pociąg zmiażdżył auto! Trzy osoby ciężko ranne trafiły do szpitala Tragedia
http://wadowice24.pl/wydarzenia/wiesci-z-miasta/5924-pociag-zmiazdzyl-auto-na-przejezdzie
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sinobrody79 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2012
Skąd: powiat bialski

PostWysłany: 16-03-2013, 19:10    Odpowiedz z cytatem

No widzisz Rover kolejny idiota, co nie przestrzega przepisów ruchu drogowego. Na drogach jest takich coraz więcej. To kolejny argument za transportem szynowym.
Swoją drogą trzeba być wybitnym znawcą tematu, by mówić o rozpędzonym pociągu na linii wadowickiej.

_________________
Biała i Żywiec to Małopolska pod śląską okupacją
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-03-2013, 23:39   

Tak przy okazji: kolejny pusty pociąg, który mógłby jechac z pasażerami. Tak mi coś nie pasowało patrząc na rozkład tabeli 139.
Powrót do góry

pp Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Gru 2009
Skąd: Skądinąd

PostWysłany: 18-03-2013, 09:39    Odpowiedz z cytatem

Cytat jednej wypowiedzi pod artykułem linkowanym przez Rovera:

"Kto zaprojektował takie cudowne rozwiązanie powinien Nobla dostać. Tory zaraz na zjezdzie z ronda... jeszcze dobrze głowy nie odwróci zanim sprawdzi czy rondo wolne a już bedzie na torach. Jak ktoś nie zna tego miejsca nie ma się co dziwić, że może być zaskoczony.. nie cząsto prawie po rondzie jeżdżą pociągi"


Widzisz busowy trollu (albo trollico)? Jak zwykle pociąg jest be?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rover Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 05 Lut 2011
Skąd: ANDRYCHÓW

PostWysłany: 19-03-2013, 08:58    Odpowiedz z cytatem

Takich podobnych wypowiedzi jest wiele nie tylko rover jest wrogiem tej upadającej trasy 117
Kod:
Tak zgadzam się Tobą Filozofie reksio każdy widzi ilu to podróżnych przewożą pociągi na odcinku Kęty -Wadowice. Był czas że kasa w Wadowicach była czynna całą dobę tyle było tam pracy nikomu na nic nie potrzebnej.Dosyć ratowania etatów wszędzie są zwolnienia to dlaczego nie można zwolnić z kolei.Po co wydawać pieniądze podatników można zawiesić linie na kilka lat i tym kosztem przeprowadzić remont szlaku który jest obecnie w opłakanym stanie.

Jak widać tylko kolejarze i ich rodziny walczą o swoje stanowiska pracy.[/code]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dawid Łobzów Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2012
Skąd: Kraków

PostWysłany: 19-03-2013, 11:06    Odpowiedz z cytatem

Roverku busiarzu, widać że ten cytat sam pisałeś, widać to po stylu tego cytatu skończ już siać tu zamęt bo to jest nudne. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rover Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 05 Lut 2011
Skąd: ANDRYCHÓW

PostWysłany: 19-03-2013, 19:40    Odpowiedz z cytatem

Dawid Łobzów prawda w oczka kole tak nie tylko ja jestem przeciwny marnotrawstwu jakie jest od lat na kolei nie możemy dłużej dotować przewozów kolejowych ja tez coś odkryłem po Twoim stylu pisania.Ile jeszcze założysz tych profili na tym forum sheva17 czyli A.S
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dawid Łobzów Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2012
Skąd: Kraków

PostWysłany: 19-03-2013, 22:45    Odpowiedz z cytatem

Busiarzu zakichany proszę się skonsultować z administratorem czy mam kilka kont Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pp Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Gru 2009
Skąd: Skądinąd

PostWysłany: 20-03-2013, 09:03    Odpowiedz z cytatem

Rover, vel anna 50, czy tak? Hihihi Smile Poznaję ten styl. A forumowicze mogą sami sprawdzić starsze posty w tym wątku. Trolla jednak należy ignorować. Szkoda czasu. A co do cytowanych wypowiedzi z forum Rynku Kolejowego - odnośnie LCSa w Wadowicach? Co wy na to? I linia po nowym śladzie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Martin890724 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Wrz 2009

PostWysłany: 20-03-2013, 12:47    Odpowiedz z cytatem

A co do cytowanych wypowiedzi z forum Rynku Kolejowego - odnośnie LCSa w Wadowicach? Co wy na to? I linia po nowym śladzie?

Możesz rozwinąć ten temat?

_________________
K.K. PRIVILEGIRTE KAIS. FERD. NORDBAHN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pp Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Gru 2009
Skąd: Skądinąd

PostWysłany: 20-03-2013, 14:28    Odpowiedz z cytatem

Martin890724, zajrzyj na stronę wcześniej: http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=5748&postdays=0&postorder=asc&start=1920
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

roman_bukowno
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-03-2013, 00:04   

Rover, szczerze? przeglądam ten temat tylko Dla Tych głupot jakie piszesz, bo z początku wydawały mi się śmieszne. Tak śmiałem się z Twojej głupoty i prostoty... I wiesz co? Skończ już "busiarzu", bo stało się to idiotyczne. Myślisz, że nie widać kim jesteś i co tu robisz??

Idź stąd...

EOT

[ Dodano: 22-03-2013, 00:09 ]
Tak przy okazji, już 10-10-2011, o godzinie 08:09 spaliłeś(aś) się. Pierwszy Post w którym wyszło na jaw kim jesteś Very Happy Cytat:

Witam tak lepiej jechać za połowę ceny stojąco w śmierdzącym wagonie " kibelku" z lat 70-tych XX wieku.Jak można wygodnie jechać w klimatyzowanym busie jakie obecnie są wprowadzane na trasie Kraków-Bielsko.

Sorry ale nie mogłem się powstrzymać.
Powrót do góry

Rover Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 05 Lut 2011
Skąd: ANDRYCHÓW

PostWysłany: 22-03-2013, 09:45    Odpowiedz z cytatem

Nadeszła pora aby się zająć przewozami kolejowymi,bywa że prywatyzacja ma swoje minusy

AFERA KOLEJOWA
NIE DLA KOLEJI MAŁOPOLSKICH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

roman_bukowno
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 23-03-2013, 01:01   

Rover, IDŹ STĄD
Powrót do góry

Leniwiec Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Lip 2012

PostWysłany: 23-03-2013, 12:48    Odpowiedz z cytatem

roman_bukowno, prędzej ty się ośmieszasz, to jest forum o kolei ale mimo wszystko ludzie mają prawo do swojego zdania, skoro uważa że pojazd kołowy jest lepszy od EN57 to proszę bardzo, jego sprawa czym pojedzie. Mikolstwo jednak uważa wszystko niekolejowe za złe, tępicie takich ludzi jak jacyś fanatycy, to jest po prostu żałosne. A te "IDŹ STĄD" pokazuje twój galicyjski poziom kultury tylko chyba taki z czasów rabacji chłopskiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 130 z 155 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 153, 154, 155  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl